Najlepsze filmy na telefon komórkowy

Najlepsze filmy na telefon komórkowy

To, co kiedyś było trudne do wypożyczenia w sklepie wideo, jest teraz bardzo łatwe: streaming filmu lub serialu jest w porządku dziennym większości ludzi. Zakres platform streamingowych rośnie z każdym dniem. Nasuwa się pytanie: Która usługa przesyłania strumieniowego jest w rzeczywistości najlepsza? Porównaliśmy najbardziej znane serwisy streamingowe i porównaliśmy ich zalety i wady.

Przegląd dostawców transmisji strumieniowych na telefony komórkowe, tablety, komputery i telewizory smart

Który film będzie wyświetlany w kinie domowym w najbliższą sobotę? Wybór odpowiedniego filmu na Kinofans.com nie jest już trudny dzięki takim blogom. Ale wybierając usługę przesyłania strumieniowego, jesteś teraz rozpieszczany wyborem. W idealnym przypadku serwis powinien oferować filmy i seriale, które Cię interesują. Z drugiej strony jakość przesyłania strumieniowego i cena są oczywiście również kryteriami wyboru. Poniżej przyjrzymy się bliżej najbardziej znanym usługom przesyłania strumieniowego.

Netflix

Netflix jest obecnie nadal uważany za „króla” serwisów streamingowych. Standardowa subskrypcja za 9,99 euro miesięcznie oferuje wideo w jakości Full HD i dwa jednoczesne strumienie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo w jakości 4K lub Ultra HD, musisz wykupić subskrypcję premium za 17,99 euro miesięcznie. Ponadto pakiet premium umożliwia strumieniowanie na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie. Cena wydaje się uzasadniona ze względu na ilość filmów i seriali, które możesz obejrzeć.

Ponadto istnieje obecnie duża liczba treści produkowanych specjalnie dla Netflix. Kolejnym plusem jest to, że aplikacja mobilna i smart TV Netflix jest łatwa w użyciu. Negatywnym skutkiem jest to, że niestety nie ma już abonamentu próbnego. Ponadto często zdarza się, że nie wszystkie sezony serialu są dostępne.

To mówi o Netflix:

Szeroka gama serii, niektóre produkowane wyłącznie na wyłączność Zapewnia przyjazną dla użytkownika aplikację 4K

To przemawia przeciwko Netflix:

4K możliwe tylko z subskrypcją premium Bezpłatny okres próbny nie jest już dostępny Czasami nie wszystkie sezony seriali są dostępne

Amazon Prime Video

Z Amazon Prime Video można korzystać w ramach członkostwa Amazon Prime. Kosztuje to 7,99 EUR miesięcznie – nawet 5,75 EUR w przypadku rozliczenia rocznego. To sprawia, że ​​Amazon jest tańszy niż Netflix. Oprócz filmów i seriali, które zawiera Amazon Prime, możesz skorzystać z usługi, aby kupić praktycznie wszystkie filmy fabularne – w tym starsze – lub wypożyczyć je raz.

Jakość obrazu i pobierania jest ogólnie bardzo dobra, a zawartość 4K jest dostępna bez dodatkowych opłat. Z drugiej strony nawigacja w aplikacji jest dość zagmatwana, a oryginalny dźwięk nie zawsze jest dostępny. Ponadto wciąż istnieje sporo własnych produkcji Amazon Prime.

To przemawia za Amazon Prime Video:

Dobry stosunek jakości do ceny Bardzo duży wybór filmów i seriali treści 4K bez dodatkowych opłat

To przemawia przeciwko Amazon Prime Video:

Nawigacja dość myląca Dźwięk i napisy OV nie zawsze są dostępne Bardzo niewiele własnych produkcji

Disney+

Disney+ jest dostępny za 6,99 EUR lub 69 EUR rocznie. Cena roczna jest zatem identyczna z ceną Amazon Prime. W zamian możesz zdobyć wiele filmów ze świata Disneya na Disney+. Ale jeśli dorośli również chcą zdobyć wartość swoich pieniędzy, muszą dodatkowo zapłacić: dodatek „Gwiazda” oferuje Disney + szeroką gamę treści.

Jakość dźwięku i obrazu oraz wysokiej jakości własne produkcje Disney+ są przekonujące. Jednak to trochę nużące, że nowe odcinki często pojawiają się tylko co tydzień, a funkcja wyszukiwania w aplikacji nadal ma problemy z ząbkowaniem.

To przemawia za Disney+:

Dobry stosunek jakości do ceny Dobre wdrożenie techniczne Wysokiej jakości własne produkcje

To przemawia przeciwko Disneyowi +:

Dostęp do rozszerzenia „Gwiazda” tylko dla dorosłych za dopłatą Nowe odcinki często tylko co tydzień Funkcja wyszukiwania nie zawsze niezawodna

Wniosek

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza usługa przesyłania strumieniowego. Wybór zawsze zależy raczej od sytuacji osobistej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android