Nowe hity Netflixa w 2023 roku

Nowe hity Netflixa w 2023 roku

Redakcja 16 stycznia 2023 r

Źródło obrazu: Pexels

Po trudnym roku 2022 pionier streamingu chciałby ponownie wykorzystać dawne sukcesy. Liczne ekskluzywne hity produkcyjne w produkcji powinny pomóc w zwiększeniu liczby abonentów w 2023 roku i tym samym położyć podwaliny pod udany rok. Produkcje Netflixa stają się coraz bardziej profesjonalne i praktycznie w niczym nie ustępują wielkim studiom filmowym. Dlatego niektóre dobrze znane tytuły są już dziś wyczekiwane z niecierpliwością.

Aby zabić czas w oczekiwaniu na kolejny hit Netflix, fani filmów zawsze mogą dla odmiany zagrać w automaty NetBet.

Tyler Rake: Ekstrakcja 2

Na początku 2020 roku Netflix wypuścił swój pierwszy film, Tyler Rake: Extraction, który szybko stał się jednym z najbardziej dochodowych filmów na platformie. Oczywiście nie minęło dużo czasu, zanim Netflix dał zielone światło kontynuacji thrillera akcji z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Gra byłego elitarnego żołnierza Tylera Rake’a.

Po tym, jak ledwo przeżył poważne obrażenia podczas misji w Dhace w Bangladeszu, Tyler Rake powraca i jest gotowy do następnego zadania. Tyler ma za zadanie uratować rodzinę zdaną na łaskę gruzińskiego gangstera. W trakcie musi zinfiltrować jedno z najbardziej śmiercionośnych więzień na świecie, aby ją uratować. Ale kiedy wyzwolenie staje się niebezpieczne, a gangster ginie w gorączce, pozbawiony skrupułów brat poprzysięga zemstę i ściga Tylera Rake’a aż do Australii.

Maestro

Ten film jest już uważany za kandydata do Oscara, z Bradleyem Cooperem w roli Leonarda Bernsteina. Jako kompozytor był odpowiedzialny za liczne sukcesy na Broadwayu, m.in. „West Side Story”, „On the Waterfront” i „On the Town”, które do dziś uchodzą za klasykę współczesnej muzyki.

Maestro opowie skomplikowaną historię miłosną Leonarda i Felicji, która obejmuje ponad 30 lat. Od spotkania na przyjęciu w 1946 roku do dwóch zaręczyn, 25-letniego małżeństwa i trojga dzieci: Jamiego Bernsteina, Alexandra Bernsteina i Niny Bernstein Simmons.

Rebeliancki Księżyc

Po powrocie do reżyserii Zack Snyder uczynił Netflix swoim nowym domem, który od tego czasu zapalił zielone światło dla wielu jego projektów. Mówi się, że Rebel Moon jest oparty na propozycji Snydera dotyczącej samodzielnego filmu Gwiezdne wojny i inspirowany ulubionym filmem Snydera, Siedmiu samurajów Akiry Kurosawy.

Rebel Moon opowiada o spokojnej kolonii na skraju galaktyki, której zagrażają armie tyrańskiego dyktatora imieniem Balisarius. Zdesperowani koloniści wysyłają młodą kobietę z tajemniczą przeszłością, aby znalazła wojowników z sąsiednich planet, którzy pomogliby im w walce z tyranem.

Zabójca

The Killer to kolejny pasjonujący projekt, którym od lat interesuje się kultowy reżyser David Fincher. Ta adaptacja jest oparta na powieści graficznej Alexisa Nolenta. Po premierze The Killer będzie drugim filmem fabularnym Finchera w ramach jego 4-letniej wyłącznej umowy z Netflix.

Samotny i zimny, metodyczny i wolny od skrupułów i wyrzutów sumienia zabójca czeka w cieniu na swój kolejny cel. Ale im dłużej czeka, tym bardziej myśli, że zwariował. Brutalna, krwawa i stylowa noir historia zawodowego zabójcy, który zagubił się w świecie bez kompasu moralnego, przypomina kultowy film „Taksówkarz”.

Ucieczka z kurczakiem: Dawn of the Nugget

Pełne 23 lata zajęło kontynuacja filmu animowanego Chicken Run z 2000 r. Niemiecki tytuł nie jest jeszcze znany, ale dzięki tej serii zabawa jest praktycznie gwarantowana.

Po ucieczce z farmy Tweedy’ego, Ginger wreszcie znalazła swoje marzenie – spokojną wyspę dla całego stada, z dala od niebezpieczeństw ludzkiego świata. Kiedy ona i Rocky wykluwają córeczkę o imieniu Molly, szczęśliwe zakończenie Ginger wydaje się idealne. Ale na kontynencie całe stado kurczaków staje w obliczu nowego zagrożenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android