Jak uzyskać Netflix za darmo z T-Mobile?

Jak uzyskać Netflix za darmo z T-Mobile?

Eric Zeman / Android Authority Obecnie w Stanach Zjednoczonych dostępnych jest kilka świetnych nieograniczonych planów. Prawie wszędzie można uzyskać dobry zasięg i solidne ceny, więc sprowadza się to do korzyści, które rozróżniają plany. Jeśli przyglądasz się T-Mobile, możesz się zastanawiać, co jeszcze może Ci zaoferować Twój plan. Odpowiedź jest taka, że ​​możesz otrzymać Netflix za darmo z T-Mobile tylko za zarejestrowanie się. Oto, jak przygotować się do bezpłatnego przesyłania strumieniowego.
Zobacz też: Co to jest Netflix? Ceny, zawartość i wszystko, co musisz wiedzieć
SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby otrzymać Netflix za darmo z T-Mobile, zarejestruj się w kwalifikującym się planie Magenta. Po wybraniu planu przejdź do aplikacji T-Mobile lub witryny My T-Mobile. Przejdź do Dodatki sekcji i wybierz żądaną subskrypcję. Postępuj zgodnie z instrukcjami i zaloguj się na swoje konto Netflix, aby potwierdzić subskrypcję.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak uzyskać darmowy Netflix z T-Mobile?

Pobierz Netflix za darmo z T-MobileRyan Haines / Android Authority Uzyskanie darmowej subskrypcji Netflix od T-Mobile jest prawie tak proste, jak rejestracja samego operatora. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w kwalifikującym się planie, który obejmuje podatki i opłaty. Musisz jednak upewnić się, że masz odpowiednią liczbę linii na swoim koncie — jedną lub dwie — w zależności od tego, który plan Netflix Cię interesuje. Wykonaj poniższe czynności po skonfigurowaniu Plan T-Mobile.

Które plany są uprawnione?

T Mobile logo na zdjęciu pień telefonuEdgar Cervantes / Android Authority Jak wspomniano, najtrudniejszą częścią uzyskania Netflix za darmo od T-Mobile jest wybór odpowiedniego planu. Nie wszystkie plany są uprawnione i nie możesz zarejestrować się na żadnym poziomie usługi przesyłania strumieniowego, jeśli jesteś subskrybentem T-Mobile Essentials. Zamiast tego będziesz musiał wybrać spośród planów T-Mobile Magenta lub Magenta Max. Jeśli wybierzesz podstawową opcję Magenta z dwiema liniami, kwalifikujesz się do bezpłatnego planu Netflix Basic (wartość 8,99 USD). Netflix Basic oferuje obsługę przesyłania strumieniowego na jednym ekranie naraz i tylko do jakości w standardowej rozdzielczości. Jeśli chcesz więcej, możesz zapisać się na inny plan Netflix, a T-Mobile pokryje koszty 8,99 USD. Ci z was, którzy chcą wydać trochę więcej na Magenta Max, mogą otrzymać więcej w zamian. Aby zarejestrować się w usłudze Netflix Basic, potrzebujesz tylko jednej linii w swoim planie, w przeciwnym razie dwie linie zapewnią dostęp do usługi Netflix Standard. Standardowy plan przeskakuje do dwóch ekranów w jakości HD (wartość 13,99 USD). Jeśli to nie wystarczy, możesz przejść na Netflix Premium, a T-Mobile pokryje koszty 13,99 USD. Niestety, poniższe plany nie kwalifikują się do usługi Netflix On Us za pośrednictwem T-Mobile: Każdy plan bez podatku. Plany mobilnego internetu. Plany przedpłacone. Jednowierszowe plany magenta. Jednoliniowe plany ONE.

Ucz się więcej: Najlepsze plany T-Mobile, dodatki i nie tylko

Jak aktywować Netflix na T-Mobile?

Pobierz Netflix za darmo z T-MobileEdgar Cervantes / Android Authority Po zarejestrowaniu się w planie T-Mobile nadszedł czas, aby aktywować subskrypcję. Jest jednak kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć najpierw. Upewnij się, że masz już identyfikator T-Mobile z ustawionymi uprawnieniami głównego właściciela konta. Sprawdź dokładnie, czy korzystasz z kwalifikującego się planu, jak wyjaśniono powyżej, i wyloguj się z istniejącego konta Netflix (jeśli je posiadasz). Następnie wykonaj następujące kroki:

Aktywuj w aplikacji T-Mobile

Najłatwiejszym sposobem aktywacji bezpłatnego Netflixa od T-Mobile jest skorzystanie z aplikacji operatora. Pobierz go na swój telefon, a następnie wykonaj następujące czynności: Zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora T-Mobile i wybierz Konta zakładka u góry. Wybierać Dodatki z dowolnej linii na swoim koncie i wybierz Zarządzaj danymi i dodatkami. Przewiń w dół do Usługi i wybierz żądaną subskrypcję. Kliknij Kontyntynuj i zaakceptuj poniższe powiadomienie. Przejrzyj podsumowanie wybranego planu i kliknij Zgadzam się i przesyłam. Wybierz Przejdź do Netflix i zaloguj się na swoje konto Netflix (lub utwórz je w razie potrzeby). Potwierdź swój nowy plan Netflix i kliknij Kontyntynuj. Wybierz Zacznij oglądać aby wejść na darmowe konto Netflix od T-Mobile.

Aktywuj na moim T-Mobile

Dodatki T Mobile Netflix na nasC. Scott Brown / Android AuthorityJeśli wolisz przesyłać strumieniowo ze swojego komputera, aktywacja nowej subskrypcji w przeglądarce internetowej może być łatwiejsza. W takim przypadku przejdź do strony Mój T-Mobile i postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: Zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora T-Mobile i wybierz Pokaż szczegóły pod dowolną linią na Twoim koncie. Kliknij Zarządzaj dodatkami pod Aktywne dodatki Sekcja. Wykonaj kroki od 3 do 8 wymienione powyżej.


Czytaj więcej: Najlepsze usługi przesyłania strumieniowego wideo

Często zadawane pytania

P: Czy Netflix korzysta z danych w T-Mobile?
A:
Tak, Netflix używa Twojego obecnego planu transmisji danych do przesyłania strumieniowego w T-Mobile. Zawsze możesz trzymać się Wi-Fi, ale T-Mobile jest hojny w zakresie danych premium — każdy plan oferuje 50 GB lub więcej.P: Czy plan seniorski T-Mobile obejmuje Netflix?
A:
Tak, wszystkie zdyskontowane plany T-Mobile obejmują dodatek Netflix On Us. Aby się zakwalifikować, musisz spełnić te same wymagania — albo dwie linie Magenta, albo pojedyncza linia Magenta Max.P: Czy muszę założyć nowe konto Netflix w T-Mobile?
A: Nie, możesz połączyć swoje obecne konto z dodatkiem Netflix On Us. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami wymienionymi powyżej. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android