Netto sprzedaje obecnie mały tablet Samsung w okazyjnej cenie

Netto sprzedaje obecnie mały tablet Samsung w okazyjnej cenie

Nie tylko Aldi i Lidl mają od czasu do czasu dobre oferty na tablety, ale teraz także w dyskoncie marki Netto. Obecnie w sprzedaży jest mały tablet Samsunga, który jest sprzedawany w naprawdę niskiej cenie. Inni sprzedawcy nie nadążają.

Netto Samsung Galaxy Tab A 8.0 sprzedany za 129,99 euro

Aktualizacja z 28 stycznia 2022: Wyprzedane w Netto. Jednak nadal można kupić tablet od Galaxusa w nieco niższej cenie 145,20 euro (patrz Galaxus). Nie ma kosztów wysyłki.

Oryginalny artykuł:

Samsung jest jednym z nielicznych producentów, którzy wciąż budują małe tablety z Androidem. Samsung Galaxy Tab A 8.0 jest właśnie takim modelem. Ponieważ konkurencja w tej dziedzinie jest bardzo do opanowania, ceny prawie nie spadają. Ale teraz Netto ma w ofercie tablet Samsunga i sprzedaje go za jedyne 129,99 euro (sprawdź Netto). Nie ma kosztów wysyłki. Jeśli zapiszesz się do newslettera, możesz zaoszczędzić dodatkowe 5 euro.

W Amazonie trzeba za niego zapłacić prawie 160 euro (patrz Amazon).

Dla tych, którzy od tabletu Samsunga oczekują czegoś więcej:

Kto powinien kupić Samsung Galaxy Tab A 8.0?

Samsung Galaxy Tab A 8.0 to tablet klasy podstawowej z 8-calowym wyświetlaczem i rozdzielczością HD. Jest wyposażony w czterordzeniowy procesor w połączeniu z 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Te ostatnie można rozbudować nawet o 32 GB za pomocą karty microSD. Zainstalowano nawet dwie kamery. 2 MP z przodu i 8 MP z tyłu. Bateria mierzy 5100 mAh i powinna zapewnić solidny czas pracy. Wi-Fi i Bluetooth są oczywiście zintegrowane.

Tablet Samsung jest dostarczany z systemem Android 9.0, ale w przypadku systemu Android 11 aktualna wersja jest już dostępna do pobrania jako uaktualnienie. Oznacza to, że tablet został ponownie znacząco unowocześniony. Android 12 nie powinien już być do tego dostępny. Jednak aktualizacje zabezpieczeń mogą się nadal pojawiać. Prawdę mówiąc, tablet zbliża się do końca swojego życia. Dlatego zakup jest opłacalny tylko dla osób, które po prostu potrzebują małego tabletu do mniejszych zadań. Na przykład do surfowania, oglądania filmów lub czytania . Świetnie sprawdzi się również do sterowania inteligentnym domem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android