Nie zależy Ci na cienkim telefonie lub uważasz, że nie jest to konieczne

Nie zależy Ci na cienkim telefonie lub uważasz, że nie jest to konieczne

Ryan Haines / Android AuthorityWojna o cienkość smartfonów w większości minęła już od lat. W tym okresie rozwoju mobilnego różne firmy reklamowały ultracienkie konstrukcje, choć często wiązało się to z kompromisami (głównie mniejszymi bateriami). Chcieliśmy jednak wiedzieć, czy użytkownikom Android Authority nadal zależy na grubości smartfona, a oto, co nam powiedziałeś w kolejna ankieta.

Zależy Ci na grubości smartfona?Wyniki

W tej ankiecie oddano ponad 4800 głosów, co daje nam dobrą wielkość próbki do pracy. Najpopularniejszy wybór? Cóż, 41,7% respondentów stwierdziło, że po prostu nie obchodzi ich grubość telefonu. To całkiem ciekawa postawa, ponieważ gruby telefon może oczywiście być dla niektórych trochę niewygodny. Ale wiele grubych telefonów dostępnych na rynku (takich jak S22 Ultra i Pixel 6 Pro) zapewnia również dodatkowe korzyści, takie jak doskonałe systemy aparatów i większe baterie. Ponadto zdecydowanie są użytkownicy, którzy lubią cięższy, bardziej solidny design. Na drugim miejscu znalazło się „Cienki telefon jest fajny, ale nie musi” (36,23%). W przypadku tych użytkowników na pierwszym miejscu są oczywiście inne kwestie, ale nie narzekaliby, gdyby ich lista życzeń była zapakowana w cienkie opakowanie. . Wreszcie, zaledwie 4,25% ankietowanych czytelników stwierdziło, że „najważniejszy jest cienki telefon”. Gdy spojrzeliśmy na ankietę pod innym kątem, widzimy, że prawie 80% respondentów twierdzi, że nie zależy im na cienkim telefonie lub myślę, że to po prostu miło mieć.

Uwagi

Beardednomad: Nie, ale to zależy. Bardziej chodzi o wyczucie dłoni niż o grubość. Gregory Tschirhart: Mam smartfony odkąd zaczęli je produkować. Potrzebuję telefonu, który jest wytrzymały i wytrzyma niewielkie nadużycia. Z drugiej strony nie chcę też cegiełki w kieszeni. Telefon musi być dość elastyczny, aby mieścił się w kieszeni bez pękania na pół. jimx2: Chciałbym, żeby przestali robić wybrzuszenia aparatu i po prostu sprawili, że cały telefon będzie tak gruby, jak to konieczne, z większą baterią NESter: Czy tylko ja nie lubię tego, jak cienkie są telefony? Trudno je utrzymać. Pierwszego dnia założyłem na moją dużą, grubą, wytrzymałą walizkę, nie tylko po to, by ją chronić. Poza tym, w grubym telefonie, który jest wytrzymały każdego dnia, wziąłbym tydzień pracy na baterii. Te delikatne wafelki, które mamy dzisiaj, nie przemawiają do mnie. Milan Svitek: Szczerze, wolałbym, żeby producenci trzymali się bliżej zakresu 10 mm, zamiast próbować zejść do 9…8…7 mm… Do diabła, czy Vivo nie zrobiło telefonu o grubości mniejszej niż 5 mm!? W tym momencie trzymanie jest wręcz niewygodne! Daj mi większą baterię, aby uzyskać jaśniejszy ekran i zabierz z powrotem swój cienki jak papier kawałek szkła. Nie chcę tego. Cieszę się, że Google zachowało mojego Pixela nieco bardziej chrupiącą ostatnią generację. O wiele wygodniej jest trzymać Vulpes: Wszystko poniżej 8 mm wydaje się niepotrzebne. Jednak ponad 9mm i myślę, że źle to zauważam. Nie używaj etui, bo zależy mi przede wszystkim na ergonomii korzystania z telefonu. Więc tak, zdecydowanie mnie to obchodzi, ale ważniejsze są inne czynniki – choćby związane z fizycznymi wymiarami, takimi jak szerokość i waga, a nawet kształt krawędzi. mckillio: Na pewno mnie to obchodzi i chciałbym, żeby mój telefon miał około 8 mm. Grubsze telefony oznaczają również, że cięższe telefony i telefony są obecnie zbyt ciężkie, biorąc pod uwagę ich ogromne rozmiary. Mamy nadzieję, że w nadchodzących latach otrzymamy baterie półprzewodnikowe i nie będziemy musieli iść na kompromis. Needa: Bardzo mi na tym zależy. Nie mogę znieść wagi i grubości mojego op9. Ale co możesz zrobić? Nic. JL: Nie przejmuj się grubością. Nigdy nie zrobił. Chcę tylko, żeby telefon robił fajne rzeczy. I tak zawsze wkładam do moich telefonów mocne etui na baterie. Zależy mi przede wszystkim na funkcji nad formą. Richard Quist: To jedna z kilku kwestii. Chcę, aby telefon był solidny, ale jednocześnie był czymś, co mogę wygodnie trzymać i umieszczać w kieszeni bez poczucia, że ​​noszę cegłę.


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android