Młotek Samsunga w MediaMarkt: Zupełnie nowy Galaxy S24 Ultra tańszy z taryfą niż bez

Młotek Samsunga w MediaMarkt: Zupełnie nowy Galaxy S24 Ultra tańszy z taryfą niż bez

Nowe smartfony Galaxy S24 ledwo zostały wprowadzone na rynek, gdy zaczęły pojawiać się pierwsze okazje taryfowe. Szczególnie poszukiwany jest topowy model Samsunga Galaxy S24 Ultra, który można teraz tanio zamówić w przedsprzedaży w MediaMarkt i który ma kilka zalet.

MediaMarkt: Galaxy S24 Ultra z efektywnie darmową taryfą Vodafone

Z Galaxy S24, Galaxy S24 Plus i Galaxy S24 Ultra Samsung niedawno wprowadził na rynek nową serię flagowych smartfonów. Osoby składające zamówienie w przedsprzedaży mogą obecnie skorzystać z kilku bonusów, m.in Świat taryf MediaMarkt. Można tam na przykład kupić bardzo poszukiwany topowy model Galaxy S24 Ultra z S Pen wraz z tanim Vodafone-Tarif (Zobacz ofertę w MediaMarkt). To zawiera 60 GB Ilość danych obejmująca zryczałtowaną stawkę i koszty za całą sieć i SMS-y 49,99 Euro miesiąc. Istnieje również jednorazowa dopłata w wysokości 249,99 euro i 44,94 euro za wysyłkę, a także premia za wymianę waluty w wysokości 50 euro w formie kredytu.

Do oferty w MediaMarkt

Ale to nie wszystko: jeśli zamówisz w przedsprzedaży ofertę MediaMarkt, dostępna będzie wersja Galaxy S24 Ultra z większą pamięcią masową – i to właśnie otrzymasz Model 512 GB w cenie wariantu 256 GB i w ten sposób pośrednio oszczędza 120 euro. Istnieje również taryfa Vodafone skutecznie za darmo jak pokazuje nasze poniższe obliczenie.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafon
Taryfa: Freenet zielony LTE
Pojemność danych LTE 60 GB (maks. pobieranie 100 Mbit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu w UE, obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 50 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Samsung Galaxy S24 Ultra z taryfą Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
49,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 249,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
1.494,69 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1449 euro

Bonus za zmianę
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -4,31 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,18 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S24 Ultra z 512 GB pamięci i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo nie jest on obecnie dostępny w cenie niższej niż sugerowana cena detaliczna wynosząca 1449 euro. Jeśli od całkowitego kosztu taryfy w okresie minimum 24 miesięcy odejmiemy wartość smartfona i premię za zmianę w wysokości 50 euro, stanie się jasne, że jest to topowy smartfon z taryfą w MediaMarkt taniej niż bez.

Rachunek zostanie jednak zapłacony tylko wtedy, gdy anulujesz umowę po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy i złożysz zamówienie najpóźniej do 30 stycznia. Wysyłka nastąpi wówczas od 31 stycznia.

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S24 Ultra: Co potrafi nowy topowy model Samsunga?

O tym, co ma do zaoferowania Samsung Galaxy S24 Ultra, przekonasz się w tym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android