Następca biletu 9 euro od września?  Teraz ma być szybko

Następca biletu 9 euro od września? Teraz ma być szybko

Bilet za 9 euro powinien być kontynuowany, przynajmniej jeśli wielu zaangażowanych w to postawi na swoim. Ale jak dotąd rząd federalny macha do końca 31 sierpnia. Jeśli ma być następca, trzeba szybko znaleźć jasność, wymagają firmy transportowe.

Następca biletu za 9 euro: liczy się czas

Miliony sprzedanych biletów, pełne pociągi, niska cena, ważny w całych Niemczech – bilet 9 euro stał się prawdziwym sukcesem, na który zasługuje także koalicja sygnalizacji świetlnej. Kanclerz Scholz, minister finansów Lindner i minister transportu Wissing krytykują jednak kontynuację. Czas jest najważniejszy.

Decyzja o następcy musi: jak najszybciej należy przyjąć, według Verkehrsverbund Berlin-Brandenburg (VBB). „Im szybciej będzie jasność, tym szybciej firmy transportowe i stowarzyszenia transportowe będą mogły dostosować i wdrożyć środki” (źródło: Welt).

Koledzy z Munich Transport Company (MVG) wyjaśniają dokładnie, co oznacza szybki: „Jeśli jest to bilet, który można kupić na jeden miesiąc kalendarzowy – podobnie jak bilet za 9 euro – jest to Realny jest czas realizacji co najmniej czterech tygodni. W przypadku innych modeli, takich jak subskrypcja, wdrożenie zajęłoby więcej czasu”.

Jeden bezproblemowa kontynuacja biletu 9 euro został niedawno wprowadzony do gry przez Związek Niemieckich Przedsiębiorstw Transportowych (VDV). Zgodnie z propozycją bilet za 9 euro powinien być nadal oferowany na obecnych warunkach do końca października.

Porada dotycząca oszczędności GIGA
Paliwo jest za drogie? Szukasz najtańszej stacji benzynowej? Następnie pobierz naszą aplikację do tankowania. Tam znajdziesz najniższe ceny benzyny w Twojej okolicy.
TankenApp z trendem cen benzyny

Deweloper: Ströer Media Brands GmbH

TankenApp z trendem cen benzynyTankenApp z trendem cen benzyny

Deweloper: Stroer Media Brands GmbH

TankenApp jest produktem firmy Ströer Media Brands GmbH, do której należy również GIGA.

Jak pokazują oceny z Monachium i Berlina-Brandenburga, wkrótce pojawi się problem z czasem: jeśli odpowiedzialni zdecydują się na następcę, który nie działa według poprzedniego schematu, jest teraz praktycznie za mało czasu, aby móc to zrobić przez koniec sierpnia .

Co musisz wiedzieć o bilecie 9 euro:

Bez biletu za 9 euro: Transport publiczny czeka nowy wzrost cen

Klienci muszą więc przygotować się na rozczarowanie jeśli mają nadzieję na tanie wycieczki we wrześniu. Zwłaszcza, że ​​obecnie jest jeszcze całkowicie otwarte, czy po drodze politycy w ogóle dostaną następcę. Jeśli do tego dojdzie, to będzie później. Minister transportu Volker Wissing ostatnio zakładał początek 2023 roku.

Dopóki drożeje: Wiele firm transportowych powróci do poprzednich cen po wygaśnięciu 9-euro biletu. Do końca roku w regionie Ren-Men, na przykład w Berlinie-Brandenburgii i Monachium, oprócz wygaśnięcia biletu za 9 euro, nastąpią regularne korekty cen. Osoby dojeżdżające do pracy i miłośnicy pociągów w ostatnich tygodniach muszą być przygotowani na drogie podróże.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android