Oto najlepsze oferty na iPada w tej chwili

Oto najlepsze oferty na iPada w tej chwili

Oferty na iPada firmy Apple są bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać. Niezależnie od tego, czy szukasz niedrogiego iPada, wysokiej klasy iPada Pro, czy czegoś pośredniego, takiego jak iPad Air lub iPad Mini, zwykle gdzieś dochodzi do obniżenia ceny. Oczywiście trudno jest dokładnie wiedzieć, gdzie można znaleźć te oferty, chyba że rozglądasz się po wszystkich głównych sklepach. Ale to właśnie robimy każdego dnia, gdy szukamy okazji, więc pozwól nam pomóc. Poniżej wymieniliśmy wszystkie dostępne obecnie iPady. W większości przypadków na nowy lub odnowiony model występuje jakiś rabat. Gdy pojawi się oferta, o której naszym zdaniem warto Ci opowiedzieć, damy Ci znać wraz z wszelkimi informacjami, których potrzebujesz, aby zachować odpowiedni kontekst. Jeśli nie ma aktualnej oferty, poinformujemy Cię, jaka była najnowsza cena sprzedaży, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy się zanurzyć. Aby dać Ci znać na górze, promocja Apple dotycząca powrotu do szkoły już się rozpoczęła, co oznacza, że ​​możesz zdobyć bezpłatny zestaw AirPods przy zakupie iPada Air lub iPada Pro. To prawda, musisz być uczniem, który jest uprawniony do wymeldowania się w sklepie edukacyjnym Apple. Jeśli wolisz AirPods Pro, możesz również uaktualnić za dodatkowe 90 USD. iPad 2020 to najtańszy tablet firmy Apple, zwykle kosztujący 329 USD za model z 32 GB pamięci masowej lub 429 USD za model ze 128 GB pamięci masowej. Każdy z nich ma wyświetlacz o przekątnej 10,2 cala i jest wyposażony w procesor A12 Bionic, czytnik linii papilarnych Touch ID oraz złącze Smart Connector do podłączenia klawiatury Smart Keyboard.

Apple iPad (2020, 32 GB, tylko Wi-Fi)

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic. Obecnie możesz kupić podstawowy iPad z 32 GB pamięci za 299 USD w Walmart i Amazon. Obaj sprzedawcy oferują również konfigurację 128 GB w wielu kolorach za 395 USD (Amazon, Walmart). Apple wypuściło najnowszego iPada mini na początku 2019 roku, wyposażonego w ten sam 7,9-calowy wyświetlacz i konstrukcję, co poprzednie iteracje, ale z odświeżonymi specyfikacjami wewnętrznymi. Ma ten sam procesor A12 Bionic, który znajduje się w podstawowym iPadzie, a także obsługę Wi-Fi. Apple sprzedaje modele iPada mini o pojemności 64 GB i 256 GB, a ceny ustalono odpowiednio na 399 i 549 USD. Jeśli chcesz mieć łączność LTE, cena początkowa wynosi 529 USD za model 64 GB.

iPad Mini (2019, tylko Wi-Fi 64 GB)

iPad Mini 2019 ma ten sam 7,9-calowy wyświetlacz, co jego poprzednicy, ale zawiera potężny procesor A12 Bionic, ten sam, który zastosowano w iPhone XS i iPhone XR. Sprzedaż podstawowego modelu Wi-Fi jest rzadka, ale jeśli chcesz teraz kupić iPada mini 64 GB, jest on dostępny za 369 USD w kolorze kosmicznej szarości i różowego złota w Walmart. Istnieje również wyprzedaż modelu 256 GB, który jest obecnie dostępny w Amazon za 490 USD w różowym złocie. iPad Air 2020 ma nieco większy wyświetlacz o przekątnej 10,9 cala w porównaniu z 10,5-calowym ekranem poprzedniego modelu i ma cieńsze ramki wokół niego. Przeniósł czujnik linii papilarnych Touch ID do przycisku zasilania, znajdującego się na górze urządzenia. Model iPada Air czwartej generacji jest dostępny w konfiguracjach pamięci masowej 64 GB lub 256 GB. Modele Wi-Fi zaczynają się odpowiednio od 599 USD i 749 USD, co sprawia, że ​​cena początkowa jest nieco wyższa niż w zeszłorocznych modelach. Model obsługujący LTE zaczyna się od 729 USD.

iPad Air (2020, 64 GB, tylko Wi-Fi)

Tegoroczny model iPada Air ma cieńsze ramki wokół wyświetlacza i przeniósł czujnik linii papilarnych Touch ID do przycisku zasilania, który znajduje się na górze urządzenia. Na szczęście, jeśli czekałeś na sporą zniżkę na iPada Air, model 64 GB z Wi-Fi jest dostępny za 499 USD — 100 USD od ceny katalogowej — we wszystkich wersjach kolorystycznych w Amazon i Best Buy. Obaj detaliści obecnie zbijają również 100 USD z modelu 256 GB z Wi-Fi (Amazon, Best Buy), przy czym ten pierwszy pobiera dodatkowe 10 USD od konfiguracji z różowego złota. iPad Pro piątej generacji, wyposażony w M1 jest teraz powszechnie dostępny, co oznacza, że ​​istnieje wiele ofert dotyczących iteracji iPada Pro w 2020 roku. iPad Pro czwartej generacji wygląda bardzo podobnie do modelu z 2018 roku, z wyjątkiem tylnego zestawu kamer z dwoma obiektywami. W przeciwieństwie do tańszych modeli iPada, iPad Pro 2020 porzuca gniazdo słuchawkowe i wykorzystuje port USB-C zamiast portu Lightning. Posiada również wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania i Face ID, które pomagają odblokować tablet zamiast polegać na czytniku linii papilarnych Touch ID. Jeśli szukasz 11-calowego iPada Pro 2020, jest on obecnie dostępny w wyprzedaży w wielu konfiguracjach w Best Buy i Target. Jeśli chodzi o modele Wi-Fi, model 128 GB jest przeceniony do 700 USD w Target, a model 256 GB jest dostępny za 800 USD zarówno w Target, jak i Best Buy. Ten ostatni sprzedawca sprzedaje również warianty 512 GB i 1 TB za odpowiednio 1000 USD, 1200 USD. Ta sama zniżka w wysokości 100 USD w Best Buy dotyczy również modelu 12,9 cala. Jeśli wolisz model Wi-Fi, model 128 GB jest przeceniony do 900 USD, model 256 GB do 1000 USD, model 512 GB do 1200 USD, a model 1 TB do 1400 USD.

iPad Pro (2020, 12,9 cala, tylko Wi-Fi)

Ten 12,9-calowy tablet Apple z 2020 roku jest wyposażony w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, renderowanie 4K w aplikacjach do edycji wideo i ulepszoną wydajność AR. Nie ma procesora M1. iPad Pro 2020 jest świetny, ale jeśli jakość wyświetlania jest dla Ciebie najważniejsza, 12,9-calowy iPad Pro jest drogą do zrobienia. Większy model piątej generacji wykorzystuje wyświetlacz Mini LED, który został zaprojektowany w celu uzyskania głębszej czerni i lepszego kontrastu, podobnie jak technologia OLED. Co więcej, zarówno 11-, jak i 12,9-calowy iPad Pro reklamuje niesamowicie szybki chip M1 firmy Apple — ten sam procesor, który można znaleźć w najnowszych komputerach Mac — oraz nowe funkcje, takie jak Center Stage, innowacyjne oprogramowanie, które powiększa i przesuwa, aby utrzymać się w centrum. ramki podczas uczestniczenia w rozmowach wideo. Są to najbardziej imponujące i najdroższe iPady do tej pory, a konfiguracje 11- i 12-calowe zwykle zaczynają się od odpowiednio 799 i 1099 USD. Jeśli jednak chcesz najnowszego modelu, 11-calowy iPad Pro 128 GB z Wi-Fi jest dostępny w Amazon za 50 USD taniej, co obniża cenę do 749 USD. 12,9-calowy model z Wi-Fi jest również w sprzedaży w Amazon za 999 USD, co jest drugą najlepszą ceną, jaką widzieliśmy do tej pory na wysokiej klasy tablecie Apple.

iPad Pro (2022, Wi-Fi)

Najnowszy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony we własny procesor M1 i Thunderbolt, jednak 12,9-calowy model ma również najlepszy wyświetlacz ze wszystkich dostępnych tabletów.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android