Najlepsze widoczne oferty: zyskaj 150 USD na wydawanie pieniędzy dzięki Pixel 6a

Najlepsze widoczne oferty: zyskaj 150 USD na wydawanie pieniędzy dzięki Pixel 6a

Jeśli chcesz przełączyć się na bezkontraktowego operatora przedpłaconego w USA, ale chcesz również zachować ogólnokrajowy zasięg sieci 5G Verizon, to Visible jest dla Ciebie najlepszą opcją. Dlatego zagłębiliśmy się w temat i stworzyliśmy listę najlepszych widocznych ofert, które są obecnie aktywne. Visible upraszcza wszystko pod względem planu, oferując tylko jedną. Jednak realne możliwości oszczędności pojawiają się, gdy kupujesz nowy telefon lub dodajesz linię usług. Możesz wybierać spośród dowolnego telefonu z serii Verizon, co oznacza, że ​​Samsung Galaxy S22 jest tańszy niż kiedykolwiek. Oto niektóre z najlepszych dostępnych obecnie widocznych ofert.

Polecana oferta: zdobądź 150 USD na wydanie pieniędzy dzięki Pixelowi 6a

Widoczna oferta Google Pixel 6aPodobnie jak w przypadku poprzednich generacji, Pixel 6a to tańsza wersja Pixela 6, skupiająca najlepsze cechy swojego flagowego rodzeństwa w bardziej przystępnym pakiecie. Najważniejszą zmianą w stosunku do Pixela 5a jest to, że Pixel 6a zawiera teraz wewnętrzny układ Tensor firmy Google. Oferuje również 6,1-calowy płaski wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+, 6 GB pamięci RAM LPDDR5 i 128 GB pamięci masowej. Jest to ograniczona czasowo oferta niedrogiego operatora, więc nie przegap jej. Poniższy widżet prowadzi do umowy.
Widoczne oferty telefoniczneJeśli chcesz zmienić operatora, może to być najlepszy moment, aby to zrobić, ponieważ Visible oferuje do wyboru kartę podarunkową o wartości do 200 USD po dokonaniu zmiany. Gama marek i sprzedawców, na których Visible oferuje oszczędności, to: szeroki, począwszy od wszechstronnych opcji, takich jak Amazon i Mastercard, po bardziej wyspecjalizowane, takie jak Hotels.com, Chevron itp. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy przynieść swój aktualny numer, gdy przełączysz się na Widoczny i aktywujesz eSIM lub zamówisz dowolny kwalifikujący się telefon z ich listy. Kwota karty podarunkowej zwykle zależy od urządzenia, na które się wybierasz, ale teraz jest to ta sama oferta na każdym z kwalifikujących się telefonów. Jak wspomniano powyżej, linia Galaxy S22 i kilka innych telefonów dostarczają ci gadżetów, podobnie jak seria iPhone 13 i linia Google Pixel 6.


2. Wymień swój stary telefon na nowy bezpłatny

widoczna wymianaNie ma powodu, aby stary telefon powstrzymywał Cię od potężnego nowego operatora. Jeśli Twój obecny telefon nie działa na Visible, możesz wymienić go na taki, który będzie działał za darmo. Wybór darmowych urządzeń stale się rozwija, ale obecnie jedynymi urządzeniami dostępnymi w ramach tej oferty są Motorola Moto G Pure i Visible Midnight.


3. Płać już od 25 USD miesięcznie w ramach oferty Party Pay Visible

partypayUsługa Visible na jedną linię kosztuje 40 USD miesięcznie, ale tak jak na prawdziwej imprezie, wszystko jest lepsze z przyjaciółmi. Oznacza to, że jeśli dodasz więcej linii na Party Pay, możesz zaoszczędzić do 15 USD miesięcznie. Tak więc dwóch użytkowników może zapłacić 35 USD, trzech tylko 30 USD, a czterech lub więcej 25 USD miesięcznie za usługę.
Czytaj więcej: Verizon’s Visible obsługuje teraz połączenia 5G, eSIM i Kanada/Meksyk. Dzięki tej widocznej umowie każdy członek Twojej drużyny ma indywidualne konto, więc nie musisz zarządzać usługami innych osób. Aby rozpocząć, wystarczy przejść bezpośrednio do sekcji Party Pay na swoim koncie i zaprosić znajomych . Następnie dowiedz się więcej za pomocą przycisku poniżej.


Proszę bardzo — najlepsze widoczne oferty, które są teraz dostępne online. Zaktualizujemy post o nowe oferty, gdy się pojawią. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android