Najlepsze nowe aplikacje maja 2023 r

Najlepsze nowe aplikacje maja 2023 r

Michael Derbort 26. maja 2023

Tutaj znajdziesz najlepszych przedstawicieli tych aplikacji, które trafiły do ​​sklepów z aplikacjami w ciągu ostatnich kilku tygodni. Miłego przeglądania!

rzecz rodzinna | Rodzinne chwile od Kaufland

Supermarketowy gigant Kaufland od jakiegoś czasu buduje lojalność klientów za pomocą mediów cyfrowych, aw szczególności aplikacji. Najnowsze opracowanie z tej serii nazywa się FamilienMomente i jest dostępne tutaj do testów.

Tym razem grupa przyjęła młode rodziny i daje im bardzo przydatną aplikację porad. Treść wydaje się kompetentna, chociaż nie brakuje różnych odsyłaczy do produktów grupy. Ponieważ jednak kładzie się duży nacisk na części doradcy, jest to całkowicie w porządku. Powinno być oczywiste, że ten cyfrowy pomocnik nie został stworzony wyłącznie z miłości.

Dlatego z przyjemnością polecamy całkowicie bezpłatną aplikację odpowiednim klientom docelowym.

Notatka: Bardzo dobry

Rodzinne chwile od Kaufland

Piżamy z kurami | Głąb kraju

Hinterland to specjalny rodzaj aplikacji kempingowej. Nie chodzi tu o klasyczne pola namiotowe, ale o prywatnie wynajmowane parcele.

Oferty rzadko przebijają się z wysokiej klasy wyposażeniem, zamiast tego oferują rustykalne opcje dla wczasowiczów – często w środku natury. Ponadto oczekiwania cenowe dostawców są często bardzo umiarkowane.

Zasadniczo „Hinterland” działa jak każda dobra aplikacja kempingowa. Często miejsca można rezerwować bezpośrednio, informacje o wyposażeniu widać na pierwszy rzut oka, możliwy jest też bezpośredni kontakt przez czat.

Jeśli sam posiadasz odpowiednią działkę do wynajęcia, po prostu zarejestruj się jako sprzedający.

Notatka: Bardzo dobry

Głąb kraju

Głąb kraju

Anonimowy w drodze | Turbo VPN — szybka i bezpieczna sieć VPN

Jeśli chcesz surfować anonimowo lub obejść ograniczenia krajowe, możesz skorzystać z wirtualnej sieci prywatnej (w skrócie VPN).

Zostajemy przekierowani i otrzymujemy wymyślony adres IP, który między innymi udaje zupełnie inny kraj pochodzenia. Ponadto adres nie może być już łatwo przypisany do Twojej osoby.

Takich aplikacji VPN jest mnóstwo – wiele z nich jest darmowych. Ten kandydat też nie wymaga niczego od użytkownika, ale jest naprawdę irytujący reklamami.

Ta aplikacja nie może zmienić podstawowego problemu, jakim jest to, że sieci VPN są dość powolne. Do celów wymagających dużej przepustowości danych takie urządzenie nadaje się tylko w ograniczonym zakresie.

Poza ciągłymi reklamami, obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnej wiedzy podstawowej.

Notatka: Bardzo dobryT

Turbo VPN — szybka i bezpieczna sieć VPN

Turbo VPN — szybka i bezpieczna sieć VPN

Pomoc Jestem Komiksem | AI Mirror – edytor zdjęć twarzy

Zrób piękne zdjęcie swojego własnego podobieństwa, a następnie przekształć je w pięknie zaprojektowaną mangę.

Nie potrzebujesz do tego malarza, wystarczy ta aplikacja i, w razie wątpliwości, nieprzyjemna suma pieniędzy. Dostępna jest 3-dniowa wersja próbna, ale musisz od razu wykupić subskrypcję próbną. Jeśli nie powiadomisz o tym na czas, możesz dużo wydać. Ponadto istnieje przesada reklam, która prawie rujnuje skądinąd całkiem obiecującą aplikację. Nie ma nic przeciwko pewnemu finansowaniu reklamy, ale kiedy intensywność tak mocno nadgryza cierpliwość użytkownika, strzał się nie udaje.

W końcu: jakość zdjęć jest imponująca, a tworzenie takich prac to sama przyjemność. Więc jeśli masz odpowiedni drewniany knebel, który możesz desperacko ugryźć, możesz go wypróbować.

Notatka: Umiarkowany

AI Mirror - edytor zdjęć twarzy

AI Mirror - edytor zdjęć twarzy

zdesperowany | MójELSTER+

Składanie zeznań podatkowych jest równie zabawne, jak wyrywanie paznokci u nóg. Aby móc zrobić to samo na telefonie komórkowym, Bawarski Krajowy Urząd Podatkowy zgłosił tę aplikację do wyścigu.

Skoro mówimy o produkcie od władz, nikt nie powinien być zadowolony z ulgi – raczej coraz bardziej zdesperowany użytkownik zostaje potraktowany istnym pakietem ograniczeń bezpieczeństwa.

Z drugiej strony wielu dostawców komercyjnych dostarcza aplikacje sterujące z połączeniem Elster, które naprawdę ułatwiają ten proces.

Notatka: Jelito

MójELSTER+

MójELSTER+

dalekiej północy | Przewodnik po kempingach Nordcamp

Jeśli lubisz dziką przyrodę i surowe krajobrazy, to w Europie Północnej jesteś w dobrych rękach – ściśle mówiąc, mówimy o krajach skandynawskich.

Dzięki tej aplikacji każdy, kto chce się tam zgubić, jest w dobrych rękach. Postrzega siebie jako przewodnika kempingowego i turystycznego po tej części świata. Można tam wyświetlić niezliczone punkty POI, kempingi, propozycje wycieczek i wiele więcej. Całość uzupełniają obszerne opisy i mnóstwo ważnych informacji marginalnych. Tak więc podróż może się rozpocząć.

Notatka: Bardzo dobry

przewodnik turystyczny i kempingowy Nordcamp

przewodnik turystyczny i kempingowy Nordcamp

Uczę się tego we śnie! | Leniwa nauka

Wypróbowaną i sprawdzoną sztuczką zapamiętywania treści do nauki jest wbijanie jej do głowy podczas snu. To jest funkcja tej aplikacji. Wykorzystuje dokładnie dwie rzeczy: Po pierwsze, treść musi zostać podyktowana telefonowi komórkowemu. Samo czytanie na głos sprawia, że ​​pierwsze fragmenty są już uwiecznione w górnym pokoju.

Zapisane w ten sposób pakiety nauki można teraz wywoływać do woli – najlepiej w nocy, aby materiał do nauki został uwieczniony w podświadomości.

Dostępnych jest wiele trybów odtwarzania, z których niektóre są dostępne tylko po płatnej aktualizacji do wersji premium.

Fakt, że to podejście działa, został wielokrotnie udowodniony w przeszłości. Jednak to, czy spełnia potrzeby uczących się, można stwierdzić dopiero po szczegółowym uruchomieniu testowym darmowej wersji.

Notatka: Bardzo dobry

Leniwa nauka

Leniwa nauka

Kontrola urządzeń ponownie załadowana | ChatAI GDT – Czat AI, AI Bot

Czaty AI są obecnie niezwykle popularne – między innymi dlatego, że czasami można odnieść wrażenie, że rozmawia z nami ludzki odpowiednik.

W rezultacie takie aplikacje wyrastają obecnie jak grzyby po deszczu. Ten kandydat też nie obiecuje zbyt wiele. Chociaż powieść o zombie, o którą prosiłem, ma tylko 4 z 300 stron, była poprawna językowo i biorąc pod uwagę powszechną w niej nudę, cztery strony są w porządku.

Ten mały cud staje się o wiele bardziej interesujący, gdy otwierają się poważne obszary zastosowań, na przykład, gdy mają być omawiane tematy naukowe lub kwestie filozoficzne.

Politycznej poprawności sztucznej inteligencji nie można ocenić, ale zadziwiająca wszechstronność zastosowanych algorytmów już tak. Bez płatnego dostępu premium zabawa nie trwa zbyt długo.

Notatka: Przerażający

Czat AI - Asystent AI Chatbota

Czat AI - Asystent AI Chatbota

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android