Nowe akcesoria do gier komputerowych Logitech uwzględniające płeć są objęte różowym podatkiem

Nowe akcesoria do gier komputerowych Logitech uwzględniające płeć są objęte różowym podatkiem

Firma Logitech ogłosiła linię akcesoriów do gier na komputery PC, które zostały zaprojektowane tak, aby były bardziej uwzględniające płeć — i skierowane specjalnie do kobiet — niż jakiekolwiek z poprzednich wydań. W 2022 r. firmy nie powinny próbować sprzedawać technologii konsumenckich według płci, a zamiast tego powinny rozpoznać szeroką gamę gustów i potrzeb fizycznych konsumentów. Ale Logitech zniknął i i tak to zrobił. Gadżety z kolekcji Aurora wydają się fajne, a co najważniejsze, są nowe — nie tylko nowe kolory istniejących produktów. Ale poza kilkoma interesującymi cechami w całej kolekcji Aurora, nadal wydaje się, że działa jak różowy podatek. Dzięki najnowszej kolekcji akcesoriów do gier (i wielu kosztownym dodatkom, które można kupić w celu ich dostosowania), firma Logitech chce Cię poinformować, że teraz rozpoznaje niedostatecznie reprezentowane grupy… te same grupy, które w dużej mierze ignoruje od lat . Różnorodność płci lubi grać w gry i korzystać ze wszystkich wymaganych akcesoriów, ale wiele firm peryferyjnych, w tym Logitech, poświęciło bardzo dużo czasu na projektowanie produktów dla bardzo specyficznego typu gracza: takiego, który ma większe niż przeciętne dłonie i który jest wygodny w użyciu peryferia ubrane w ciemne kolory i oświetlenie RGB. Logitech powoli zdał sobie sprawę, że nie wszystko musi wyglądać tak, jakby pochodziło z działu IT w biurze lub z miejsca, w którym pojawiła się „estetyka gracza”. W ciągu ostatnich kilku lat zaczęła oferować akcesoria o bardziej zaokrąglonych rogach i zabawnych kolorach. Kolekcja Aurora skupiała się bardziej na grach niż poprzednio wprowadzone na rynek urządzenia peryferyjne zorientowane na produktywność. Tylko, że oprócz schludnego wyglądu, który opiera się na marketingu „uwzględniającym płeć”, ta kolekcja ma niedostępne ceny i zaskakująco kiepskie roszczenia dotyczące żywotności baterii.

G735 nie jest domyślnie tak żywy, tylko dzięki diodom LED RGB. Logitech Szefem klasy pod względem ceny i imponujących funkcji jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G735 za 229,99 USD. Wygląda jak bardziej kapryśna wersja modelu G Pro X, odziana w biel z diodami LED RGB śledzącymi obwód jego bulwiastych, obrotowych nauszników. Podobnie jak znacznie tańszy (około 50 USD) bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G435, G735 ma alfabet Braille’a na każdej broni bocznej, aby zidentyfikować od lewej do prawej, co jest świetną funkcją ułatwień dostępu, którą powinno skopiować więcej firm. Logitech twierdzi, że konstrukcja G735 jest bardziej inkluzywna, ponieważ może pomieścić mniejsze głowy i takie rzeczy, jak małe kolczyki i okulary. Chociaż jest to technicznie prawda, to dziwne, że najwyraźniej produkuje inne zestawy słuchawkowe tylko dla osób o gigantycznych głowach i doskonałej wizji. G735 oferuje podwójną łączność bezprzewodową, możliwość połączenia przez 2,4 GHz i, powiedzmy, telefon przez Bluetooth. Logitech twierdzi, że G735 może wytrzymać około 16 godzin przy włączonym oświetleniu LED i przy 50-procentowej głośności. Większość bezprzewodowych zestawów słuchawkowych w dzisiejszych czasach chwali się co najmniej całodniową żywotnością baterii, więc jest to rozczarowująca liczba. Wyłączenie oświetlenia najwyraźniej zwiększa jego żywotność do około 56 godzin na jedno ładowanie.

Logitech G715

G715 i G713 zawierają podpórkę pod nadgarstek w kształcie chmury, która w przeciwnym razie kosztuje 20 USD. Logitech Bezprzewodowy G715 za 199,99 USD, obok przewodowego G713 za 169,99 USD, to modele bez klucza, wyposażone w klawisze multimedialne, pokrętło głośności i całą masę diod LED RGB. Oprócz podświetlenia pod każdym z ich podwójnych nasadek klawiszy PBT, mają diody LED otaczające klawiaturę, które wydzielają aurę. Logitech twierdzi, że w momencie zakupu będziesz mógł wybrać między dotykowymi, liniowymi lub klikanymi mechanicznymi przełącznikami GX. G715 może łączyć się bezprzewodowo z dołączonym modemem Lightspeed 2,4 GHz lub łączyć się przez Bluetooth. Logitech twierdzi, że na jednym ładowaniu można oczekiwać około 25 godzin pracy na baterii. Podobnie jak zestaw słuchawkowy, znajduje się na dole spektrum długowieczności, biorąc pod uwagę jego wysoką cenę.

Logitech G705

Koloru G705 nie można zmienić (poza jego diodami LED), ale można kupić podkładkę pod mysz za 30 USD, aby rozjaśnić rzeczy. Logitech Wreszcie, bezprzewodowa mysz G705 za 99,99 USD to pierwsza mysz, która według Logitech została „celowo” zaprojektowana dla graczy o mniejszych dłoniach. Pod jednym kątem wygląda jak zwykła mysz do gier, ale pod kątem odsłaniającym dwa przyciski kciuka wygląda bardziej jak ergonomiczna mysz z wyprofilowaną podpórką na kciuk. Ma czujnik „klasy do gier” (Logitech nie potwierdził dokładnego czujnika przed publikacją) o czułości do 8200 DPI i może działać do 40 godzin z włączonymi diodami LED. Żywotność baterii nie jest świetna. Jeśli to brzmi, jakbym bił martwego konia, to dlatego, że nim jestem. Kupowanie akcesoriów Logitech rzadko jest przystępne, a kolekcja Aurora nie jest wyjątkiem. Kosztuje Cię 499,97 USD (zakładając, że kupiłeś przewodowy G713, a nie G715, który kosztuje 30 USD więcej), aby kupić każdy z trzech elementów, ale dlaczego na tym poprzestać? Są też dodatki do kupienia! G735 jest dostępny w kolorze białym, ale można kupić mikrofon z wysięgnikiem w innym kolorze w zestawie z dwoma nausznikami (w kolorze różowym lub neonowozielonym) za 20 USD. Jeśli chodzi o klawiatury, możesz kupić górne płyty dla dowolnej klawiatury za 20 USD i nie zapomnij o zestawie klawiszy o wartości 40 USD. Do myszy można kupić dwa akcesoria, w tym podkładkę pod mysz 15,75 x 18 cali za 29,99 USD i futerał w kształcie serca za 40 USD na zestaw słuchawkowy G735 i mysz G705. Jeśli korzystasz z pełnej oferty Logitech i kupisz po jednym z każdego dodatku, zapłacisz co najmniej 649,97 USD. Wiele firm technologicznych, w tym Logitech, uwielbia wyjaśniać prasie, że każdy z ich nowych gadżetów jest produktem ubocznym wielu badań użytkowników, testów i współpracy z docelowymi odbiorcami, tak jakby to były składniki, które zagwarantują doskonały produkt, który jest pod kątem w autentyczny sposób. Zespół tworzący tę kolekcję wydawał się podekscytowany ideą, że jej nowe produkty sprawią, że niektórzy ludzie poczują się widziani i szczerze mówiąc, to świetnie. Projekt, który jest zbyt skoncentrowany na jednej bardzo konkretnej grupie, sprawia, że ​​produkty są powtarzalne i potencjalnie odpychające. Logitech produkujący myszy do gier dla mniejszych dłoni i zestawy słuchawkowe, które można nosić z okularami, to dobre rzeczy. Sprawianie, że granie jest mniej odosobnione, to bardzo dobra rzecz. Ale to kiepsko brzmiąca żywotność baterii — ponieważ Logitech nie chce rozwiązywać problemu mniejszych gadżetów wymagających mniej miejsca na baterie — to problem. Problemem jest wysoka cena. Jeśli Twoja grupa docelowa nie może sobie pozwolić na produkt lub używać go przez taki sam czas, jak coś tańszego, to jak inkluzywny lub dostępny jest tak naprawdę?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android