MediaMarkt sprzedaje gigantyczne karty microSD do telefonów komórkowych, tabletów i przełączników w okazyjnej cenie

MediaMarkt sprzedaje gigantyczne karty microSD do telefonów komórkowych, tabletów i przełączników w okazyjnej cenie

Jeśli potrzebujesz więcej pamięci w postaci karty microSD z dużą ilością miejsca – czy to do smartfona, tabletu, Nintendo Switcha czy innych urządzeń, możesz szczególnie tanio trafić w MediaMarkt. Tam można dostać SanDisk Ultra microSD z gigantycznym 1 TB w okazyjnej cenie.

MediaMarkt: Karta MicroSD o pojemności 1 TB w okazyjnej cenie

256, 512 GB czy nawet 1 TB? Powszechnie wiadomo, że pamięci nigdy za mało. Jeśli chcesz lub potrzebujesz uaktualnienia, ponieważ Twoje urządzenia są już pełne wewnętrznie, powinieneś już teraz wstąpić do MediaMarkt. Więc masz z Sandisk Elite Extreme Plus 1 TB tylko największa karta pamięci microSD od producenta za jedyne 139 Euro (Zobacz ofertę w MediaMarkt). Koszty wysyłki nie są doliczane. Regularnie płaci się za to prawie 170 euro – więc tutaj masz dobrą okazję. Karta oferuje do 200 MB/s szczególnie wysoki prędkość transmisji.

SanDisk Elite Extreme Plus (1 TB)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 447 euro: karta pamięci MicroSDXC + adapter do aparatów, smartfonów i tabletów o szybkości do 200 MB/s.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 31.01.2023 00:06

Czy wystarczy Ci mniej pamięci przy mniejszej szybkości transmisji? W takim razie MediaMarkt ma również przygotowane dla Ciebie odpowiednie oferty:

SanDisk Ultra (512 GB)

SanDisk Ultra (512 GB)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 116,93 €: karta pamięci 512 GB + adapter, do aparatów, smartfonów i tabletów, z transmisją do 120 MB/s.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 31.01.2023 00:25

SanDisk Ultra (256 GB)

SanDisk Ultra (256 GB)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 71 euro: karta pamięci o szybkości transferu do 100 MB/s, w tym adapter SD.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 30.01.2023 20:55

SanDisk microSD: kto powinien kupić?

Warto kupić dla każdego, kto potrzebuje więcej miejsca na dysku w swoim telefonie, tablecie lub Nintendo Switch. W przypadku większości kamer i komputerów pokładowych, takich jak Raspberry Pi, karta pamięci i tak jest obowiązkowa. 256 GB oferuje obecnie najlepszy stosunek ceny do wydajności. Jeśli chcesz większej szybkości i więcej pamięci, musisz sięgnąć głębiej do kieszeni. Mniej niż 256 GB to prawdopodobnie za mało dla większości ludzi w dzisiejszych czasach, zasada jest taka: lepiej mieć niż potrzebować.

Oprócz rozmiaru najważniejszym kryterium dla karty microSD jest szybkość. Tutaj SanDisk Ultra z transmisją do 120 MB/s jest więcej niż wystarczający do większości zastosowań. Ponieważ i tak Nintendo Switch może przesyłać tylko około 100 MB/s, wyższa prędkość nie jest do tego konieczna. z W szczególności aparaty cyfrowe i smartfony korzystają z wyższej szybkości transmisji SanDisk Elite Extreme Plus.

Ponieważ SanDisk jest znanym producentem, w przypadku usterki można na nim polegać Gwarancja producenta do 10 lat Aby się wycofać.

Do oferty w MediaMarkt

Każdy, kto rozumie tylko stację kolejową, może zapoznać się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi kart SD:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android