Kup nową konsolę Switch za jedyne 259,99 USD i więcej ofert Nintendo Switch

Kup nową konsolę Switch za jedyne 259,99 USD i więcej ofert Nintendo Switch

Chociaż konsole Switch są przede wszystkim pełne, istnieją duże zniżki na najlepsze gry i akcesoria dostępne w Internecie.

Polecana oferta: Kup nową konsolę Switch za jedyne 259,99 USD

Oferta Amazon Switch na NintendoWłaśnie wybraliśmy pierwszą znaczącą zniżkę na konsolę Switch od miesięcy, jeśli nie lat. Amazon oferuje obecnie Switch z Neon Blue i Neon Red Joy-Con za jedyne 259,99 USD (40 USD zniżki). Nasz monitor cen Amazon nigdy nie zarejestrował ceny niższej. 13% może nie wydawać się ogromnym spadkiem cen, ale bardzo rzadko można zobaczyć jakikolwiek spadek cen na konsolach Switch, zwłaszcza większy niż 10 lub 20 USD. Rzeczywiście, w szczytowym momencie pandemii trudno było nawet znaleźć Switcha w cenie detalicznej, a detaliści i prywatni sprzedawcy zarabiali na szoku podaży, który powodował spadek cen.
Związane z: Nintendo Switch vs Nintendo Switch LiteNie mamy informacji o stanach magazynowych tego produktu i nie zdziwilibyśmy się, gdyby wyprzedał się w ciągu kilku godzin, więc ruszaj szybko, jeśli jesteś zainteresowany. Kliknij poniższy widżet, aby sprawdzić ofertę.Nintendo Switch z Joy-ConPortable Neon Blue i Neon Red • Ogromny wybór gier • 4,8-gwiazdkowa ocena Amazon Popularność Nintendo Switch nie jest nieuzasadniona. Jego unikalna hybrydowa konstrukcja jest kusząca dla osób, które chcą wszechstronności w grach. Nintendo wykonało również świetną robotę, wypuszczając kilka gwiezdnych gier na Switcha, jednocześnie wprowadzając oszałamiającą liczbę tytułów innych firm.

Oferty na Nintendo Switch

Uwaga redaktorów: wszystkie umowy były aktualne w momencie pisania, ale rynek konsol i gier Switch szybko się zmienia. Okresowo będziemy aktualizować stronę po zakończeniu sprzedaży i pojawieniu się jej.


Oferty gier Nintendo Switch

legenda o zeldzie Breath of the wild 2 zwiastun e3 2021Jeśli masz szczęście, że posiadasz już Switcha lub Switch Lite, mamy teraz kilka fajnych ofert na gry. Możesz sprawdzić pełną gamę dziesiątek ofert gier Amazon i Walmart Switch. Poniżej wybraliśmy najlepsze z nich, zaczynając od Mario-verse: Jeśli nie jesteś fanem Mario, możesz mieć niewłaściwą konsolę. Na szczęście oferty obejmują obszerną listę najlepszych tytułów, w tym Legend of Zelda: Breath of the Wild, Assassin’s Creed i nie tylko.
Obraz promocyjny karty SanDisk 512 GB microSDXCPonieważ Nintendo Switch ma już prawie cztery lata, istnieje dla niego kwitnący ekosystem akcesoriów. Kontrolery, obudowy, klucze łączności, a nawet narzędzia do dostosowywania są dostępne dla Switcha.Przełącznik Nintendo pod kątemJest powód, dla którego Nintendo Switch brakowało przez większość pandemii. Nintendo przybiło ją do tego hybrydową konsolą, której sprzedaż jest niezmiennie wysoka od czasu jej premiery w 2017 roku. W przeciwieństwie do PS5 i Xbox Series X, może być używana jako bezprzewodowe urządzenie przenośne – podobnie jak Nintendo 3DS, kolejny szalenie popularny produkt Nintendo – lub można go zadokować i podłączyć do telewizora, aby odtwarzać w typowym stylu konsoli domowej. Konsole Nintendo Switch są często niedostępne w wielu miejscach, ale zaokrągliliśmy kilka opcji:


Konsole Switch Lite

Nintendo Switch Lite na kanapiePonad dwa lata po premierze oryginalnego Nintendo Switcha firma zapowiedziała nowy wariant konsoli: Nintendo Switch Lite. Jak sama nazwa wskazuje, ta konsola jest rozwodnioną wersją oryginału. Oznacza to, że otrzymujesz mniej funkcji, ale także niższą cenę. Nintendo Switch Lite nie oszczędza biblioteki gier. Prawie każda gra, którą obsługuje oryginalny Switch, obsługuje również Switch Lite (z wyjątkiem gier, które wymagają użycia Joy-Con, takich jak 1-2-Switch). Jeśli kupisz fizyczną grę dla swojego głównego Switcha, ta kaseta będzie również działać w twoim Switch Lite. Dodatkowo, jeśli używasz tego samego konta Nintendo w obu systemach, będziesz mieć dostęp do gier cyfrowych, za które zapłaciłeś za pośrednictwem Nintendo eShop. Switch Lite nie jest tak rzadki jak Switch, ale nadal jesteś na razie trudno znaleźć okazje.


To tyle, jeśli chodzi o naszą listę ofert Nintendo Switch, ale to nie jedyna konsola w mieście. Jeśli jesteś ciekawy, jakie są inne oferty, sprawdź nasze oferty Xbox lub centra ofert PS4. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android