Nadeszła premiera funkcji Pixel na marzec, obejmująca serię Circle to Search for Pixel 7

Nadeszła premiera funkcji Pixel na marzec, obejmująca serię Circle to Search for Pixel 7

Rita El Khoury / Android AuthorityZrzuty funkcji Google Pixel pojawiają się co kwartał i zazwyczaj obejmują kilka fajnych dodatków do urządzeń Pixel. Teraz firma ujawniła marcową premierę funkcji Pixel i tym razem pojawiło się sporo nowości. Ta funkcja ma pojawić się w USA 11 marca, a w pozostałych częściach świata 4 marca. Co więc powinieneś zrobić? oczekiwać?

Circle to Search pojawia się w serii Pixel 7

Pixel 8 Pro Circle, aby wyszukaćAdamya Sharma / Android Authority Funkcja Google Circle to Search pojawiła się po raz pierwszy w serii Galaxy S24 i linii Pixel 8. Teraz ta funkcja jest wreszcie dostępna na telefonach Pixel 7 i Pixel 7 Pro. Dla niewtajemniczonych funkcja Circle to Search umożliwia narysowanie okręgu wokół treści na ekranie i wyszukanie jej w Google. Powinno to być wygodniejsze niż zrobienie najpierw zrzutu ekranu lub przejście do Google Lens.

Ultra HDR pojawia się na Instagramie

Samsung ogłosił obsługę Ultra HDR na Instagramie już podczas premiery S24. Na szczęście nowa funkcja Google wprowadza tę funkcję również do linii Pixel. Google potwierdził, że seria Pixel 7 i nowsze (w tym Pixel Fold) mogą teraz przesyłać i udostępniać zdjęcia Ultra HDR na Instagramie. To nie jedyny dodatek związany z Instagramem, ponieważ ta funkcja umożliwia także telefonom Pixel przechwytywanie i udostępnianie na platformie 10-bitowych filmów HDR.

Lepsze wrażenia z ekranu połączeń

Ulepszony ekran połączeń Pixel 2024Filtrowanie połączeń to naprawdę fajna funkcja, która zleca Asystentowi Google sprawdzanie rozmówców, zanim się z nimi skontaktujesz. A co jeśli rozmówca po drugiej stronie będzie milczał? Cóż, właściciele Pixela 6 i nowszych mogą teraz kliknąć „cześć?” przycisk, który poprosi rozmówcę o wypowiedź. „Dodatkowo, jeśli nie możesz od razu odebrać sprawdzanego połączenia, Asystent Google poinformuje rozmówcę, że musi jeszcze trochę poczekać” – dodaje firma.

Częściowe udostępnianie ekranu

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tej fajnej funkcji nagrywania/udostępniania ekranu jakiś czas temu, a marcowa aktualizacja funkcji Pixel w końcu sprawia, że ​​staje się to rzeczywistością. Częściowe nagrywanie lub udostępnianie ekranu umożliwia jedynie nagrywanie lub udostępnianie ekranu określonej aplikacji. Dzięki temu nie będą pojawiać się żadne poufne informacje z innych aplikacji (np. powiadomienia czatu). Google twierdzi, że jest to również przydatne podczas prezentowania treści podczas rozmowy wideo. Ta funkcja będzie dostępna na Pixelu 5a i nowszych, a także na Pixel Fold i Pixel Tablet.

Ulepszona szybka para

Szybka paraDamien Wilde / Android Authority Standard Google Fast Pair umożliwia bardziej płynne parowanie Bluetooth na wielu urządzeniach, gdy Twoje akcesorium synchronizuje się z Twoim kontem Google. Ta funkcja również zostanie udoskonalona w ramach marcowej aktualizacji funkcji Pixel. Mówiąc dokładniej, Google twierdzi, że na stronie Połączone urządzenia zobaczysz teraz opcję „wcześniej używana z kontem”. Ta opcja umożliwia dostęp do wcześniej sparowanych akcesoriów na nowym urządzeniu Pixel i łączenie się z nimi. Google zauważa, że ​​ten dodatek w ramach funkcji Fast Pair będzie dostępny na telefonach Pixel 5a i nowszych, Pixel Tablet i Pixel Fold.

Dwie funkcje dla Androida w ogóle

Google wprowadza także dwa dodatki do szerszego ekosystemu Androida, a nie tylko urządzenia Pixel. Po pierwsze, istnieje możliwość tworzenia odręcznych adnotacji w dokumentach w Dokumentach Google (za pomocą palca lub rysika). Będzie to dostępne na urządzeniach z Androidem 8.0 i nowszym. Drugim dodatkiem jest pasek narzędzi głosowych Gboard dla tabletów z Androidem. Minimalizuje to klawiaturę po włączeniu wprowadzania głosowego, oszczędzając przy tym miejsce na ekranie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android