Kasyna mobilne kontra offline: są to zalety i wady

Kasyna mobilne kontra offline: są to zalety i wady

Od redakcji 28 kwietnia 2022 r.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że każdy przynajmniej raz zetknął się z tematem hazardu. Czy to poprzez reklamę telewizyjną, czy poprzez reklamy w Internecie. W ostatnich latach uwagę przyciągają zwłaszcza kasyna online, ponieważ szansa na bardzo wysoki jackpot jest znacznie wyższa niż w hali hazardowej. Zasadniczo istnieją różne warianty kasyn online. Klienci albo grają wygodnie za pomocą aplikacji mobilnej, albo korzystają z wersji na komputery stacjonarne. Ale kasyna stacjonarne są nadal chętnie odwiedzane. Kasyna mobilne wyraźnie rosną, co wyraźnie pokazują obecne statystyki.

Źródło obrazu: Unplash

To są plusy i minusy salonów gier i kasyn

Sale gier lub stacjonarne kasyna są całkowicie „offline”. Zasadniczo jest tu wiele automatów, na których można grać w szeroką gamę automatów. W zdecydowanej większości salonów klienci otrzymują darmowe napoje, a nawet drobne przekąski. W końcu należy stworzyć swoistą atmosferę dobrego samopoczucia, a klienci powinni zostać dłużej i zainwestować pieniądze. Jest to oczywiście zaleta, ponieważ w kasynie online takie bonusy dla klientów naturalnie nie istnieją. Zaletą jest również ochrona danych. Nie ma rejestracji itp., dlatego gracze pozostają anonimowi. Jednak widoczne dla innych graczy.

Ponownie należy to uznać za negatywne. Pomimo różnych środków mających na celu do pewnego stopnia odizolowanie graczy od siebie, może się oczywiście zdarzyć, że gracze będą widziani przez przyjaciół, krewnych lub współpracowników. Nie każdy klient tego chce, a wysokie zyski prawie nie pozostają anonimowe. Ze względu na wysoki poziom hałasu w automatach, gdy „rozproszenie” generuje darmowe spiny, za zwycięzcą szybko tworzy się krąg zainteresowanych obserwatorów. Zwłaszcza, gdy zainwestowano maksymalny zakład na spin. Ponadto maksymalne wygrane na automatach w automatach są zazwyczaj ograniczone. Stawka jest również ograniczona.

Tak więc kasyna z cegły i zaprawy mają pewne zalety, ale także wady. Jak jest opłacane? Z twardymi pieniędzmi. Formy płatności są tutaj ograniczone. Znacznie więcej niż monety i banknoty nie są akceptowane. W zamian salony gier oferują poczucie „prawdziwego” kasyna przy pełnej głośności i z bliska lub w samym środku. To wyłącznie kwestia gustu, ale nie zawsze minimalny wiek jest sprawdzany na miejscu. Chociaż władze stawiają jasne wymagania, doświadczenie pokazuje, że operatorzy nie sprawdzają każdego dowodu osobistego lub paszportu, aby sprawdzić, czy gracz rzeczywiście osiągnął pełnoletność.

Tak jest w praktyce w kasynach mobilnych za pośrednictwem aplikacji mobilnej!

W każdym razie pewne jest, że pandemia korony znacznie zwiększyła obroty kasyn online. Bo wiele arkad musiało po prostu pozostać zamkniętych. Więc klienci szukali alternatywy. Najpóźniej do tego czasu nawet ostatni gracze dowiedzieli się o odmianie kasyn online. Coraz częściej opracowują nawet aplikacje mobilne na smartfony i tablety. Aby klienci mogli grać w automaty w dowolnym momencie, nawet w podróży. Oczywiście nieograniczona mobilność jest tutaj zaletą, choć oczywiście w miarę stabilne łącze internetowe jest warunkiem koniecznym.

Jednak klienci muszą ufać dostawcy. Na koniec, przed faktycznym użyciem, na smartfonie instalowana jest aplikacja (zwykle „źródło zewnętrzne”). Ponadto, w przypadku gdy klienci muszą wyrazić zgodę, odpytuje się o pewne prawa. Dopóki jest to znany i renomowany dostawca, czynnik ten nie stanowi większego zagrożenia bezpieczeństwa, jednak potencjalni klienci powinni wcześniej dowiedzieć się, na ile dostawca aplikacji jest renomowany, bezpieczny i znany. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Zwłaszcza jeśli chodzi o prawdziwe pieniądze i wysokie stawki.

Istnieje wiele zalet kasyn online i ich aplikacji. Po rejestracji konto można zazwyczaj bez problemu obciążyć kilkoma opcjami płatności. Gotówka, jak w stacjonarnym kasynie, nie jest konieczna. W większości przypadków dostępne są wszystkie znane metody płatności, takie jak karty kredytowe i przelewy natychmiastowe. Konto jest ładowane w ciągu kilku sekund, a zabawę można rozpocząć za pośrednictwem aplikacji. Jednak hazard za pośrednictwem aplikacji nie oferuje poczucia prawdziwego kasyna lub przynajmniej na dużym ekranie komputera.

Poza tym – oczywiście ze względów technicznych – rozmiar ekranu jest mocno ograniczony. Każdy, kto nie posiada smartfona o wysokiej rozdzielczości, również znajdzie trochę radości w mobilnych slotach. Z pewnością ma to sens w przypadku okazjonalnej rozrywki w podróży, ale prawdziwe kasyno jest bardziej prawdopodobne na domowym komputerze. Ponadto nie wszystkie automaty w kasynach online są zawsze dostępne w aplikacji.

Wolisz korzystać z kasyna online na swoim komputerze?

Niezależnie od tego, czy za pośrednictwem aplikacji, czy komputera, kasyna online umożliwiają weryfikację, czy gracze osiągnęli pełnoletność. Ponieważ użytkownicy są weryfikowani na początku. Innymi słowy, rodzaj „jednorazowej prezentacji dowodu osobistego” za pomocą skanu, faksu lub e-maila. Lub bezpośrednio całkowicie innowacyjny za pośrednictwem czatu na żywo z kamerą internetową. Ponadto kasyna online często oferują nowym klientom bonus przy pierwszym depozycie. Tego nie można znaleźć w kasynach stacjonarnych. Ale premia jest zwykle powiązana z warunkami, którym klienci powinni wcześniej się bliżej przyjrzeć.

W bezpośrednim porównaniu między hazardem online za pośrednictwem aplikacji lub na ekranie komputera sprawa działa znacznie lepiej na komputerze. Wyświetlacz graficzny jest również znacznie lepszy. Przy odpowiednim sprzęcie także pejzaż dźwiękowy. W przeciwieństwie do początków kasyn online, obecnie nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania, aby nawet zacząć. Dzięki szybkiemu internetowi kasyna online działają bezproblemowo w przeglądarce. Ale znowu, połączenie internetowe jest niezbędne do grania w automaty w czasie rzeczywistym. Co więcej, rundy pokera online działają tylko w czasie rzeczywistym, czasami nawet za pośrednictwem kamery internetowej.

W każdym razie automaty online wyraźnie zyskują na popularności. Z pewnością również dlatego, że bezpieczeństwo znacznie się poprawiło dzięki regulacjom i certyfikatom krajów. Wątpliwi dostawcy nie mają prawie żadnych szans na ugruntowanie swojej pozycji, ponieważ informacje o nich szybko rozchodzą się w mediach społecznościowych. Czasami istnieją raporty i statystyki, dzięki którym kasyna online oferują lepsze procentowe wypłaty niż zwykłe automaty w salonach gier. Może to wynikać z niższych kosztów utrzymania. Jednak takie roszczenia należy traktować z ostrożnością. Faktem jest jednak, że maksymalne wygrane są znacznie wyższe.

Wnioski dotyczące wariantów kasyn offline i online

To, jaki rodzaj kasyna preferują, zależy od gustu graczy. Kasyna online są innowacyjne i nowoczesne, a teraz opracowują również aplikacje mobilne na całym świecie i oferują je swoim klientom. Zasadniczo klienci powinni zawsze zwracać uwagę na regulacje i licencjonowanie kasyn online, ponieważ tylko to gwarantuje niezbędny poziom bezpieczeństwa. W trybie offline lub online klienci mogą wybierać spośród niezliczonych ofert.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android