Mocny pakiet Xiaomi 11T: Saturn uzupełnia go tanią taryfą telekomunikacyjną

Mocny pakiet Xiaomi 11T: Saturn uzupełnia go tanią taryfą telekomunikacyjną

Obecnie można dostać Xiaomi 11T wraz z ryczałtową stawką dla wszystkich sieci i 10 GB wolumenu danych w sieci Telekom od Saturna w wyjątkowo niskiej cenie. GIGA kalkuluje i zdradza, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Saturn: taryfa Xiaomi 11T + 10 w sieci Telekom w topowej cenie

Nowe smartfony Xiaomi 12. generacji prawie nie zostały wprowadzone, gdy ceny poprzedników spadły. Saturn oferuje to Xiaomi 11T obecnie z umową „zielone LTE” od Mobilcom-Debitel za jedyne 19,99 euro miesięcznie w. Istnieją również jednorazowe koszty w wysokości 40,99 EUR (dopłata + cena połączenia). W zestawie bardzo niska cena za topowy smartfon Wolumen danych 10 GB i ryczałt dla wszystkich sieci w sieci Telekomjak pokazuje nasza szczegółowa kalkulacja kosztów poniżej.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Mobilcom-Debitel green LTE Sieć: Telekom
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Stała stawka Allnet, koszt SMS-a 19 centów Roaming UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 11T na Saturn: Dlatego oferta jest tego warta

Xiaomi 11T + Telekom zielony LTE: przegląd kosztów

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
doliczane miesięczne i jednorazowe koszty)
520,75 Euro

wartość urządzenia
(Najlepsza cena online według idealo.de 18 stycznia 2022 r.) 350 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartość urządzenia) 170,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
7,11 Euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Xiaomi 11T (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 350 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od całkowitych kosztów przez okres minimum 24 miesięcy, na taryfie pozostanie w rzeczywistości 170,75 euro, czyli ok. 30 tys. 7,11 Euro miesięcznie odpowiada. Niska cena za ryczałt dla wszystkich sieci z objętością danych 10 GB w sieci Telekom.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Xiaomi 11T: topowy smartfon to potrafi

Jedną ze szczególnych cech Xiaomi 11T jest zdecydowanie fakt, że można z niego korzystać tylko w Pełne naładowanie w 36 minut mogą. ten Potrójna kameraskładający się z głównego aparatu 108 MP, ultraszerokokątnego obiektywu i teleobiektywu makro, zapewnia mocne obrazy, a ekran też robi wrażenie: Xiaomi ma jeden TY JESTEŚ-Wyświetlacz mit 120 Hz wbudowana częstotliwość odświeżania. Ponadto Xiaomi 11T jest wyposażony w MediaTek Dimensity 1200 Ultra jako procesor używany razem z 8 GB pamięci RAM zapewnia szybką wydajność. Mały minus: pamięci nie można rozszerzyć.

Możesz dowiedzieć się więcej o Xiaomi 11T w naszych praktycznych zajęciachWideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android