Nowe ładowarki GaNPrime firmy Anker są mocniejsze i nieco mniejsze

Nowe ładowarki GaNPrime firmy Anker są mocniejsze i nieco mniejsze

Anker właśnie zaprezentował mnóstwo nowych ładowarek z azotku galu (GaN) nazwanych GaNPrime, które wykorzystują najnowszą technologię szybkiego ładowania GaN 3, aby uzyskać do 150 watów mocy, zajmując jeszcze mniej miejsca niż poprzednia generacja. Anker zwraca uwagę, że jej nowa flagowa ładowarka GaNPrime o mocy 150 W jest o 38 procent mniejsza niż ładowarka Apple GaN MacBook Pro o mocy 140 W, a wersja 120 W firmy Anker jest o 39 procent mniejsza niż 96-watowa ładowarka Apple MacBook Pro, co zapewnia wyraźną przewagę pod względem przenośności. W porównaniu do własnych ładowarek Anker poprzedniej generacji rozmiary są tylko nieznacznie mniejsze. Ale nadal mogą zapewnić więcej mocy dla większej liczby urządzeń. “Nowa [737 GanPrime] Ładowarka 120 W ma o 8 procent mniejszą objętość niż Anker 736, ale może generować o 20 W więcej mocy… zwiększona moc wyjściowa i większa liczba portów ładowania pozwalają osiągnąć nasz cel: zmniejszyć liczbę ładowarek, które konsumenci muszą codziennie żonglować ”, powiedział szef komunikacji Anker, Edo Campos, w e-mailu w tym tygodniu. Skok o 1,6 procent w wydajności konwersji AC-DC Obejmują one również nowe inteligentne alokacje mocy, które Anker nazywa zarządzaniem temperaturą Power IQ 4.0 i ActiveShield 2.0, aby zapobiec przegrzaniu. W sumie pomaga to sprzętowi GaNPrime osiągnąć około 1,6 procent przeskoku w wydajności konwersji AC-DC. W ładowarkach o większej mocy (100 W lub więcej) technologia Ankera wykorzystuje cyfrowy kontroler mocy i przełącznik IPS firmy Infineon, aby zastąpić wolniejszy materiał krzemowy, a także układy scalone GaN firmy Navitas. W listopadowym odcinku dotyczącym dekodera dyrektor generalny Anker, Steven Yang, wyjaśnił, że wczesne relacje firmy z partnerami opracowującymi komponenty GaN są powodem, dla którego wypuściła ładowarki z technologią o kilka miesięcy przed podobnymi produktami. Widok siatki

Nowy 150-watowy Anker 747 to najnowsza flagowa ładowarka firmy w USA. Posiada jeden port USB-A i trzy porty USB-C z Power IQ 4.0, które, jak mówi nam Campos, mogą identyfikować zapotrzebowanie podłączonych urządzeń i dynamicznie redystrybuować moc od wtyczki do wtyczki. Według Campos, Power IQ nie widzi procentu pozostałej mocy na urządzenie; raczej nadaje priorytet urządzeniom o wyższym zapotrzebowaniu, jednocześnie upewniając się, że każde urządzenie jest zasilane. Jeśli działa zgodnie z opisem, może ułatwić korzystanie z ładowarek wieloportowych, upewniając się, że wszystko jest ładowane tak szybko, jak to możliwe, bez zastanawiania się, gdzie są podłączone rzeczy i ile portów jest używanych. Anker 747 150W jest dostępny w przedsprzedaży za 109,99 USD i zostanie wysłany w „późnym trzecim kwartale”.

Stacja ładująca Anker 727 jest bardzo cienka i ma 100 W mocy PD. Zdjęcie: Stacja ładująca Anker Anker 727 to połączenie listwy zasilającej i ładowarki do urządzeń o mocy 100 W. Ma tylko 18 mm grubości, ale może pomieścić dwie uziemione wtyczki AC prosto od góry, a z przodu znajdują się dwa porty USB-C PD oraz dwa USB-A. ActiveShield 2.0 jest również tutaj, aby upewnić się, że stacja nie przegrzewa się, a chociaż przewód zasilający jest odłączany, uważaj, aby go nie zgubić, ponieważ wbudowany trzystykowy port jest niestandardowy. Jest już w sprzedaży za 94,99 USD.

Listwa zasilająca Anker 615 ma zabawny silikonowy kokon, który ukrywa kabel. Obraz: Anker Jest też fajny, mały przedłużacz prądu przemiennego z wbudowanym zasilaczem 65 W, który pozwala owinąć go wokół ciała i ciasno schować w silikonowym kokonie — przypominającym starą owijkę do ładowarki Quirky Powercurl do MacBooka. Ma dwa porty USB-C i jeden port USB-A, który można połączyć z dwoma gniazdami prądu przemiennego i jest już dostępny za 69,99 USD. Linia PowerCore została również ulepszona o Anker 733 (na zdjęciu u góry), który jest teraz dostępny za 99,99 USD. Ma moc 65 W przez dwa porty USB-C i jeden port USB-A i może szybko naładować iPhone’a do 50% w 30 minut w trybie power banku 10 000 mAh. Anker ma również dwie dodatkowe ładowarki na rynki USA, Wielkiej Brytanii i UE: ładowarkę Anker 737 120 W i ładowarkę Anker 735 65 W. 737 ma dwa porty USB-C i jeden port USB-A i jest teraz dostępny w Stanach Zjednoczonych za 94,99 USD, a w sierpniu za 94,99 EUR / 89,99 GBP na innych rynkach. 735 jest dostępny na całym świecie od dziś w cenie 59,99 USD / 59,99 EUR / 54,99 GBP.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android