MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą Telekom po szalonej cenie

MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą Telekom po szalonej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy z nowym flagowym modelem Samsung S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Smartfon w taryfie 14 GB można obecnie dostać w sieci Telekom w absolutnie okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i powiemy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 14 GB w okazyjnej cenie

Galaxy S23 został wprowadzony zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz jest kilka dobrych ofert taryfowych dla nowego flagowca Samsunga. W MediaMarkt smartfon w wariancie 128 GB z taryfą „Zielone LTE” w sieci Telekom kupisz za jedyne 29,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 118,99 euro za dodatkową płatność, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 14 GB ilość danych, jak również jeden Mieszkanie Allnet. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Telekom
14 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
838,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 695 euro

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 93,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,91 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo, obecnie kosztuje co najmniej 695 euro od renomowanych dealerów. Jeśli odejmie się tę wartość i premię w wysokości 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 3,91 euro miesięcznie płaci. Tak więc otrzymujesz potężną taryfę prawie za darmo.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chciałby posiadać wysokiej klasy smartfon z S23 i może korzystać z umowy z dużym wolumenem danych.

S23 wypada szczególnie dobrze dzięki jasnemu wyświetlaczowi 120 Hz i ulepszonemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 3,36 GHz oraz 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android