Nie 17 euro na Amazon: wszystkie ciepłe prysznice na smartfonach potrzebują tej części

Nie 17 euro na Amazon: wszystkie ciepłe prysznice na smartfonach potrzebują tej części

Jeśli nie chcesz pozostać bez smartfona pod prysznicem, potrzebujesz tego całkiem praktycznego akcesorium, które jest obecnie dostępne taniej na Amazonie i dostępne tylko przez krótki czas. Ale po co w ogóle uchwyt prysznicowy do telefonu komórkowego?

Zwykle nie zabierasz iPhone'a ani smartfona z Androidem pod prysznic. Ale jeśli nie możesz się bez tego obejść, bo koniecznie musisz zobaczyć ten jeden film TikTok lub chcesz mieć oko na media społecznościowe, potrzebujesz tego Uniwersalny uchwyt prysznicowy do telefonów komórkowych marki Lamicall.

Taniej na Amazon: uchwyt prysznicowy do smartfona poniżej 17 euro

Obecnie są tańsze na Amazonie. Zwykle musiałbyś wyłożyć na stół około 20 euro, ale Amazon chce to na krótki czas tylko 16,99 euro dla wersji białej (zobacz na Amazon). Za czarny model trzeba jednak zapłacić 17,84 euro, w przeciwnym wypadku 20,99 euro (patrz na Amazonie). Nie jest jasne, jak długo będą obowiązywać specjalne ceny, ale wiadomo, że mogą zakończyć się już za kilka dni, a nawet godzin.

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 25 maja 2024 r., godzina 3:16

Na pierwszy ogień idzie wierzchowiec Prawie wszystkie smartfony z ekranem o przekątnej od 4 do 7 cali NA. Niezależnie od tego, czy jest to iPhone 15, starszy iPhone 12, czy jakikolwiek Samsung Galaxy – pasuje. Dzięki wodoodpornemu pierścieniowi i wytrzymałemu materiałowi ABS telefon komórkowy jest dobrze chroniony przed rozpryskami wody pod prysznicem. Udowodniono, że spełniają nawet normę IPX6. Ale to oznacza również: lepiej nie zanurzać pokrowca całkowicie w wodzie. Jest to kabina prysznicowa, ale nie kabina do nurkowania.

Wszystko o posiadaczu w filmie:

Uchwyt prysznicowy Lamicall do smartfona

Uchwyt prysznicowy Lamicall do smartfona

Ładne dodatki i pozytywne opinie kupujących

Dobrze wiedzieć: funkcja ekranu dotykowego pozostaje w uchwycie. Poza tym kąt widzenia można przecież dowolnie regulować Obróć całość o 360 stopni i w razie potrzeby wyreguluj kąt o 120 stopni. Uchwyt mocuje się do ściany bez wiercenia; w komplecie znajdują się trzy mocne haki ścienne. Wytrzymują do 2 kg. Jeśli uchwyt nie jest potrzebny na ścianie, można go również wykorzystać jako stojak – praktyczny.

Obrotowy i regulowany – bardzo przydatny. (Źródło obrazu: Amazon)

Na pierwszy rzut oka wszystko brzmi bardzo dobrze, ale co mówią dotychczasowi klienci Amazona o uchwycie prysznicowym do smartfona Lamicall? Prawie 500 z nich przesłało już recenzję i dystrybuuje średnio 4,5 z maksymalnie 5 możliwych gwiazdek. Aż 73 procent kupujących przyznało mu nawet pełne oceny, a 14 procent nadal przyznało mu 4 gwiazdki. Konkluzja: To nie jest bzdura, to naprawdę do czegoś się nadaje.

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznicUchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 25 maja 2024 r., godzina 3:16

Jeśli więc lubisz wziąć ciepły lub zimny prysznic, ale nie chcesz rezygnować z telefonu komórkowego, nie możesz uniknąć tej genialnej rzeczy.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android