Nie możesz połączyć się z App Store na swoim iPhonie?

Nie możesz połączyć się z App Store na swoim iPhonie?

Apple App Store to jedyny sposób na bezpieczne instalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem iOS. Jeśli masz urządzenie po jailbreaku, technicznie możliwe jest sideload aplikacji, ale jest to oczywiście niebezpieczne. Ale co, jeśli nie możesz połączyć się z App Store na swoim iPhonie? Przyczyn tego problemu może być kilka. W tym miejscu przedstawimy kilka możliwych rozwiązań tego problemu.
Czytaj więcej: 7 rzeczy, które Sklep Google Play robi lepiej niż Apple App Store

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Jeśli nie możesz połączyć się ze sklepem Apple App Store, możesz wypróbować różne opcje. Sprawdź połączenie internetowe, uruchom ponownie telefon, uruchom ponownie aplikację, sprawdź, czy App Store nie działa i nie tylko.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Sprawdź swoje łącze internetowe

Najłatwiejsze rozwiązanie jest zawsze najlepsze na początek, a to jest sprawdzenie połączenia internetowego.Sprawdź, czy połączenie Wi-Fi nie zgasło. Jeśli tak, przejdź do Ustawienia–>Wi-Fi i włącz i wyłącz ustawienie. Jeśli połączenie Wi-Fi nie działa, spróbuj ponownie uruchomić router.aplikacje mobilne do transmisji danych iosMożesz też spróbować przełączyć się na plan transmisji danych swojego urządzenia i stamtąd uzyskać dostęp do App Store. Musisz jednak upewnić się, że zezwoliłeś na dostęp do App Store za pomocą swojego planu transmisji danych. Aby się dowiedzieć, przejdź do Ustawienia–> Dane mobilne i przewiń w dół do listy aplikacji, które mogą korzystać z Twojego planu transmisji danych. Upewnij się, że App Store jest przełączony na zielony.

Wyczyść dane App Store

Jeśli problem nie jest związany z połączeniem internetowym, spróbuj wyczyścić pliki danych App Store. Podobnie jak w przypadku zwykłych komputerów, aplikacje zainstalowane w telefonie zaczynają z czasem gromadzić śmieci i możesz je usunąć. Nie ma gwarancji, że rozwiąże problemy z połączeniem App Store, ale nic nie ryzykujesz, nic nie zyskujesz, prawda?iOS zamknij sklep z aplikacjamiAby wyczyścić dane App Store, przesuń palcem w górę od dołu ekranu, a zobaczysz podgląd miniatur wszystkich otwartych aplikacji. Przesuń w górę okno App Store, aby je zamknąć, co spowoduje również wyczyszczenie pamięci podręcznej. Teraz, gdy ponownie otworzysz App Store, otworzy się on ponownie od zera. Uruchomi również ponownie wszelkie pobieranie aplikacji lub aktualizacje, które mogły utknąć po utracie połączenia ze sklepem.

Uruchom ponownie telefon

uruchom ponownie iPhone'aNastępną wskazówką dotyczącą rozwiązywania problemów jest ponowne uruchomienie telefonu. To również ma wpływ na odblokowanie każdej zablokowanej instalacji lub aktualizacji aplikacji, a także wszystkiego, co uniemożliwia połączenie z App Store. Nie ma nic więcej do powiedzenia na ten temat, ponieważ jest to oczywiste. Uruchom ponownie telefon i sprawdź, czy App Store teraz się łączy.

Sprawdź, czy App Store nie działa

Jeśli ponownie uruchomiłeś telefon, a App Store nadal nie chce się połączyć, czas sprawdzić, czy App Store nie działa na końcu firmy Apple. Aby się dowiedzieć, odwiedź Stan systemu Apple i poszukaj App Store. Łatwo go znaleźć, ponieważ jest to pierwszy.stan systemu AppleJeśli jest zielony, App Store działa. Jeśli jest czerwony, to jest w dół.

Skontaktuj się z Apple Support

wsparcie dla jabłekJeśli po wykonaniu wszystkich tych czynności Apple App Store nadal nie łączy się, czas skontaktować się ze Wsparciem Apple. Mogą mieć wskazówkę, co się dzieje. Być może inni mają ten problem lub nowa aktualizacja iOS powoduje problemy z App Store? Bez względu na możliwy powód, jeśli osiągnąłeś ten etap bez powodzenia, wsparcie Apple to ludzie, z którymi możesz porozmawiać.Wsparcie Apple dla iPhone'aUwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android