Korzystaj z Amazon Audible przez 90 dni za darmo – tak to działa

Korzystaj z Amazon Audible przez 90 dni za darmo – tak to działa

Popularna usługa audiobooków Amazon, Audible, zawsze ma w ofercie miesiące próbne. W tej chwili możesz otrzymać nawet 3 miesiące za darmo. GIGA ma szczegóły.

Audible: oferta świąteczna na pierwszy rzut oka

Każdy, kto długo czekał na wypróbowanie Audible, ma teraz idealną okazję, aby to zrobić. Popularna usługa audiobooków firmy Amazon jest obecnie bezpłatna przez 90 dni . Zwykle Audible oferuje tylko jeden miesiąc na testy. Jednak umowa dotyczy tylko nowych klientów i może być wykorzystana tylko raz na klienta. Od 4 miesiąca subskrypcja kosztuje 9,95 euro miesięcznie i można ją anulować w dowolnym momencie.

Audible: tak działa usługa audiobooków Amazon

W przeciwieństwie do bezpośredniej konkurencji lub usług strumieniowego przesyłania muzyki, z aktywną subskrypcją Audible nie masz pełnego dostępu do wszystkich audiobooków. Zamiast tego płacisz 9,95 euro miesięcznie i otrzymujesz kredyt na wybraną książkę audio. Mając aktywną subskrypcję możesz w każdej chwili kupić dodatkowe audiobooki w tej cenie, dzięki czemu nie jesteś ograniczony do jednego audiobooka miesięcznie.

Brzmi jak wada, ale Audible ma zdecydowanie najlepszą gamę książek audio na rynku i wiele ekskluzywnych tytułów. Ponadto aplikacja jest znacznie bardziej odpowiednia do korzystania z audiobooków niż aplikacje do strumieniowania muzyki – status czytania jest zapisywany, możesz nawet zsynchronizować ją z aplikacją Kindle i czytnikiem eBooków Kindle, jeśli jednocześnie czytasz eBook. Dostępne są opcje ustawień szybkości czytania i wiele więcej.

Jeśli chcesz przetestować Audible , zwykle możesz to zrobić bezpłatnie przez miesiąc i bezpłatnie otrzymać odpowiednią książkę audio. Klienci Amazon Prime mogą nawet bezpłatnie wypróbować usługę audiobooków przez 60 dni.

Jeśli nie masz już ochoty na subskrypcję, możesz anulować Audible w dowolnym momencie, audiobooki są nadal dostępne, nawet jeśli Twoja subskrypcja jest nieaktywna. W pewnych okolicznościach możliwe jest nawet wykupienie nowej subskrypcji Flexi, czyli dalsze korzystanie z oferty zniżkowej.

Nasze wskazówki: te audiobooki Audible są tego warte

Oto cztery rekomendacje dotyczące utworów, które ostatnio stały się muzyką:

Jon Krakauer: Na lodowate wyżyny

Porywający raport dotyczący wejścia na Mount Everest w 1996 roku, który zakończył się katastrofą. Fantastyczna lektura, aby zrozumieć, co kieruje ludzi na najwyższą górę świata. Jakże irracjonalne decyzje w "gorączce górskiej", ale też przypadkowe ekstremalne zmiany pogody, czynią rzekomo bezpieczne wejście na "dach świata" niebezpieczeństwem, które do dziś niemal każdego roku kosztuje ludzkie życie.

„Na lodowych wysokościach” w Audible

Andy Weir: Marsjanin

Mark Watney, który jest prawdopodobnie najbardziej samotną osobą we wszechświecie, która utknęła samotnie na Marsie i codziennie zmaga się z ograniczonymi zasobami i gigantyczną kreatywnością, aby przetrwać i wrócić na Ziemię. Ta powieść science-fiction kładzie nacisk na naukę, jest w zasadzie współczesną powieścią Robinsona Crusoe i tak ekscytującą, że prawie przyspiesza bicie serca. Najpierw zobaczyłem film, potem przeczytałem książkę i jednocześnie usłyszałem audiobook. Pod względem treści i napięcia książka w niczym nie ustępuje filmowi, a audiobook jest prezentowany w imponujący sposób.

„Marsjanin” (w skrócie) w Audible

Alina Broński: Warkocz mojej babci

Historia rosyjskich emigrantów, którzy przybyli do Niemiec w latach 80. i próbowali zaistnieć społecznie. Ale także portret rodzinny, który pokazuje, jak ultraneurotyczna babcia zamienia życie wnuka w piekło i jak ten wnuk nieśmiało się emancypuje. Niesamowicie dobra powieść tragikomiczna, świetnie zagrana również w audiobooku Sophie Rois.

„Warkocz mojej babci” w Audible

Delia Owens: Pieśń o rakach

Historia dziewczyny, która dorastała samotnie na bagnach Wschodniego Wybrzeża w latach 60. po opuszczeniu przez rodzinę. Jak dorasta, jaki ma związek z naturą i jak powoli podchodzi do ludzi. Książka to portret, studium społeczeństwa, dramat sądowy, powieść kryminalna i romansowa w jednym. Opowieść jest jednocześnie brutalna i wrażliwa, a narracja niezwykle dobrze skomponowana. Bardzo mi się to podobało i długo się zastanawiałem, chociaż tak naprawdę nie mogę nic zrobić z powieściami kryminalnymi ani romansami.

„Pieśń raków” w Audible

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android