MediaMarkt Outlet: Pozostałe zapasy z rabatem do 70% – jak dobre są oferty?

MediaMarkt Outlet: Pozostałe zapasy z rabatem do 70% – jak dobre są oferty?

Wszystko musi się udać – MediaMarkt utworzył internetowy outlet dla pozostałych zapasów i pojedynczych przedmiotów, gdzie łowcy okazji mogą udać się na poszukiwanie skarbów. Przyjrzeliśmy się bliżej reszcie sklepu z elektroniką i ujawniliśmy, co można tam kupić i czy naprawdę można zaoszczędzić pieniądze.

Sklep MediaMarkt „Ostatnia szansa” w skrócie

Nie tylko lokalne sklepy, ale także sklepy internetowe muszą regularnie sprzątać swoje magazyny, aby zrobić miejsce na nowe towary. w Rynek mediów nie wygląda to inaczej – ale to, o czym wie niewiele osób: specjalistyczny sklep z elektroniką ma na stronie własną sekcję dla towarów wycofanych z produkcji i pojedynczych pozycji, gdzie regularnie można znaleźć nowe okazje. w Media Markt „Wylot ostatniej szansy” to pozostałe pozycje z rabatem do 70 proc.

MediaMarkt Outlet w teście: Jak naprawdę dobre są oferty?

Przyjrzeliśmy się bliżej pozostałym zapasom i porównaliśmy obniżone ceny z cenami innych dostawców. Wiele z reklamowanych produktów nie było szczególnie tańszych niż produkty konkurencji, ale zdecydowanie można znaleźć kilka okazji, takich jak telewizor LED Coocaa, smartwatch Garmin i Asus VivoBook.

Coocaa 43S3M 43-calowy telewizor LED

Zamiast 499 euro RRP: 43-calowy telewizor LED firmy Coccaa z rozdzielczością obrazu 4K, natywną częstotliwością odświeżania 50 Hz i systemem dźwięku przestrzennego.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 17.06.2022 03:07

Smartwatch Garmin Venu

Smartwatch Garmin Venu

Zamiast 379,99 euro Sugerowana cena detaliczna: Smartwatch z wyświetlaczem AMOLED, średnica 43,2 mm, pojemność pamięci 4 GB, odległość, strefa tętna, zużycie kalorii, puls, długość snu i faza snu/miernik jakości

Cena może być teraz wyższa. Cena od 17.06.2022 05:51

17,3-calowy Asus VivoBook S17

17,3-calowy Asus VivoBook S17

Zamiast 599 euro RRP: 17,3-calowy notebook Asusa z procesorem Intel Core i3, 8 GB RAM, 512 GB SSD, grafiką Intel UHD i 1x HDMI, 1x jack, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2, 1x USB Type-C.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 17.06.2022 05:40

W przeciwieństwie do ofert magazynowych na Amazon, które są również interesujące dla kupujących zwracających uwagę na cenę, MediaMarkt Outlet oferuje tylko nowe towary bez brakujących akcesoriów. Ciekawostka również dla poszukiwaczy okazji: Członkostwo w Klubie MediaMarkt jest bezpłatne i oferuje klientom różne korzyści, a przy pierwszej rejestracji do newslettera w regularnych odstępach czasu otrzymasz kupon o wartości 10 euro.

MediaMarkt: kampanie outletowe z jeszcze większym potencjałem oszczędności

MediaMarkt Outlet działa zgodnie z zasadą „to, co zniknęło, przeminęło”, czyli pozostały asortyment stale się zmienia, ponieważ ceny są drastycznie obniżane. Jednak ilości są bardzo ograniczone i dlatego zwykle szybko się wyprzedają. Dlatego wskazane jest regularne sprawdzanie i porównywanie cen.

Ponadto MediaMarkt czasami organizuje akcje wyprzedażowe, w których cena pozostałych zapasów jest ponownie obniżana w celu ostatecznego oczyszczenia magazynu. Takie akcje wyprzedażowe odbywają się zwykle latem przez kilka tygodni, aby zrobić miejsce dla nowinek elektronicznych następnej jesieni.

Źródło obrazu: MediaMarkt

MediaMarkt Outlet: Czy warto polować na okazje?

Jeśli nie musi to być zupełnie nowy smartfon, MacBook lub inny produkt, a wolisz zaoszczędzić kilka euro, MediaMarkt Outlet jest zdecydowanie interesujący. Przede wszystkim, wśród pozostałych artykułów można czasem znaleźć wycofane modele Apple, Sonos i innych stabilnych cenowo marek, czasem znacznie poniżej niewiążącej ceny detalicznej producenta. Jeśli jednak coś odkryłeś, nie powinieneś poświęcać zbyt wiele czasu na decyzję o zakupie, ponieważ często jest to jednorazowy lub bardzo limitowany produkt, który można szybko wyprzedać.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android