Narwal Freo X Ultra oferuje czystość nowej generacji: kup teraz i oszczędzaj

Narwal Freo X Ultra oferuje czystość nowej generacji: kup teraz i oszczędzaj

Następną generacją rozwiązania do czyszczenia podłóg firmy Narwal jest Freo X Ultra. Kontynuując ewolucję produktów poprawiających jakość życia, ten nowy robot LiDAR i sterowany laserowo zamiata, odkurza i myje podłogi. Inteligentne mapowanie i nawigacja w połączeniu ze wnikliwą analizą naukową maksymalizują czystość w Twoim domu. Technologia DirtSense firmy Narwal wprowadzona wraz z oryginalnym robotem odkurzającym Freo umożliwia ciągłe szorowanie i ponowne szorowanie podłóg, aż będą czyste. Narwal Freo X Ultra został stworzony, aby poprawić Twoje życie i jest teraz dostępny w sprzedaży na całym świecie. Kierując się mantrą: „Wyjątkowa moc, minimalna konserwacja”, Freo X Ultra udowadnia, że ​​sprosta temu zadaniu. Dzięki wiodącej w branży mocy ssania 8200 Pa, tygodniom odkurzania dzięki wydajnemu systemowi kompresji zanieczyszczeń, systemowi szczotek zapobiegających plątaniu się, wielogodzinnej żywotności baterii i dużemu zbiornikowi na wodę, robot jest zarówno bardzo wydajny, jak i niezniszczalny. – kłopotliwe rozwiązanie do czyszczenia twardych podłóg i dywanów.

Co sprawia, że ​​Freo X Ultra jest czołowym konkurentem?

Istnieje kilka kluczowych cech i funkcji, które pomagają Freo X Ultra wykonywać swoje zadania w całym domu. Niezawodność i wygoda to najważniejsze cechy, w tym środki eliminujące potrzebę czyszczenia samego robota, redukujące kurz w powietrzu i wydłużające czas pracy.Pływająca szczotka o zerowej plątaninieNaszą absolutnie ulubioną funkcją Freo X Ultra jest nowa szczoteczka zapobiegająca splątaniu. Gumowe żebra chronią włosie szczotki, a zakrzywiony kształt wypycha i owinięte zanieczyszczenia na jeden koniec szczotki, a ten koniec szczotki swobodnie unosi się, dzięki czemu zanieczyszczenia zsuwają się bezpośrednio do komory próżniowej. Zero Tangling to śmiałe twierdzenie, ale poparte certyfikatami SGS i TÜV! Z naszego własnego doświadczenia wynika, że ​​mamy ponad 60 godzin pracy z botem bez żadnych splątań. W czasie, gdy przeciętny robot wytwarzał mniej niż połowę tej mocy ssania, Freo X Ultra osiąga moc ssania wynoszącą 8200 Pa. Oznacza to, że masz wystarczającą moc, aby zebrać metalowe kulki, klocki Lego i wyssać brud z najtwardszych dywanów.Niezależne rozwiązanie do przetwarzania pyłuWykorzystując tę ​​ogromną moc ssania, Freo X Ultra precyzyjnie kieruje przepływ powietrza przez komorę próżniową. Przeciąganie powietrza przez filtr HEPA zapewnia najczystsze możliwe środowisko dla osób z wrażliwością i kompresuje zanieczyszczenia w worku próżniowym lub kanistrze, zapewniając maksymalną trwałość, zanim będzie konieczne opróżnienie lub wymiana urządzenia. Twardy pojemnik ma dobrze znaną konstrukcję i jest wyposażony w jeden przycisk do wyrzucania śmieci. Nowy worek na śmieci lepiej zatrzymuje kurz i jest niezwykle wygodnym produktem, który można wymienić, gdy jest pełny.Samoczyszcząca stacja bazowaGdy Freo X Ultra wraca z odkurzania podłóg, w stacji bazowej przeprowadzana jest samoczyszcząca operacja odkurzania, która utrzymuje robota i stację w czystości. Stacja bazowa pełni także funkcję czyszczenia głowic mopa na bocie. W połączeniu z technologią DirtSense stacja inteligentnie analizuje ścieki i kontynuuje czyszczenie głowic mopa, aż będą naprawdę czyste. Zbiornik na wodę o pojemności 4500 ml zapewnia wiele godzin mopowania, do głowic mopa dodawany jest detergent, a podgrzewane powietrze suszące pomaga w utrzymaniu higieny po zakończeniu pracy.

Nawigacja na wyższym poziomie, zaawansowana prywatność i cicha praca

Środek do czyszczenia Narwal Freo X Ultra PRTrudno wskazać, która funkcja jest naszą ulubioną w Freo X Ultra, ale LiDAR i trójlaserowe czujniki nawigacyjne są nie do pobicia. Mapowanie domu jest szybkie i dokładne. Aplikacja Narwal pokazuje Twoją przestrzeń i oferuje bogaty zestaw narzędzi do modyfikacji planu piętra. Zamapuj maksymalnie cztery piętra i ustaw tyle pomieszczeń, ile potrzeba na każdym piętrze. Możesz mieć pewność, że do Twoich podłóg zostanie zastosowana właściwa metoda czyszczenia. Bot jest w stanie odróżnić dywan od twardych podłóg, unikając mopowania dywanu i dodając dodatkowe ssanie do tego kudłatego dywanu, który tak bardzo lubisz. Unikanie przeszkód jest kluczem do skutecznego czyszczenia przestrzeni. Podczas gdy LiDAR jest niesamowity w mapowaniu 3D, dalmierze laserowe oferują milimetrową precyzję nawigacji. Czujniki te fachowo eliminują największe możliwe zagrożenie prywatności ze strony robota próżniowego, czyli kamer. Kontynuując ulepszenia stylu życia możliwe dzięki temu robotowi odkurzającemu, znajdź spokój ducha, wiedząc, że nie ma ryzyka włamania cyfrowego.Dziecko Narwal Freo X Ultra PRA skoro mowa o spokoju ducha, Freo X Ultra dokonuje nieoczekiwanego wyczynu, biorąc pod uwagę znacznie zwiększoną moc ssania, znacznie obniżył poziom dźwięku nowej próżni. Podczas normalnej pracy odkurzacz wytwarza mniej niż 60 dB hałasu, często przekraczając zaledwie 58 dB podczas odkurzania i 54 dB podczas mycia. Dla porównania, odkurzacze o podobnej mocy ssania zmierzono na poziomie aż do 96 dB. Freo X Ultra ma również tryby dzień/noc, pracując z pełną mocą w ciągu dnia, aby zapewnić maksymalne sprzątanie, i utrzymując ciszę w nocy, podczas gdy Ty śpią.

Uniknij bałaganu i kup Narwal Freo X Ultra już dziś!

Narwal Freo X Ultra przed stacją bazowąJonathan Feist / Android Authority Potężny i niezawodny Narwal Freo X Ultra jest dziś w sprzedaży i dostarczany na cały świat. Cena premierowa wynosząca 1399,99 USD jest konkurencyjna na rynku, zwłaszcza że jest to jedno z najlepszych i wygodnych rozwiązań do automatycznego czyszczenia podłóg, jakie możesz kupić w swoim domu. Oferty Early Bird i nowy kupon rabatowy o wartości 200 USD sprawiają, że teraz jest świetny czas na zakup Narwal Freo X Ultra. Narwal Freo X UltraNarwal Freo X UltraWybór redakcji AANarwal Freo X Ultra Samoczyszczenie • Dokładne mapowanie i nawigacja • Efektywne czyszczenie podłóg Nasze podłogi nigdy nie wyglądały na czystsze Mocne ssanie, zapobiegające zatykaniu kanały i szczotki na brud, czujniki LiDAR i laserowe oraz wygodna samoczyszcząca stacja bazowa sprawiają, że Narwal Freo X Ultra jest jednym z najlepszych robotów odkurzających, jakie widzieliśmy dla użytkowników domowych. Bezpieczna i wydajna praca w przypadku drewna, płytek, dywanów i prawie każdej powierzchni podłogi pomiędzy nimi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android