MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip3 5G ze smartwatchem i taryfą prawie za darmo

MediaMarkt: Samsung Galaxy Z Flip3 5G ze smartwatchem i taryfą prawie za darmo

Jeśli celujesz w Galaxy Z Flip 3, powinieneś odwiedzić MediaMarkt. Dostajesz tam składany smartfon Samsung, w tym Galaxy Watch 4 z taryfą w absolutnie okazyjnej cenie. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto.

MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 + smartwatch w tanim pakiecie taryfowym

w Rynek mediów czy możesz to zrobić? Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za jedyne 79 EUR dopłaty i 29,99 EUR miesięcznie. W ramach promocji Galaxy Watch 4 Classic otrzymujesz również za darmo. Koszty wysyłki i cena połączenia są eliminowane. Roczna stawka od o2 obejmuje 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Jeśli flirtujesz z kompaktowym składanym smartfonem Samsunga, możesz zabrać ze sobą naprawdę dobrą ofertę, ponieważ „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie bez smartfona!

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
798,76 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 630 euro (telefon komórkowy) + 167 euro (smartwatch)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 1,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
7 centów

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy Z Flip 3 (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 630 euro, podczas gdy Galaxy Watch Classic (42 mm) kosztuje około 167 euro. Taryfę 40 GB 5G od o2 prawie dostajesz za darmo. Absolutna oferta hitów, która jest jednak bardzo ograniczona. Na stanie pozostało tylko kilka urządzeń.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz na koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Samsung Galaxy Z Flip 3 może to zrobić

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz czterokrotnie większy niż jego poprzednik. Z jego 8 GB pamięci RAM128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i częstotliwości do 2,84 GHz Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających zastosowań wszelkiego rodzaju.Wykazało to również nasz test Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android