Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla twojego komputera

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla twojego komputera

Wirusy, złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia bezpieczeństwa mogą Cię dużo kosztować, jeśli zainfekują Twój komputer. Możesz nie tylko stracić swoje dane, ale także potencjalnie uszkodzić sprzęt lub, co gorsza, narazić na szwank rzeczywiste zasoby, takie jak Twoja tożsamość i finanse. Tak więc naturalnie ochrona przed zagrożeniami bezpieczeństwa jest idealna. Najlepszym sposobem na to jest znalezienie najlepszego oprogramowania antywirusowego dla komputera i zainstalowanie go. Istnieje kilka solidnych opcji dla systemów Windows i Mac, więc oto nasze typy.
Zobacz też: Najlepsze aplikacje antywirusowe i chroniące przed złośliwym oprogramowaniem na Androida

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows

Windows ma złą historię z wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Był to ogromny problem dla systemu operacyjnego, ale w ostatnich latach Microsoft poczynił pewne kroki w celu poprawy bezpieczeństwa systemu Windows. Jeśli chcesz cieszyć się bezproblemową obsługą, możesz polegać na naszych najlepszych wyborach najlepszego oprogramowania antywirusowego dla komputerów z systemem Windows wymienionych poniżej.

Microsoft Defender: najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows

Microsoft DefenderNajlepsza ochrona antywirusowa w systemie Windows jest wbudowana w sam system operacyjny. Istnieje od dłuższego czasu, z najwcześniejszymi wersjami działającymi w systemach Windows 2000 i XP, ale dobrze rozwinął się w systemie Windows 10, a teraz w Windows 11, co czyni go solidnym rozwiązaniem antywirusowym dla większości ludzi. Integruje się również na poziomie systemu, co oznacza, że ​​masz wiele warstw ochrony w całym systemie operacyjnym. Zyskujesz ochronę w czasie rzeczywistym, integrację z przeglądarką, integrację z kontrolą konta użytkownika, a Defender skanuje nawet pobrane pliki pod kątem złośliwej zawartości. Tylko pamiętaj, aby regularnie go aktualizować i możesz już iść. Windows Defender jest również darmowy, będąc częścią Zabezpieczenia Windows. Jeśli potrzebujesz dodatkowej warstwy ochrony, dobrze zrobisz łącząc ją z oprogramowaniem anty-malware, które zalecamy w dalszej części tej listy.


Bitdefender Antivirus Plus: najlepszy antywirus premium dla systemu Windows

Bitdefender Antywirus PlusJeśli Windows Defender nie jest do końca twoją szybkością i chcesz najlepszego z najlepszych, możesz wybrać Bitdefender Antivirus Plus. To najlepszy antywirus klasy premium, jaki możesz uzyskać dla systemu Windows. Jest oparty na subskrypcji, ale otrzymujesz różne plany według liczby urządzeń i czasu, dzięki czemu możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twojego użytkowania. Otrzymujesz wiele funkcji, w tym ochronę w czasie rzeczywistym, monitorowanie sieci, ocenę luk w zabezpieczeniach i wiele innych. Dostajesz również kilka funkcji skoncentrowanych na wydajności, w tym tryby priorytetowe, które nie przeszkadzają Ci powiadomieniami podczas grania, oglądania treści lub pracy. Ponadto otrzymujesz wbudowaną sieć VPN, chociaż jest ona ograniczona do 200 MB dziennie.
Norton 360 z LifeLock SelectNorton w przeszłości tworzył świetne oprogramowanie antywirusowe, a Norton 360 jest tak dobry, jak każdy z najlepszych Norton. Jest to solidna alternatywa premium dla Bitdefender i oferuje podobne funkcje. Norton 360 jest również oparty na subskrypcji, ale kosztuje nieco więcej niż Bitdefender. To droga do zrobienia, jeśli wolisz oferty Norton. Tytułowy LifeLock to wyjątkowa funkcja, która może sprawić, że będzie wart swojej ceny. Ostrzega, jeśli którekolwiek z Twoich danych są używane we wnioskach o karty kredytowe lub inne usługi. Istnieje również pakiet ochronny, który może zapewnić zwrot skradzionych środków, wydatków osobistych i opłat prawniczych, jeśli się kwalifikujesz.


Malwarebytes: najlepsza ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w systemie Windows

MalwarebytesPalash Volvoikar / Android Authority Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem ma kluczowe znaczenie dla Twojego komputera z systemem Windows i nikt nie robi tego lepiej niż Malwarebytes. Jest to zalecana rekomendacja, jeśli potrzebujesz bezsensownego narzędzia do wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Podczas gdy inne oferty premium z tej listy są solidne, możesz korzystać z nich bezpłatnie, używając Malwarebytes w połączeniu z Windows Defender. Jeśli jednak chcesz wydać, Malwarebytes oferuje również wersję Premium z dodatkowymi korzyściami. Darmowa wersja daje tylko opcję oczyszczenia zainfekowanego systemu. Wersja Premium zawiera wiele funkcji, w tym ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę przed ransomware, brutalną siłę i ochronę przed odinstalowaniem, żeby wymienić tylko kilka.


Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac

macOS jest stosunkowo bezpieczniejszy od wirusów i innych exploitów, ale nadal ma swój sprawiedliwy udział. Miło więc mieć po swojej stronie dodatkową ochronę. Mamy kilka świetnych opcji antywirusowych dla systemu macOS. Niektóre z nich są odpowiednikami ich odpowiedników w systemie Windows, podczas gdy niektóre są przeznaczone wyłącznie dla komputerów Mac. Oto nasze wybory najlepszego oprogramowania antywirusowego dla komputerów Mac.

Bitdefender Antivirus for Mac: najlepsze ogólne oprogramowanie antywirusowe dla komputerów Mac

Bitdefender antywirus dla komputerów MacPodobnie jak Windows, Bitdefender oferuje również wyjątkową ofertę dla komputerów Mac, zdobywając koronę najlepszego oprogramowania antywirusowego dla komputerów Mac. Jest wyposażony w świetny zestaw funkcji. Poziomy subskrypcji są modułowe pod względem liczby urządzeń i czasu, a dzięki temu zyskujesz solidny stosunek jakości do ceny. Dostajesz również funkcje specyficzne dla systemu macOS — ochronę Time Machine, bloker adware, rozszerzenie przeglądarki zapewniające bezpieczeństwo online i wiele innych. Otrzymasz również Autopilota — doradcę ds. bezpieczeństwa, który pomoże Ci utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa komputera Mac. VPN jest również zawarty w tym.


Intego Mac Internet Security X9: Najlepsze wszechstronne zabezpieczenie dla komputerów Mac

Intego Mac Internet Security X9Jeśli potrzebujesz ochrony bardziej ukierunkowanej na komputery Mac, najlepszym rozwiązaniem jest Intego Mac Internet Security X9. Intego z dumą reklamuje to jako ochronę antywirusową zbudowaną od podstaw dla systemu macOS. W tym pakiecie zabezpieczeń otrzymujesz dwie aplikacje — VirusBarrier X9 do ochrony przed wirusami i NetBarrier X9 do bezpieczeństwa w Internecie. Wykrywa również złośliwe oprogramowanie na komputery PC, aby przypadkowo nie rozprzestrzenić zainfekowanych plików na inne osoby. Możesz także zdecydować się na podwójną ochronę dla komputerów Mac i Windows. Ceny subskrypcji są dość rozsądne i możesz wybrać liczbę urządzeń zgodnie ze swoimi preferencjami.
Norton 360 z DeluxeNorton 360 ma sporo różnych wersji i zalecamy Norton 360 Deluxe dla komputerów Mac. Posiada wszystkie podstawowe funkcje pakietu 360 i jest dostępny w bardziej rozsądnej cenie. Otrzymujesz również wsparcie dla maksymalnie pięciu urządzeń, dzięki czemu możesz udostępnić ten plan swojej rodzinie. Norton twierdzi, że jego bezpieczeństwo jest testowane laboratoryjnie, więc zyskujesz dodatkową pewność. Oczywiście istnieje ochrona w czasie rzeczywistym. Dostajesz również monitoring dark web, który sprawdza Twoje dane osobowe pod kątem wycieków w miejscach, do których nie chcesz, aby Twoje dane trafiały. Na pokładzie jest też VPN, menedżer haseł i kopia zapasowa w chmurze o pojemności 50 GB, dzięki czemu możesz zaoszczędzić trochę gotówki, jeśli chcesz zminimalizować korzystanie z takich usług i nie chcesz płacić osobno.


Avast Premium Security: świetny antywirus o niskim kluczu dla komputerów Mac

Avast Premium SecurityOstatni na liście jest kolejny gigant antywirusowy — Avast. Avast Premium Security to świetny, dyskretny program antywirusowy dla komputerów Mac, który obejmie wszystkie Twoje podstawy, nie przeszkadzając. Możesz wykupić subskrypcję na jedno urządzenie tylko dla komputerów Mac lub wykupić subskrypcję z obsługą dziesięciu urządzeń, w tym systemów Windows, iOS i Android. Najlepsze jest to, że Avast oferuje funkcje dostosowane do potrzeb platformy. Dzięki temu możesz więc oczekiwać solidnej ochrony swojego Maca. Zyskujesz ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, bezpieczeństwo w sieci i nie tylko. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android