Jak dodać lub zmienić miniaturę w filmie na YouTube

Jak dodać lub zmienić miniaturę w filmie na YouTube

Jedną z najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas selekcji wysokiej jakości treści w YouTube, jest to, co ludzie widzą jako pierwsze: miniatura. Treść i edycja Twojego filmu są bardzo ważne, ale musisz wymyślić wyjątkowy obraz na okładkę, aby zyskał atrakcyjność. Przyjrzyjmy się, jak dodać lub zmienić tę miniaturę w swoim filmie w YouTube.
Czytaj więcej: Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe YouTube

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby dodać miniaturę do filmu na YouTube, zacznij przesyłać nowy film. W trakcie edycji kliknij Detalea następnie przewiń w dół do Miniaturka. Kliknij Prześlij miniaturę i wybierz nową miniaturę dla swojego filmu. Aby zmienić istniejącą miniaturę, wejdź na studio.youtube.com i kliknij Zawartość zakładka po lewej stronie. Znajdź swój film i najedź na niego myszą. Kliknij Detale > Prześlij miniaturę.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak dodać miniaturę do nowego filmu na YouTube

Pulpit

Pierwszym krokiem jest rozpoczęcie przesyłania zupełnie nowego filmu do YouTube. Przejdź do YouTube w przeglądarce, a następnie kliknij ikonę w kształcie kamery wideo Tworzyć przycisk. To ma plus w środku.Curtis Joe / Android AuthorityW rozwijanym menu kliknij Prześlij wideo.kliknij prześlij wideoCurtis Joe / Android AuthorityKliknij WYBIERZ PLIKI w polu Prześlij filmy, a następnie wybierz film, który chcesz przesłać. Prześlij to.wybierz film i prześlij goCurtis Joe / Android AuthorityPo rozpoczęciu (i zakończeniu) przesyłania filmu YouTube daje Ci szansę na jego edycję przed publikacją. W tym polu kliknij Detale.przewiń w dół w sekcji szczegółówCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół do sekcji oznaczonej Miniaturkaa następnie kliknij Prześlij miniaturę przycisk.kliknij ikonę przesyłania miniaturyCurtis Joe / Android Authoritygdzie jest przycisk zmiany miniaturyCurtis Joe / Android AuthorityJak widać, nie ma przycisku do zmiany miniatury po przesłaniu wideo na telefon komórkowy.

Jak zmienić miniaturę w filmie na YouTube

Zmiana miniatury istniejącego filmu jest bardzo łatwa. Jest to również możliwe zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Pulpit

Upewnij się, że jesteś zalogowany na właściwe konto, a następnie przejdź do Studia twórców YouTube. Kliknij Zawartość zakładka z menu po lewej stronie.kliknij zakładkę treściCurtis Joe / Android AuthorityZnajdź film, którego miniaturę chcesz zmienić. Najedź na niego myszą.znajdź film, dla którego chcesz zmienić miniaturęCurtis Joe / Android AuthorityPo najechaniu kursorem myszy na ten film, obok jego aktualnej miniatury pojawią się opcje. Kliknij w kształcie ołówka Detale przycisk.znajdź szczegóły ołówkiemCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół do Miniaturka sekcji, a następnie kliknij Prześlij miniaturę przycisk.kliknij prześlij miniaturęCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Otwórz aplikację YouTube Studio na Androida i iOS. Stuknij w Zawartość zakładka z opcji na dole aplikacji.edytuj wideoCurtis Joe / Android AuthorityNaciśnij przycisk ⠇ na filmie, którego miniaturę chcesz zmienić. Następnie wybierz kształt ołówka Edytuj wideo przycisk.niestandardowa miniatura mobilnaCurtis Joe / Android Authority Stuknij ikonę w kształcie ołówka w lewym górnym rogu bieżącej miniatury, aby otworzyć Edytuj miniaturę. Na stronie Edytuj miniaturę dotknij Niestandardowa miniatura aby wybrać nową miniaturę dla swojego filmu z telefonu.


Czytaj więcej: Jak przesłać film do YouTube

Często zadawane pytania

Jaki jest rozmiar miniatury YouTube?Optymalny rozmiar miniatury YouTube to 1280 x 720 pikseli. Minimalna szerokość to 640 pikseli.Czy miniatura YouTube może mieć rozmiar 1920 x 1080?Tak, ale prawdopodobnie będzie wyglądał jak rozpikselowany. Optymalny rozmiar miniatury YouTube to 1280 x 720 pikseli.Dlaczego nie mogę dodać miniatury do mojego filmu na YouTube?Jeśli nie możesz dodać niestandardowej miniatury do swojego filmu na YouTube, być może zapomniałeś dodać numer telefonu do swojego konta. Aby dodać niestandardową miniaturę, musisz zweryfikować swój numer telefonu. Upewnij się, że wykonałeś wszystkie kroki weryfikacyjne dla swojego konta i że powinieneś być w stanie przesłać niestandardową miniaturę do swojego filmu. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android