MediaMarkt nokautuje Galaxy S22 taryfą Telekom w absurdalnej cenie

MediaMarkt nokautuje Galaxy S22 taryfą Telekom w absurdalnej cenie

Samsung Galaxy S22 w wersji Enterprise Edition jest dostępny w bezkonkurencyjnej ofercie taryfowej w MediaMarkt. (Źródło obrazu: GIGA)


MediaMarkt ma obecnie w zanadrzu świetną ofertę Samsunga: w taryfowym świecie Galaxy S22 z umową na 10 GB w sieci Telekom można obecnie kupić taniej niż kupując go pojedynczo. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Elektronika Samsung

Samsung Galaxy S22 taniej w MediaMarkt z taryfą Telekom niż bez

To Samsung Galaxy S22 w Enterprise Edition możesz zostać włączony do świata taryf MediaMarkt Objętość danych LTE 10 GB w sieci Telekom i Allnet-Flat za jedyne 26,99 euro miesięcznie wycofać się. Jak pokazuje poniższe wyliczenie, nie tylko skutecznie otrzymujesz flagowy model Samsunga za darmo, ale nawet zarabiasz niewielki zysk.

Do oferty w MediaMarkt

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu, 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego multimedialnego profesjonalistę. Ponadto za wersją Enterprise Edition kryje się jeszcze jedna ogromna zaleta: dzięki tej wersji masz gwarancję uzyskania 4 lata aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń oraz zaawansowana ochrona przed hakerami i nieautoryzowanym dostępem.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Freenet zielona sieć LTE: Telekom
10 GB LTE– Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet-Flat SMS kosztuje 19 centów w roamingu w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową: Dlatego warto skorzystać z oferty w MediaMarkt

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
26,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
688,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 739 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) -50,25 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-2,09 euro

Do oferty w MediaMarkt

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Enterprise Edition Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 739 euro (wliczając koszty wysyłki). Przy zakupie pojedynczo flagowy smartfon Samsunga jest droższy niż przy umowie z MediaMarkt. Prawdziwa topowa oferta, która nie będzie długo dostępna.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Czy masz lepszy odbiór z Vodafone lub o2? W takim razie polecamy tę ofertę jako alternatywę:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android