One UI 6: data premiery, potwierdzone funkcje i kompatybilność urządzeń

One UI 6: data premiery, potwierdzone funkcje i kompatybilność urządzeń

Samsung One UI przeszedł długą drogę na przestrzeni lat i szybko stał się jedną z najpopularniejszych skórek dla Androida. Nowa aktualizacja One UI 6 oparta na systemie Android 14 w dalszym ciągu udoskonala formułę Samsunga, choć oczekuje się, że skupi się bardziej na dopracowaniu i udoskonaleniu niż na wprowadzaniu najważniejszych nowych funkcji. Oto wszystko, co wiemy o dacie premiery One UI 6, funkcjach i kompatybilności.

Jeden interfejs użytkownika 6: w skrócie

Kiedy to wyjdzie? Rozpoczęto wdrażanie One UI 6 w różnych regionach, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Norwegii i nie tylko. Wkrótce powinno nastąpić wdrożenie w USA.
Co nowego? One UI 6 wprowadza głównie zmiany estetyczne, drobne zmiany w menu i inne funkcje, które mogą jeszcze bardziej udoskonalić i udoskonalić doświadczenie One UI. Nie spodziewaj się tym razem większych nowych funkcji ani funkcjonalności.

Data premiery One UI 6

Jeden interfejs użytkownika 5.0: 12 października 2022 r
Jeden interfejs użytkownika 4.0: 15 listopada 2021 r
Jeden interfejs użytkownika 3.0: 2 grudnia 2020 r
Jeden interfejs użytkownika 2.0: 28 listopada 2019 r
Jeden interfejs użytkownika 1.0: 7 listopada 2018 r. Samsung oficjalnie wypuścił 30 października 2023 r. stabilną wersję One UI 6 dla serii Galaxy S23. Aktualizacja opiera się na One UI Beta 9, co oznacza, że ​​po ostatecznej wersji beta została nieco udoskonalona.

Czy dostępna jest wersja beta One UI 6?

Program beta One UI 6 jest dostępny już od jakiegoś czasu, a przed ostateczną aktualizacją dostępnych jest aż dziewięć wersji beta. Program beta jest dostępny dla następujących urządzeń: Samsung Galaxy S23 Samsung Galaxy S23 Plus Samsung Galaxy S23 Ultra Samsung Galaxy A54 5G Samsung Galaxy A53 Samsung Galaxy A52 Samsung Galaxy A34 5G Samsung Galaxy A23 Samsung Galaxy M23 5G Samsung Galaxy S22 (tylko Korea Południowa) Samsung Galaxy Z Fold 5 Samsung Galaxy Z Flip 5 A jak go zainstalować? Najpierw musisz pobrać aplikację Samsung Members ze sklepu Galaxy Store lub Google Play. Po zalogowaniu się na banerze głównym lub na stronie powiadomień zobaczysz opcję z informacją Rejestracja do programu beta One UI. Po zakończeniu przejdź do Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania > Pobierz i zainstaluj. Jeśli wersja beta jest dostępna dla Twojego urządzenia i w Twoim regionie, firma Samsung pobierze najnowszą wersję wersji beta dla Twojego urządzenia.

Funkcje One UI 6

Oprócz standardowych dodatków do Androida 14 w One UI 6 pojawi się kilka nowych funkcji, w tym nowa czcionka i prostsze etykiety ikon. Wraz z aktualizacją spodziewanych jest także kilka nowych widżetów, w tym nowy widżet z prognozami pogody oraz widżet aparatu, który służy jako dedykowany skrót do trybów aparatu ustawionych wcześniej przez użytkownika. Poza tym możesz się spodziewać: Bardziej konfigurowalnych wrażeń na ekranie z możliwością zmiany czcionek i ogólnego układu. Panel Szybkich ustawień przechodzi gruntowną modernizację. Najważniejsze to nowy wiersz ustawień Wi-Fi i Bluetooth, a także kilka innych dodatków do menu zapewniających wygodę oczu i tryb ciemny. Panel powiadomień również otrzyma kilka usprawnień, w tym możliwość otrzymywania indywidualnych powiadomień w postaci oddzielnych kart. Szuflada aplikacji umożliwia teraz wyszukiwanie funkcji specyficznych dla aplikacji po długim naciśnięciu. W klawiaturze Samsung pojawił się nowy styl emoji. Ulepszenia aplikacji galerii i wbudowanego edytora zdjęć, aplikacji aparatu, aplikacji pogodowej i nie tylko. Aby uzyskać głębsze spojrzenie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich nowych funkcjach One UI 6.

Zgodność z jednym interfejsem użytkownika 6

Ryan Haines / Android Authority Aktualizacja One UI 6 jest obecnie dostępna tylko dla serii Galaxy S23, ale ostatecznie będzie dostępna na każdym telefonie Galaxy S, począwszy od modelu S21, łącznie ze wszystkimi wariantami Plus i Ultra. Będzie można go także uzyskać na modelach Z Fold 3 i Z Flip 3 lub nowszych. Jest także dostępny dla serii Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S8 i Galaxy Tab S9. Aktualizację zobaczy nawet wiele budżetowych telefonów Samsung, w tym różne modele z serii M, F i A. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android