Ogłoszono DJI Mini 3 Pro: Redefinicja mini

Ogłoszono DJI Mini 3 Pro: Redefinicja mini

DJI Mini 3 Pro to największa zmiana w linii dronów Mavic, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, i to dobrze. Oprócz nowej konstrukcji gimbala kamery, możesz teraz rozkładać ramiona śmigieł w dowolnej kolejności. Nowa iteracja mini linii oferuje wideo 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę i utrzymuje wagę 249 g, co zapewnia łatwość obsługi. Jeśli domyślne 34 minuty czasu lotu to za mało, opcjonalna bateria Plus zapewni Ci do 47 minut w przestworzach. Oto krótki przegląd nowego DJI Mini 3 Pro, przejdź do Drone Rush, aby uzyskać pełną informację .

Przegląd DJI Mini 3 Pro

Już na pierwszy rzut oka zauważysz, że coś się zmieniło. Ogólny współczynnik kształtu Mini 3 Pro jest podobny do poprzednich dronów Mavic, oferując kompaktową, składaną konstrukcję w prostokątnym kadłubie z kamerą z przodu. Jednak w przeciwieństwie do większości innych dronów Mavic, ramiona śmigła nie są również podwoziem, a kamera nie wisi pod nosem statku. Podwozie jest wbudowane w płatowiec z przodu i jest częścią akumulatora z tyłu. Jest to podobne do DJI Spark z dawnych czasów, z czterema małymi stopkami na spodzie samego drona. Bez stopy na przednim ramieniu śmigła, przednie i tylne ramię mogą teraz działać w dowolnej kolejności, bez wpadania na siebie. To powiedziawszy, DJI zmieniło swoją orientację. Przednie ramiona śmigła obracają się pod i na zewnątrz do przodu, a tylne ramiona wysuwają się prosto. Gimbal kamery to dla nas ekscytująca aktualizacja, pozwalająca kamerze na znacznie większą elastyczność w ruchu i możliwość skierowania dalej w górę. DJI umożliwił również obrót kamery o 90 stopni w bok, co pozwala na przechwytywanie wideo portretowego.Złożony DJI Mini 3 ProWykorzystując doświadczenia zdobyte na większych dronach Mavic, DJI udało się skonfigurować wielokierunkowe unikanie przeszkód w Mini 3 Pro. Umożliwia to APAS 4.0 i inne zautomatyzowane tryby lotu. Orientacja drona również uległa niewielkim zmianom, silniki są skierowane do przodu, co oznacza, że ​​nos pojazdu jest znacznie wyżej niż tył podczas lotu. Pomaga to czujnikom omijania przeszkód, a także aerodynamice. Kadłub może pomóc w tworzeniu siły nośnej podczas lotu do przodu, co jest typową cechą konstrukcji VTOL i zwykłych starych samolotów.

Kamera i funkcje DJI Mini 3 Pro

Przód kamery DJI Mini 3 ProKamera w Mini 3 Pro jest zdecydowanie najlepsza w linii Mini DJI, produkując wideo 4K z prędkością do 60 fps i przechwytując do 48 MP. Pod maską znajduje się czujnik 1/1,3 cala połączony z obiektywem af/1,7, który może powiększać do 2x na wideo 4K, 4x na wideo 1080p. HDR zmniejsza liczbę klatek na sekundę, obniżając wideo 4K do 30 klatek na sekundę. Podoba nam się ogólna jakość obrazu z Mini 3 Pro, tworząc czyste ujęcia z przyjemnie przesyconymi kolorami. Dzięki czujnikom omijania przeszkód piloci mogą cieszyć się prawie wszystkimi zautomatyzowanymi lotami DJI funkcje. Miło jest widzieć tryby Quickshots, Mastershots, Focustrack i Hyperlapse w Mini 3 Pro, nie wszystkie były dostępne w innych dronach Mini. Kluczem jest to, że dron ma mniej niż 250g, więc nie musisz się rejestrować przed lotem. Jeśli chcesz zarejestrować drona, aby przestrzegać bardziej rygorystycznych przepisów w większości krajów na całym świecie, jesteśmy bardzo zadowoleni z Battery Plus, która skraca czas lotu nawet do 47 minut. Jeśli nie znasz nowoczesnych dronów konsumenckich, powiem, że 47 minut to ogromne. W rzeczywistości Mini 3 Pro będzie najwyżej umieszczonym dronem konsumenckim na naszej liście najlepszych żywotności baterii.

Pilot zdalnego sterowania DJI RC

DJI Mini 3 Pro DJI RC kontroler przednia aplikacja DJI FlyDJI wprowadza również nowy kontroler. DJI RC jest na razie dostępny wyłącznie w Mini 3 Pro, ale obsługuje Ocusync 3.0, więc w przyszłości może zostać zaktualizowany, aby współpracować z innymi dronami Mavic. Kontroler jest zasilany z systemu Android i ma wbudowany 5,5-calowy wyświetlacz. Wiele przycisków adresowalnych umożliwia dostosowanie elementów sterujących. Podoba nam się to, że prawe pokrętło z tyłu obsługuje zoom aparatu, podczas gdy pokrętło z lewej strony przesuwa kamerę w górę i w dół. Ustawilibyśmy lewy tylny niestandardowy wyzwalacz, aby wyśrodkować gimbala, ale to tylko jedna z wielu dostępnych opcji. Pilot jest tak niezawodny, jak każdy testowany przez nas pilot DJI, godne ulepszenie w stosunku do podstawowego kontrolera RC-N1, który wymaga smartfona operować.

Cena i dostępność DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro i kontroler DJI RCDJI Mini 3 Pro będzie sprzedawany w trzech różnych pakietach, a zestaw Fly More będzie sprzedawany osobno. Pakiety dronów są identyczne, z wyjątkiem dołączonego kontrolera. Wszystkie pakiety dronów są dostarczane z płatowcem, jedną baterią, dodatkowymi śmigłami oraz wymaganymi kablami i narzędziami, których potrzebujesz do lotu.

DJI Mini 3 Pro z kontrolerem RC-N1 759 USD
DJI Mini 3 Pro bez kontrolera 669 USD
DJI Mini 3 Pro z kontrolerem DJI RC 909 USD

Zestawy Fly More różnią się w zależności od dołączonej baterii. Zestaw podstawowy utrzymuje limit wagi 249g, zobaczysz napis „249g” wydrukowany na baterii. Zestaw „Plus” zawiera większą baterię, która daje dronowi ponad 250g.

Zestaw DJI Mini 3 Pro Fly Więcej $189
Zestaw DJI Mini 3 Pro Fly More Plus 249

Możesz zamówić DJI Mini 3 Pro już dziś, dostawy spodziewane są „przed latem” 2022.
Przenośny DJI Mini 3 ProUltra • Dobre wideo 4K • Poniżej 250 g • Opcjonalny 47-minutowy czas lotu DJI Mini 3 Pro na nowo definiuje linię Mavic dzięki nowemu projektowi, oferując wideo 4K i wagę poniżej 250 g. DJI Mini 3 Pro to imponująca aktualizacja w linii Mini. Jeśli o to chodzi, Mini 3 Pro to imponująca aktualizacja linii Mavic i jedna z najbardziej drastycznych zmian płatowca, jakie widzieliśmy do tej pory. Ogólnie rzecz biorąc, Mini 3 Pro wykorzystuje tę samą filozofię projektowania i lotu, nadal otrzymujesz kompaktowy, składany dron z kamerą montowaną na nosie, ale po raz pierwszy w linii Mavic możesz rozkładać ramiona śmigieł w dowolnej kolejności. Nowy system zawieszenia gimbala kamery zapewnia większą elastyczność niż wcześniej, umożliwiając obracanie kamery o przekątnej 1/1,3 cala w większym zakresie ruchu, co jest jeszcze lepsze, aby rejestrować wideo 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę i 48 MP. Standardowy Mavic 3 Pro waży mniej niż 250g, więc możesz pominąć niektóre przepisy dotyczące dronów w niektórych krajach. Jednak DJI wie, że są ludzie, którzy nie mają nic przeciwko przepisom, dostępna jest bateria Plus, która zwiększa wagę drona, ale wydłuża czas lotu do 47 minut!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android