5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Joe Hindy / Android AuthorityWitamy w 433. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z zeszłego tygodnia: Okazuje się, że większość naszych czytelników faktycznie czyta dzienniki zmian. Opublikowaliśmy ankietę w zeszłym tygodniu, ponieważ byliśmy ciekawi, czy ludzie rzeczywiście czytają je w aplikacjach w Sklepie Play. Ponad 50% czytelników stwierdziło, że tak, a 34% stwierdziło, że tak, jeśli zobaczą powiadomienie. To całkiem niezłe liczby i jesteśmy pod wrażeniem czytelnictwa. Najwyraźniej luka w AppGallery Huawei pozwala pobierać aplikacje premium za darmo. Deweloper Dylan Roussel powiadomił Huawei o problemie, ale Huawei jeszcze go nie rozwiązał. Na szczęście nie jest to zbyt łatwe, więc luka nie powinna powodować zbyt dużych obrażeń. Mamy nadzieję, że Huawei naprawi to raczej wcześniej niż później. Google rozpoczął program testowania aplikacji towarzyszącej Wear OS. Link do tego znajdziesz tutaj. Niektórzy ludzie utknęli, próbując dołączyć do wersji beta, więc nie smuć się, jeśli nie wejdziesz od razu. W każdym razie ta nowa wersja beta prawdopodobnie pozwoli użytkownikom przetestować nowe funkcje przed rzeczywistym uruchomieniem aplikacji. Dobrze, że Google traktuje to nieco poważniej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Pixel Watch pojawi się jesienią tego roku. WhatsApp zmienia sposób opuszczania czatu grupowego. Obecnie opuszczenie czatu grupowego ostrzega w zasadzie wszystkich, których opuściłeś. Nowa zmiana ostrzega tylko administratorów grupy i Ciebie, gdy opuścisz grupę. To drobiazg, ale to wciąż dobra zmiana. Google Play może usunąć prawie 900 000 aplikacji ze sklepu Google Play, ponieważ zostały porzucone przez dewelopera. Stare aplikacje nie działają tak dobrze, jak nowe, a aplikacje bez aktualizacji nigdy nie otrzymują poprawek. Ponadto aplikacje nie są aktualizowane do najnowszych interfejsów API, więc nie są tak zoptymalizowane. W każdym razie wydaje się, że zarówno Google, jak i Apple chcą zwolnić trochę miejsca, aby zrobić miejsce na nowsze aplikacje. Kliknij link, aby dowiedzieć się, jak to zrobią.


Mityczne legendy

Cena £: Free to play Mythic Legends to nowa gra strategiczna z pewną mechaniką szachów automatycznych. Gracze odblokowują różnych mistrzów i używają ich do pojedynków z innymi graczami. Gra ma również kilka różnych trybów gry z listami odtwarzania rankingowego, gauntlet, royale i dungeon. W swej istocie jest to gra strategiczna polegająca na zbieraniu kart z zabawną mechaniką, więc fani tych konkretnych rodzajów gier powinni się nią cieszyć. Ma pewne wady i nie jest jeszcze zbyt głęboki. Wierzymy jednak, że z czasem sytuacja się rozwinie. Miej oko na ten.
KMint zrzut ekranu 2022KMINT to wielołańcuchowy portfel kryptograficzny, który obsługuje również NFT. Zawiera większość zwykłych rzeczy, które można znaleźć w większości portfeli kryptowalut. Możesz wymieniać monety, wysyłać i odbierać kryptowaluty od innych oraz platformę MiniApp z kilkoma innymi narzędziami. Szczerze mówiąc, nie jestem największym facetem od kryptowalut, więc tak naprawdę nie miałem tutaj wielu aktywów do zabawy, ale wydaje się, że to działa dobrze, jak to jest. Nowe aplikacje są jednak zawsze nieco błędne, więc daj programistom czas na ukształtowanie ich przed wydaniem pełnej oceny.


Odrodzenie strzelaniny

Cena £: 6,99 USD za zakupy w aplikacji Gunfire Reborn to gra przygodowa z kilkoma innymi elementami. Może pochwalić się mechaniką RPG, roguelite i FPS. Dodatkowo grafika przypomina nieco stare gry z serii Borderlands. Gracze pokonują kolejne poziomy, zestrzeliwując złoczyńców. Możesz grać solo lub ze znajomymi. Wybór nalezy do ciebie. Został on wcześniej wydany na PC i wygląda na to, że programiści wykonali całkiem niezłą robotę ze swoim portem mobilnym. Gra kosztuje 6,99 USD, ale to odblokowuje całą zawartość. Jedyne, co możesz kupić za zakupy w aplikacji, to dodatkowe znaki. To całkiem dobra gra i jedna z niewielu przyzwoitych gier FPS z ceną premium.


Spójrz, by mówić

Cena £: Free Look to Speak to nowa aplikacja firmy Creative Lab firmy Google. Rozmawialiśmy o tym w poprzedniej aktualizacji, ale wygląda na to, że teraz jest już dostępny. Aplikacja jest dość prosta, ale także fajna. Nadajesz telefonowi określony wygląd, a telefon reaguje konkretnym komunikatem. W ten sposób możesz, powiedzmy, zmarszczyć brwi na swój telefon, a Twój telefon poinformuje osobę, z którą jesteś, aby wyszła. Jest to aplikacja ułatwiająca dostęp i jest to produkt w wersji beta. Pamiętaj, aby zgłosić wszelkie błędy lub problemy do Google, aby mogli je naprawić.


Apex Legends Mobile

Cena £: Darmowa gra Apex Legends Mobile jest zdecydowanie jedną z największych wydań gier mobilnych tego roku. Jest to mobilna wersja popularnej gry i większość mechaniki została zachowana. Jest to gra w stylu Battle Royale z różnymi Legendami, które mają różne umiejętności. Rozgrywka jest płynna, a szczególnie jesteśmy wielkimi fanami trybu strzelnicy, który pozwala na demonstrację broni i testowanie zmian w sterowaniu. Jego uruchomienie było zaskakująco płynne, bez wielu błędów i problemów. Gra działała świetnie na moich telefonach testowych. Minęło kilka dni, więc to stara wiadomość, ale ta zdecydowanie konkuruje z PUBG lub Fortnite na urządzeniach mobilnych. Może być nawet lepiej.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości lub wydania dotyczące aplikacji i gier na Androida, powiedz nam o nich w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android