Pakiet cenowy: telefon komórkowy 90 Hz, monitor aktywności i 10 GB poniżej 10 EUR/miesiąc

Pakiet cenowy: telefon komórkowy 90 Hz, monitor aktywności i 10 GB poniżej 10 EUR/miesiąc

Stylowe telefony komórkowe z solidnymi funkcjami nie muszą kosztować ziemi – zwłaszcza jeśli można je kupić jeszcze taniej w połączeniu z taryfą. Curved właśnie wypuścił niezwykle niedrogi pakiet taryfowy z Oppo A54. Ujawniamy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Oppo A54 z bransoletką fitness, ryczałtową stawką Allnet/SMS i 10 GB

Producent telefonów komórkowych Oppo nadal jest w tym kraju poufną wskazówką, ale jest jednym z największych na świecie. Siostrzana firma OnePlus słynie ze smartfonów średniej klasy o wysokim współczynniku stylu i dobrym stosunku jakości do ceny. To również obejmuje to Oppo A54który oglądasz w Curved za niską cenę 9,99 euro miesięcznie. W zestawie nie tylko ryczałtowa opłata za SMS i telefon oraz 10 GB danych LTE, ale także Oppo Band Sport.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Niebieski Allnet XL
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Na telefon komórkowy:

Oppo A54 oferuje dużą wydajność za niewielkie pieniądze: ma wyświetlacz LCD 90 Hz o rozdzielczości FHD+, procesor Snapdragon 480, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Najważniejsze cechy to również poczwórny aparat główny 48 MP z tyłu, kamera do selfie 16 MP z przodu i duża 5000-mAh-akku, dzięki któremu nawet osoby uzależnione od telefonów komórkowych powinny być w stanie przetrwać dzień. Wbudowany jest również nietypowy jak na ten przedział cenowy 5Gmoduł, z którym jesteś przygotowany na przyszłość.

Obliczono: Do ​​czego służy umowa?

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
9,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 13 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
257,75 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 150 euro (telefon komórkowy) + 40 euro (tracker)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 67,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,82 euro

Zobacz ofertę

Według idealo.de smartfon Oppo A54 5G kosztuje obecnie około 150 euro przy zakupie indywidualnym, a tracker fitness około 40 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od 257,75 euro całkowitych kosztów taryfy po minimalnym okresie 24 miesięcy, nadal są pewne 67,75 Euro zostawiony dla taryfy. Oznacza to, że jest skuteczny tylko 1,95 euro miesięcznie płatny. Naprawdę dobra oferta! Dla porównania: jako wariant tylko z kartą SIM, taryfa kosztuje również 9,99 euro miesięcznie. Jeśli wykluczysz normalne koszty taryfy, zapłacisz tylko jednorazową dopłatę w wysokości 13 euro za telefon komórkowy i monitor fitness oraz wysyłkę 4,99 euro!

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Jeśli chcesz sam policzyć, przygotowaliśmy dla Ciebie następujący film:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android