Jak nagrać spotkanie Zoom

Jak nagrać spotkanie Zoom

Niektórzy z nas mieli niefortunne doświadczenie uczęszczania na spotkania po spotkaniach Zoom, starając się robić notatki, aby przypomnieć sobie o krytycznych punktach, o których należy pamiętać, gdy jesteśmy bardziej rozbudzeni. Zamiast tego możesz tego uniknąć, nagrywając spotkania, aby móc je ponownie obejrzeć, gdy będziesz potrzebować odświeżenia. Ta funkcja przydaje się również do późniejszego udostępnienia spotkania każdemu, kto nie może do niego dołączyć. Oto jak nagrać spotkanie Zoom.
Czytaj więcej: Zoom Meetings: 10 porad i wskazówek

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby nagrać spotkanie Zoom, musisz być gospodarzem lub otrzymać pozwolenie od gospodarza. Kliknij Więcej, następnie wybierz Nagrywać.


POWIĘKSZ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Nagraj spotkanie Zoom w aplikacji komputerowej

Domyślnie Zoom pozwoli hostowi tylko na zainicjowanie nagrywania. Więc po skonfigurowaniu i rozpoczęciu spotkania kliknij Więcej, następnie wybierz Nagraj na tym komputerze.Adam Birney / Android Authority Usłyszysz wtedy, jak Zoom mówi „nagrywanie w toku” i zobaczysz czerwoną ikonę nagrywania w lewym górnym rogu. Kliknij Pauza lub Zatrzymać w dowolnym momencie, aby zatrzymać lub zakończyć nagrywanie.zoom nagrywaniaAdam Birney / Android Authority

Nagraj spotkanie Zoom w aplikacji mobilnej

Niestety nagrywanie lokalne nie jest obsługiwane w systemach iOS i Android. Jeśli jednak masz płatną subskrypcję Zoom, możesz rozpocząć nagrywanie w chmurze.mobilny zoomAdam Birney / Android AuthorityPo rozpoczęciu spotkania jako gospodarz dotknij Więcej w prawym dolnym rogu i wybierz Rozpocznij nagrywanie w chmurze.

Jak zarządzać uprawnieniami do nagrywania

Jako gospodarz możesz przypisać uprawnienia do nagrywania innym uczestnikom spotkania. Kliknij Uczestnicy i kliknij Więcej obok nazwiska osoby, której chcesz zezwolić na nagrywanie spotkania Zoom. Kliknij Zezwól na nagrywanie.zezwól na powiększenie nagraniaAdam Birney / Android AuthorityOtrzymają wówczas powiadomienie o uprawnieniach do nagrywania. Gdy uczestnik nagrywa, obok jego nazwy pojawi się czerwona ikona nagrywania.powiększenie rekordu gościAdam Birney / Android AuthorityAby wyłączyć możliwość nagrywania przez uczestnika, kliknij Więcej obok nazwy, a następnie kliknij Zabroń nagrywania. Otrzymają wówczas powiadomienie o braku możliwości nagrywania.

Jak znaleźć nagrane spotkania Zoom

Gdy zatrzymasz nagrywanie spotkania, plik MP4 z Twoim nagraniem zostanie pobrany na komputer po zakończeniu spotkania.lokalizacja nagrywaniaAdam Birney / Android AuthorityŚcieżka pliku powinna otworzyć się automatycznie, ale możesz ją znaleźć w swoich dokumentach w folderze Zoom, jeśli tak się nie stanie. Dokładna ścieżka pliku jest następująca: C:\Użytkownicy\Nazwa\OneDrive\Dokumenty\zoom\Data spotkania powiększania nazwy.


Czytaj więcej: Najczęstsze problemy z Zoomem i sposoby ich rozwiązywania

Często zadawane pytania

Czy Zoom nagrywa Twój ekran, czy tylko spotkanie?Zoom rejestruje zawartość spotkania, a nie zawartość ekranu, chyba że zdecydujesz się udostępnić ekran podczas sesji.Jak mogę sprawdzić, czy spotkanie Zoom jest nagrywane?Tak, otrzymasz powiadomienie, że bieżące spotkanie jest nagrywane i zobaczysz czerwoną ikonę nagrywania w lewym górnym rogu.Czy wielu uczestników może nagrywać spotkanie Zoom?Tylko gospodarz i uczestnicy, którym gospodarz przyznał uprawnienia do nagrywania, mogą nagrywać spotkanie. Po zakończeniu spotkania prowadzący może udostępnić nagranie wszystkim uczestnikom.Czy uczestnik Zoom może nagrywać spotkanie?Uczestnik może nagrać spotkanie, jeśli gospodarz pozwala mu na nagrywanie. Poproś swojego gospodarza o pozwolenie na nagranie sesji, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android