Najnowsza kamera dzwonkowa Eufy to także inteligentny zamek

Najnowsza kamera dzwonkowa Eufy to także inteligentny zamek

Eufy Security, marka inteligentnego domu Anker, wprowadziła dziś swój najnowszy produkt na Kickstarter. 399 USD Eufy Security Video Smart Lock to dzwonek do drzwi wideo i inteligentny zamek w jednym i oczekuje się, że zostanie wysłany do sponsorów w maju 2022 r., Z ogólną premierą w czerwcu. Według firmy, nieco wyjątkowe urządzenie zabezpieczające „dwa w jednym” wykorzystuje w szczególności czytnik linii papilarnych do otwierania drzwi i może wysyłać ostrzeżenia, gdy określone osoby przybędą lub wyjdą za pomocą rozpoznawania twarzy. Pozorne połączenie Eufy Smart Lock Touch & WiFi Eufy za 260 USD i Eufy Video Doorbell 2K za 200 USD, Video Smart Lock stanowi niewielką okazję w porównaniu do wydawania dwóch urządzeń, ale są tutaj oczywiste problemy z podwójnym produktem. Po pierwsze, większość ludzi zmaga się z dzwonkami wideo, często nie zdając sobie sprawy, że mają gdzieś nacisnąć kamerę, aby ostrzec właściciela, że ​​ktoś jest przy drzwiach. W tym produkcie przycisk dzwonka znajduje się na zamku drzwi, w miejscu, do którego zwykle trafia klucz. To prawdopodobnie wywoła zamieszanie. Co więcej, nie możesz ustawić zamka drzwi pod kątem, aby uzyskać lepszy widok na ganek, a z moich testów głównego konkurenta w tej przestrzeni — Lockly Vision za 399 USD — widok, który uzyskujesz z kamery w zamku drzwi, jest tylko dobry do oglądania ludzi, a nie paczek.

Video Smart Lock wykorzystuje akumulator i jest wyposażony w odbiornik do lokalnego przechowywania wideo. Zdjęcie: Eufy Security Nie ma również wzmianki o oczekiwanej żywotności baterii. Zasilanie zarówno zamka drzwi, jak i kamery bezpieczeństwa przez Wi-Fi będzie poważnym obciążeniem. Podobnie jak w przypadku obecnego zamka do drzwi Eufy, Video Smart Lock będzie zasilany akumulatorem litowym o pojemności 10 000 mAh, ale jak długo będzie trwał, będziemy musieli poczekać i zobaczyć. Ale Eufy jest niczym innym, jak nie innowacyjnym — jej najnowsza samodzielna kamera dzwonkowa ma dwa obiektywy do oglądania z góry i z dołu. Możliwe więc, że firma ma w zanadrzu kilka sztuczek, które zapewniają lepsze kąty widzenia i dłuższą żywotność baterii. Na razie dostępne szczegóły pokazują, że część dzwonka wideo będzie miała kamerę 2K z noktowizorem, pole widzenia 160 stopni i standardowy prostokątny współczynnik proporcji 4:3, a także głośnik i mikrofon do dwukierunkowej rozmowy. Wykrywanie ruchu jest włączane zarówno przez PiR, jak i radar, a sztuczna inteligencja Eufy „Wykrywanie ludzi” powinna odfiltrowywać alerty powodowane przez samochody, drzewa i zwierzęta. Zamek ryglowy połączony z siecią Wi-Fi może być obsługiwany za pomocą czytnika linii papilarnych lub klawiatury, a także obsługi aplikacji i sterowania głosowego za pośrednictwem inteligentnych asystentów. Nie ma fizycznego zamka z kluczem, jak w przypadku drugiego zamka. Może również automatycznie blokować.

Video Smart Lock jest wyposażony w czytnik linii papilarnych, który może nauczyć się rozpoznawać Twoje odciski palców, aby szybciej się odblokowywać. Zdjęcie: Eufy Security Firma twierdzi również, że rozpoznawanie odcisków palców w tym zamku zostanie znacznie ulepszone w stosunku do istniejącej opcji (którą przetestowałem i uznałem za bardzo niezawodną), rozpoznając odcisk w czasie poniżej 0,3 sekundy i wykorzystując sztuczną inteligencję do uczenia się odcisków twojej rodziny dla jeszcze szybszego czasu reakcji. Nie ma wymaganej opłaty za oglądanie nagranego materiału z dzwonka do drzwi; podobnie jak w przypadku wszystkich produktów fotograficznych Eufy, nagrania są przechowywane lokalnie. Video Smart Lock nie wymaga Home Base 2 Eufy (co robi dzwonek Eufy Dual), działa przez Wi-Fi, a nagrania są przechowywane lokalnie na odbiorniku wtykowym. Jako dzwonek zasilany bateryjnie nie będzie działał z istniejącym dzwonkiem do drzwi. Firma wprowadziła dzisiaj produkt na Kickstarter, strategię wprowadzania, z której korzystała w przeszłości. Super Early Bird Special kosztuje 199 USD dla pierwszych 2000 sponsorów, co jest o połowę niższe od oczekiwanej ceny startowej 399 USD. Będzie dostępny w sklepach Amazon i Eufy w czerwcu.
Zaktualizowano środę, 3 marca, 8:15: Dodano nowe szczegóły dotyczące lokalnej pamięci wideo Smart Lock, która będzie używać dołączonego odbiornika wtyczek do lokalnego przechowywania nagrań.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android