Oto 15 najlepszych aplikacji na Androida przeciwko nudzie

Oto 15 najlepszych aplikacji na Androida przeciwko nudzie

Redakcja 2 marca 2023 r

Źródło obrazu: Unsplash

Podczas długich podróży lub wieczorem w domu różne aplikacje zapewniają przyjemną rozrywkę. Istnieje wiele gatunków, które zapewniają rozrywkę w grach. Pobieranie tylko jednej z najpopularniejszych aplikacji na Androida powinno odbywać się przez połączenie Wi-Fi w domu.

Ale możesz grać w dowolnym momencie w bibliotece gier w Internecie. Aplikacje te są przygotowane w taki sposób, aby nie wymagały dużej ilości danych. Jednak nadal dobrym pomysłem może być ustalenie stawki ryczałtowej za telefon komórkowy. Każdy rodzaj gry wiąże się z ciągłym przesyłaniem danych, aw domu zwykle jest to znacznie szybsze.

Aplikacje kasyn online zajmują wysokie miejsca w skali popularności

Gra w kasynach online może oferować graczom wiele korzyści. Przede wszystkim stała dostępność stanowi dobrą alternatywę dla kasyna o ugruntowanej pozycji, np. nie można tam grać rano, a wieczorem są też regularne godziny zamknięcia. Zasady ubioru przeszkadzają wielu graczom, którzy po prostu tęsknią za zabawną rundą ruletki. W przeciwnym razie kasyna online oferują tak samo zróżnicowaną ofertę jak kasyna państwowe, możesz tam cieszyć się następującymi grami losowymi:

Blackjack Poker (rzadko spotykany w lokalnych kasynach) Automaty do gier o zróżnicowanej zawartości Baccarat (gra karciana popularna wśród graczy) Craps

Ze względu na różnorodne oferty bonusowe, kasyna online oferują również ciekawe możliwości gry bez użycia prawdziwych pieniędzy. Z drugiej strony w pasażu może być pobierana opłata za wstęp, a także zwykłe koszty napojów.

Aplikacje do przesyłania strumieniowego są idealne na pojawiającą się nudę

Jeśli chcesz legalnie przesyłać strumieniowo filmy lub seriale, możesz zarejestrować się w jednej ze znanych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Netflix oferuje bogaty program rozrywkowy, większość treści multimedialnych jest produkowana przez samego lidera serwisów streamingowych. Amazon zdobywa również punkty dzięki porywającym produkcjom wewnętrznym, które fascynują dużą publiczność.

Na Joyn można oglądać aktualny program telewizyjny z telefonu komórkowego bez dodatkowych kosztów. Wymagany jest jednak prawidłowy adres e-mail. Chociaż nie wszystkie kanały telewizyjne są dostępne, strumieniowe przesyłanie telewizji na Joyn może być pożądaną alternatywą, gdy jesteś w drodze. Aktualne mecze sportowe można transmitować na żywo w DAZN, który jest szczególnie popularny w czasach Bundesligi i spółki.

Aplikacje informacyjne na Androida pozwalają być na bieżąco

Dawno nie trzeba było kupować gazety codziennej, aby w każdej chwili dowiedzieć się o wydarzeniach na świecie. Chociaż najświeższe wiadomości można przeczytać również w przeglądarce internetowej, wiadomości FOCUS Online i podobne aplikacje na Androida oferują wyższą wartość rozrywkową. Regularnie oferujemy najnowsze wiadomości z ekscytującego świata technologii.

Wiele osób ma specjalne preferencje, zwłaszcza jeśli chodzi o wiadomości tematyczne ze świata biznesu, nauki czy polityki. Są one obsługiwane w ukierunkowany sposób przez różne aplikacje informacyjne. Oprócz materiałów tekstowych opracowanych przez dziennikarzy dostępne są również ekscytujące filmy dokumentalne lub wiadomości do posłuchania.

Podcasty stają się coraz bardziej popularne jako sposób na nudę

Każda stacja medialna w Niemczech próbuje obecnie opublikować dużą liczbę podcastów tematycznych. Nawet prywatne stacje telewizyjne publikują również popularne treści do słuchania. Szczególnie często słuchane są pełne akcji podcasty o prawdziwych przestępstwach, takie jak te z biblioteki audio ARD. Ale każdego dnia pojawia się również wiele zapytań na tematy związane z odżywianiem i zdrowiem. Podobnie jak w przypadku książek audio, podcastów można słuchać wszędzie tam, gdzie słychać muzykę. A więc w drodze do pracy, w pociągu na kolejne wakacje czy w kolejną nocną przejażdżkę pustą autostradą.

Niektórych podcastów można słuchać za darmo, zwłaszcza tych nadawców publicznych. W znanych bibliotekach audio ta zawartość jest zwykle dostępna przez kilka tygodni i można ją również legalnie pobrać. Każdy, kto chce posłuchać najnowszego bestsellera, zazwyczaj musi zarejestrować się w serwisie abonamentowym. W zamian nieograniczona liczba książek miesięcznie może być często słuchana jako pliki audio, co stanowi znaczną przewagę cenową w porównaniu z kupowaniem całej powieści.

Odtwarzacz muzyki w telefonie komórkowym z Androidem dla muzycznej przyjemności

Jeśli chcesz słuchać swoich ulubionych piosenek za darmo na YouTube, musisz spodziewać się ogromnych przerw reklamowych. Deezer i Spotify to ciekawe alternatywy, gdzie jest dużo piosenek na nudę. Wszystkie nowości można kupić za niewielką opłatą, przy czym płyta winylowa lub CD jest znacznie droższa. Zamiast pobierać cały album, tak jak w przypadku Apple Music, można też kupić pojedyncze hity.

Jeśli nie chcesz zużywać mobilnej transmisji danych w podróży, najlepiej pobrać całą listę odtwarzania. Amazon oferuje również podobną usługę dla melomanów: jeśli kupisz tam album, natychmiast otrzymasz całą listę utworów w formie cyfrowej w bibliotece. W ten sposób nowe wydawnictwo można odsłuchać jeszcze przed wysłaniem nośników dźwięku pocztą.

Gry Aplikacje na każdy gust mogą być niezwykle zabawne w podróży

Niezależnie od gatunku gier, który Cię interesuje, istnieje duży wybór gier dla wszystkich grup wiekowych na Androida. Szczególnie popularne są quizy i łamigłówki, w które można grać również bez połączenia z Internetem. Tuż za nimi następują gry karciane, w które możesz na przykład grać ze znajomymi za pośrednictwem aplikacji na Androida. Gry cyfrowe zadomowiły się w wielu rodzinach, zwłaszcza podczas ograniczeń kontaktowych w związku z koronawirusem.

Zamiast odwiedzać dziadków, ludzie po prostu spotykają się na wirtualnej nocy z grami na swoich telefonach komórkowych. Jednak aplikacje do gier umożliwiają również zabawną grę z członkami rodziny, którzy mieszkają dalej. Gry edukacyjne są również popularne wśród młodych i starszych użytkowników aplikacji. Dzięki temu popołudniowe korepetycje są o wiele przyjemniejsze lub można w ciekawy sposób odświeżyć znajomość języka obcego.

Aplikacje na Androida są bardzo popularne wśród właścicieli zwierząt

Jeśli pozwalasz swojemu kotu lub psu od czasu do czasu wyjść na dwór, możesz wyposażyć swojego zwierzaka w lokalizator GPS. Jeśli do urządzenia dołączony jest aparat kompaktowy, możesz nawet wybrać się na ekscytującą wycieczkę ze swoim zwierzakiem. Aplikacja Pet Tracker rejestruje wszystkie trasy, które zwierzę pokonuje w ciągu dnia. Te aplikacje na Androida są zatem odpowiednie również dla pracujących właścicieli psów, którzy chcieliby obiektywnie sprawdzić, jaką trasę wybrał opiekun psa.

Aplikacje te przyczyniają się również do większego bezpieczeństwa. W ciepłym sezonie szczególnie koty, które nie zostały wykastrowane, lubią przebywać z dala od domu przez kilka dni. Jednak dzięki obsługiwanemu przez aplikację urządzeniu do śledzenia zwierząt nie stanowi to żadnego problemu, w razie potrzeby zagubione zwierzę jest następnie po prostu zbierane w jego bieżącej lokalizacji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android