Najlepsze oferty na Chromebooki, jakie możesz teraz uzyskać

Najlepsze oferty na Chromebooki, jakie możesz teraz uzyskać

Jeśli szukasz niedrogiej alternatywy dla laptopa, Chromebooki to świetna opcja do rozważenia. Jednak obecnie na rynku jest kilka rodzajów i wybór odpowiedniego dla siebie i swoich potrzeb może być przytłaczający. Niektóre lepiej nadają się na przykład do podstawowych zadań roboczych, podczas gdy niektóre modele z wyższej półki mogą nawet konkurować z najlepszymi laptopami, jakie można kupić. Co więcej, to, że jeden Chromebook ma więcej funkcji niż drugi, nie oznacza, że ​​jest dla Ciebie odpowiedni lub ma najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Dlatego przygotowaliśmy tę obszerną listę najlepszych ofert na Chromebooki. Każda z nich różni się ceną i ma swoje mocne i słabe strony, ale wszystkie są polecane z tego czy innego powodu. A jeśli przed zakupem Chromebooka chcesz przeprowadzić jeszcze więcej informacji, przygotowaliśmy przewodnik po najlepszych opcjach na rynku, który pomoże Ci określić, który komputer z systemem operacyjnym Chrome jest dla Ciebie odpowiedni.

Lenovo Flex 5 wygląda i działa ładniej, niż może sugerować jego cena. Fotografia Moniki Chin / The Verge

Chromebook Lenovo Flex 5

Lenovo Flex 5 — najlepszy Chromebook dla kupujących ze średniej półki — może zwykle sprzedawać około 400 USD, ale nadal wygląda i wydaje się znacznie bardziej luksusowy. Jest wyposażony w elegancką, podświetlaną klawiaturę, która jest jedną z lepszych, jakich używaliśmy na Chromebooku, wraz z fizyczną osłoną kamery internetowej, przednimi głośnikami i stosunkowo dobrym wyborem portów (w cenie), który obejmuje czytnik microSD i port USB-C z każdej strony. Jakość dźwięku i żywotność baterii Flex 5 nie są jednak świetne, ponieważ ten ostatni zapewnia tylko około pięć i pół godziny pracy podczas testowania. Jeśli szukasz średniej wydajności, Flex 5 jest w sprzedaży w Lenovo za 479,99 USD (105 USD taniej) z procesorem Intel Core i3-10110U 10. generacji, 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci eMMc. Przeczytaj naszą recenzję.

Chromebook Lenovo Flex 5 w trybie namiotu, pochylony w lewo.  Ekran wyświetla siatkę ikon systemu operacyjnego Chrome na niebieskim, falistym tle.

Chromebook Lenovo Flex 5

Chromebook Lenovo Flex 5 to świetny pakiet w przystępnej cenie z podświetlaną klawiaturą, która jest jedną z lepszych, jakich używaliśmy na Chromebooku.

Najlepszy Chromebook 2022: Samsung Galaxy Chromebook 2

Samsung Galaxy Chromebook 2 to kabriolet ze wspaniałym wyświetlaczem QLED. Fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge

Samsung Galaxy Chromebook 2

Jeśli zastanawiasz się nad Chromebookiem, Samsung Galaxy Chromebook 2 jest obecnie jednym z najlepszych Chromebooków na rynku. Jest to pierwszy Chromebook z panelem QLED — zapewniającym żywe kolory i wysoki kontrast — i oferuje lepszą żywotność baterii niż poprzednik kabrioletu, który nie mógł wytrzymać nawet pięciu godzin na ładowaniu. Wprawdzie nie byliśmy fanami plastikowego wyglądu Chromebooka 2 ani jego drogiej ceny, ale ogólnie byliśmy zadowoleni z Chromebooka i podobał nam się jasny, żywy design czerwonego modelu. Przez ograniczony czas testowany przez nas model o wartości 699 USD jest w sprzedaży w Amazon z układem Intel Core i3-10110U, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci eMMC za 549 USD, co jest jedną z jego lepszych cen. Możesz również skorzystać z tego samego rabatu w Best Buy i Samsung, z których oba dyskontują również inne konfiguracje. W tej chwili na przykład model z 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci eMMC i procesorem Intel Celeron jest w sprzedaży za 399 USD zamiast 549 USD zarówno w Best Buy, jak i Samsung. Przeczytaj naszą recenzję.

Odłączany Chromebook Asus CM3 otwarty, przechylony w lewo.  Ekran wyświetla animowaną scenę miasta na różowym tle.

CM3 Asusa to najlepszy odłączany Chromebook, jaki możesz kupić. Zdjęcie Moniki Chin / The Verge

Odłączany Chromebook Asus CM3

Nasz ulubiony odłączany Chromebook, Asus CM3, to 10,5-calowy tablet wyposażony w unikalną, podwójnie składaną podpórkę i materiałową osłonę mocowaną magnetycznie. Ta ostatnia funkcja oznacza, że ​​​​możesz złożyć tablet, aby stał jak laptop, lub możesz go złożyć, aby postawić tablet poziomo. Konwertowalny Chromebook ma również odłączaną klawiaturę z pojemnymi klawiszami, wbudowany rysik USI i doskonałą baterię, która na pełnym naładowaniu wytrzymuje prawie 13 godzin. Należy jednak pamiętać, że jest wyposażony tylko w dwa porty, w szczególności port USB-C i gniazdo audio 3,5 mm, i nie ma gniazda microSD, co oznacza, że ​​utkniesz z ilością zakupionej pamięci. I chociaż odłączany CM3 działa dobrze podczas przeglądania i grania, może być powolny podczas przełączania kart i korzystania z usług Google, takich jak Gmail. Zwykle 369,99 USD, Chromebook Odłączany CM3 jest teraz w sprzedaży w Amazon z procesorem MediaTek 8183, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci eMMC za 299,99 USD. Chociaż aktualna cena oferty nie jest najniższa w historii — właściwy Chromebook spadł w grudniu do 269,99 USD — pozostaje to najlepsze ceny, jakie widzieliśmy w tym roku. Przeczytaj naszą recenzję.

Najlepszy Chromebook 2022: odłączany Chromebook Asus CM3

Odłączany Chromebook Asus CM3

Asus Chromebook Detachable CM3 to najlepszy odłączany laptop z wbudowanym piórem i odłączanym ekranem. Oferuje unikalną podwójną składaną podpórkę, umożliwiającą złożenie tabletu tak, aby stał jak laptop lub stał poziomo.

Asus Chromebook CX5 otwarty, ustawiony pod kątem w prawo, na stole z szaro-białym tłem.  Na ekranie wyświetlany jest czarny, biały i szary wzór pulpitu.

Asus Chromebook Flip CX5 to nasz ulubiony 15-calowy Chromebook. Fot. Amelia Holowaty Krales

Odwróć Chromebooka Asus CX5

Spójrzmy prawdzie w oczy: Asus Chromebook Flip CX5 to najdroższy model na naszej liście. Biorąc pod uwagę, że uważamy to za doskonałe urządzenie, ta wysoka cena wywoławcza nie powinna być tak bardzo odstraszająca. To solidna maszyna, która poradzi sobie z laptopami ze średniej półki z systemem Windows, dzięki solidnej konstrukcji, szerokiemu wyborowi portów, żywemu wyświetlaczowi i wygodnej klawiaturze. Wszystko to zapewnia imponującą wydajność i żywotność baterii, z których ta ostatnia może działać przez cały dzień na jednym ładowaniu. W naszych testach CX5 zdołał nawet zapewnić najgłośniejszy dźwięk, jaki słyszeliśmy z Chromebooka. Jedynymi wadami Chromebooka były proporcje 16:9 i gładzik, który może być nieco sztywny. Jeśli nie masz nic przeciwko mniejszemu wyświetlaczowi, możesz kupić Flip CX5 w 14-calowej konfiguracji z 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci i procesorem Intel Core i3-1110G4 na Amazon za 649,99 USD zamiast 699,99 USD. -czas niski. Możesz go również kupić w tej samej cenie w B&H Photo i Office Depot. Przeczytaj naszą recenzję.

Najlepszy Chromebook 2022: Asus Chromebook CX5.

Odwróć Chromebooka Asus CX5

Chromebook CX5 firmy Asus jest drogi dla Chromebooka, ale dobrze zbudowana maszyna oferuje odpowiednią wersję i specyfikacje.

Chromebook Lenovo ThinkPad C13 Yoga widziany z przodu na blacie kafelkowym.  Ekran wyświetla biały zamek otoczony drzewami z górami w tle.

Lenovo ThinkPad C13 Yoga wygląda prawie nie do odróżnienia od innych premium ThinkPadów z systemem Windows. Zdjęcie Moniki Chin / The Verge

Chromebook Lenovo ThinkPad C13 Yoga

Uważamy Lenovo ThinkPad C13 Yoga za najlepszy Chromebook premium i jeden z naszych ulubionych. W przeciwieństwie do innych — które są często kierowane do studentów lub dzieci — C13 jest skierowany również do dorosłych i profesjonalistów. Po przejrzeniu go doszliśmy do wniosku, że jest to najbliższy MacBook w świecie Chromebooków, z mocnym procesorem i solidną, solidną konstrukcją, która czuje się i wygląda jak premium. Konwertowalny Chromebook wygląda podobnie do premium Windows ThinkPad, z tą samą aluminiową konstrukcją, czerwonym Trackpointem pośrodku klawiatury, a nawet maleńką przesłoną kamery internetowej. Chociaż istnieją bardziej przystępne cenowo Chromebooki z lepszą żywotnością baterii, a ekran 16:9 jest rozczarowujący, C13 może pochwalić się doskonałą klawiaturą i wieloma funkcjami prywatności ukierunkowanymi na biznes. Ponadto może płynnie uruchamiać gry mobilne i wszelkiego rodzaju inne programy, będąc pierwszym Chromebookiem zawierającym procesory AMD Ryzen 3000 Mobile z serii C. Zwykle za 599 USD można obecnie kupić ThinkPad C13 Yoga od Lenovo z 4 GB pamięci, 32 GB pamięci eMMC i procesorem AMD Athlon Gold 3150C za 349 USD, jeśli użyjesz kodu promocyjnego MYŚLMAJ. Newegg sprzedaje również konfigurację ze 128 GB pamięci eMMc, procesorem Ryzen 3250C i 4 GB pamięci za 468,99 USD (350 USD taniej). Należy jednak pamiętać, że żaden model nie jest tak potężny, jak testowana przez nas jednostka. Przeczytaj naszą recenzję.

Użytkownik porusza się po Lenovo Chromebook Duet 5 w sali konferencyjnej.

Lenovo Chromebook Duet 5 jest wyposażony w wygodną klawiaturę. Fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge

Lenovo Chromebook Duet 5

Może nie jest to jeden z naszych najlepszych typów, jeśli chodzi o Chromebooki, ale Lenovo Chromebook Duet 5 jest wyposażony w wygodną klawiaturę i wspaniały 13,3-calowy ekran dotykowy OLED. Wyróżnia się również, jeśli chodzi o żywotność baterii, oferując od 10 do 12 godzin podczas wykonywania codziennych zadań, takich jak przeglądanie, czatowanie i powiększanie. Przystojny Chromebook nie jest wyposażony w rysik i nie ma jednak uwierzytelniania biometrycznego, a biorąc pod uwagę jego większy rozmiar, działa znacznie lepiej jako laptop niż tablet, przynajmniej w naszych testach. Poza wadami, Duet 5 to przyzwoity kabriolet, który jest obecnie w sprzedaży z procesorem Snapdragon SC7180, 4 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci eMMC za 375 USD (95 USD zniżki) w Walmart. Best Buy sprzedaje również Chromebooka z tym samym chipem, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci za około 379 USD zamiast 499 USD. Przeczytaj naszą recenzję.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Android