Najlepsze świąteczne oferty Metro by T-Mobile

Najlepsze świąteczne oferty Metro by T-Mobile

Edgar Cervantes / Android AuthorityMetro by T-Mobile to spółka zależna T-Mobile, która wcześniej była znana jako MetroPCS. Bez względu na to, jakiej nazwy używa, ma doskonałe oferty zarówno na plany, jak i telefony. Mamy najlepsze aktualne oferty Metro by T-Mobile, które możesz teraz uzyskać. Wiele ofert jest dostępnych tylko w sklepie, więc musisz dokładnie sprawdzić swoją lokalizację.
Zobacz też: Przewodnik dla kupujących Metro by T-Mobile

1. Zaoszczędź do 300 USD na najnowszych iPhone’ach

apple iphone 14 plus pochylony wyśrodkowanyRyan Haines / Android AuthorityApple ma obecnie jedne z najlepszych telefonów na rynku smartfonów i możesz zaoszczędzić na najpotężniejszych telefonach Apple z obsługą 5G. W tej chwili wszystkie błyszczące nowe modele iPhone’a 14 są tańsze o 300 USD, gdy wymieniasz telefon o wartości zaledwie 50 USD. To obniża potężnego iPhone’a 14 Pro Max do 799,99 USD, a iPhone’a 14 do 499,99 USD.
Zobacz też: Recenzja Apple iPhone 14 Pro Chociaż modele Pro oferują w tym roku nieco więcej, w tym Dynamic Island firmy Apple i nowy główny czujnik 48 MP, możesz nie uważać, że jest wystarczająco dużo innowacji, aby uaktualnić modele iPhone 13 Pro w cenie detalicznej. Ta zniżka w wysokości 300 USD może jednak wystarczyć, aby Cię przekonać. Poza zakresem iPhone’a 14 nie musisz nawet wymieniać starego urządzenia, aby zaoszczędzić. Nawet 400 USD w natychmiastowych rabatach na iPhone’a 11 i iPhone’a SE 2022.

2. Kup nowego Samsunga Galaxy A53 5G za jedyne 49,99 USD

Szuflada aplikacji Samsung Galaxy A53 — najlepsze niedrogie telefony z aparatemRyan Haines / Android AuthoritySamsung Galaxy A53 5G to dobra opcja dla osób, które chcą wejść na modę 5G. Dzięki tej umowie zupełnie nowy Galaxy A53 5G znajdzie się w Twojej kieszeni za 420 USD za jedyne 49,99 USD.
Związane z: Recenzja Samsung Galaxy A53 5G Wszystko, co musisz zrobić, to kupić urządzenie i przenieść kwalifikujący się numer sieci bezprzewodowej, aby otrzymać natychmiastowy rabat. Możesz także otrzymać zupełnie nowy Galaxy A53 5G za darmo, przechodząc na Metro w kwalifikującym się abonamencie i wymieniając kwalifikujący się telefon. Jest to jednak oferta tylko w sklepie, więc musisz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży.

3. Zdobądź bezpłatny telefon 5G po zmianie

Metro by T Mobile Oferty bezpłatnych telefonów 5GJeśli czekałeś na możliwość wypróbowania Metro by T-Mobile, jaka cena jest lepsza od darmowej? Teraz przy zmianie możesz odebrać darmowe urządzenie 5G. Wystarczy, że przeniesiesz numer, którego nie było w sieci T-Mobile, a operator udzieli rabatu na koszt urządzenie. Oferowane telefony zmieniają się dość regularnie, a Galaxy A13 był kiedyś jednym z niewielu bezpłatnych telefonów w ofercie, ale teraz możesz wybierać spośród pięciu innych, w tym TCL 30 XE i Revvl 6 Pro.
Zobacz też: Najlepsze oferty Samsung Galaxy Chociaż telefony są bezpłatne, będziesz musiał pokryć opłatę aktywacyjną w wysokości 20 USD za linię, ale to niewielka zmiana w porównaniu z płaceniem za urządzenie. Podobnie jak większość ofert Metro, możesz skorzystać tylko z nieograniczonej zniżki w sklepach

4. Zdobądź tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite za jedyne 99,99 USD

Samsung Galaxy Tab A7 Lite z oferty Metro by T-MobileEric Zeman / Android Authority Rozmiar to nie jedyna cecha, która sprawia, że ​​jest to idealne urządzenie do przenośnej rozrywki. Bateria o pojemności 5100 mAh z łatwością wystarcza na pół dnia odtwarzania wideo, a dzięki czterem wbudowanym głośnikom z technologią Dolby Atmos do strojenia przez słuchawki możesz spodziewać się doskonałego dźwięku. Masz również możliwość dodania do 1 TB rozszerzalnej pamięci za pomocą karty microSD.

5. Nagradzaj się we wtorki T-Mobile

Wtorkowe oferty Metro by T-MobileJeśli chcesz przejść na Metro by T-Mobile, ale nie jesteś do końca pewien, czy to zrobić, teraz jest świetny moment, aby spróbować. W tej chwili Metro wpuszcza wszystkich abonentów do T-Mobile we wtorki, aby otrzymać darmowe rzeczy.
Zobacz więcej: Najlepsze plany telefoniczne dla każdego użytkownika Daje to dostęp do rotacyjnego zestawu zniżek w każdy wtorek. Wcześniejsze promocje obejmowały wszystko, od Adidasa po Dunkin’, a nawet Major League Baseball. T-Mobile pomoże Ci również zaoszczędzić do 40% na organizacji podróży, jeśli polegasz na T-Mobile Travel. Kliknij widżet poniżej i przewiń, aby znaleźć więcej szczegółów na temat tej oferty.


To wszystko, co mamy w tej chwili, jeśli chodzi o najnowsze oferty Metro by T-Mobile. Oczywiście, jeśli zostaną ogłoszone dalsze oferty od operatora bezprzewodowego bez umowy, zaktualizujemy ten post o te szczegóły. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android