Młotek Xiaomi w MediaMarkt: Fabrycznie nowy 13T Pro z taryfą 25 GB taniej niż bez

Młotek Xiaomi w MediaMarkt: Fabrycznie nowy 13T Pro z taryfą 25 GB taniej niż bez

Naprawdę wyjątkowa oferta czeka na Ciebie w MediaMarkt wkrótce po premierze nowego Xiaomi 13T Pro. Masz okazję zdobyć zupełnie nowy smartfon z taryfą 25 GB po absolutnej oszczędności. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: Xiaomi 13T Pro z 25 GB 5G, zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y znacznie taniej

Xiaomi dopiero od niedawna ma stylowy smartfon z modelem 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy przedstawione. W MediaMarkt kupisz to szczególnie tanio, łącznie z taryfą „Mobile M” w sieci o2: za 29,99 euro miesięcznie W cenę wliczona jest zryczałtowana stawka za całą sieć/SMS 25 GB Wolumen danych (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 49,93 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę.

Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również otrzymasz mnóstwo pieniędzy Bonus za zmianę 100 euro przypisany. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 4,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
769,69 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 681,98 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -12,29 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,51 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 512 GB i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 682 euro łącznie z wysyłką. Jeśli odejmiemy tę wartość i premię w wysokości 100 euro za pomyślne przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 godzin, pozostanie nam stawka -12,29 euro. Odpowiedni -0,51 euro miesięcznie – dzięki temu otrzymujesz potężną stawkę ryczałtową Allnet/SMS z 25 GB wolumenu danych za darmo i dodatkowo zarabiasz w porównaniu z zakupem indywidualnym.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android