Jak zbanować lub odblokować kogoś na Discord

Jak zbanować lub odblokować kogoś na Discord

Kiedy zarządzasz serwerem Discord, masz dużo władzy. W rezultacie ponosisz wielką odpowiedzialność za utrzymanie porządku na tym serwerze. Większość większych serwerów i społeczności Discord ma zestaw zasad, a jeśli ktoś się pojawi i złamie te zasady, musisz wiedzieć, jak go zbanować. Z drugiej strony mogą się odwołać i ostatecznie zdobyć prawo do powrotu na serwer. W takim przypadku musisz również wiedzieć, jak odblokować kogoś na Discordzie.
Czytaj więcej: Jak zablokować lub wyciszyć kogoś na Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby zbanować kogoś na Discord, kliknij prawym przyciskiem myszy tego użytkownika na liście członków serwera Discord. Kliknij Zakaz [their username]. Aby odblokować kogoś na Discordzie, przejdź do swojego Ustawienia serwera i kliknij Zakazy. Kliknij użytkownika, którego chcesz odblokować, a następnie kliknij Cofnij ban.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

To szalone, co ludzie myślą, że mogą ujść im na sucho w Internecie. Gdy działasz pod przykrywką lub postacią online, nie oznacza to automatycznie, że rozpoczęcie rozpowszechniania politycznych lub nieodpowiednich tematów na niepowiązanych kanałach automatycznie jest w porządku. Wielu często uważa, że ​​są zabawne, publikując nadmierną ilość spamu lub mowy nienawiści, albo mogą publikować obrazy NSFW w obszarach serwera o dużym natężeniu ruchu. Widzieliśmy nawet, jak użytkownicy zaczynają promować inne serwery na cudzym serwerze, co jest nieodpowiedzialne i lekceważące.Curtis Joe / Android Authority Chociaż niektóre z bardziej chaotycznych serwerów mogą umożliwiać awanturnicze działania, większość z nich nie. Większe serwery z wieloma członkami będą miały ustawione reguły. Jeśli ktokolwiek złamie te zasady, podjęcie działań należy do osób prowadzących serwer. To często oznacza zakaz.

Jak zbanować kogoś z serwera Discord

Pulpit

Otwórz aplikację komputerową Discord lub zaloguj się na stronie w przeglądarce. Przejdź do swojego serwera, a następnie znajdź osobę, którą chcesz zablokować na liście użytkowników po prawej stronie interfejsu.znajdź użytkownika, którego chcesz zbanowaćCurtis Joe / Android AuthorityKliknij tego użytkownika prawym przyciskiem myszy. W rozszerzonym menu kliknij Zakaz [their username].kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie znajdź pulpit przycisku zakazuCurtis Joe / Android AuthorityNa ekranie potwierdzenia zatytułowanym Czy chcesz zbanować „@[their username]? możesz wybrać, ile ich historii wiadomości chcesz usunąć z serwera:

Nie usuwaj żadnych
Poprzednie 24 godziny
Poprzednie 7 dni

Możesz również podać powód ich zablokowania w POWÓD ZAKAZU pole tekstowe.kliknij czerwony przycisk blokady na pulpicieCurtis Joe / Android AuthorityKiedy będziesz gotowy, kliknij czerwony Zakaz przycisk, aby zbanować tego użytkownika z serwera. Discord nie powiadomi ich, że zostali zbanowani; zamiast tego nie będą już widzieć twojego serwera na swojej liście serwerów.

Android i iOS

Przejdź do listy członków serwera, a następnie dotknij osoby, którą chcesz zablokować. Z menu użytkownika, które się pojawi, naciśnij młotek w kształcie Zakaz przycisk.banowanie członka serwera na discord mobileCurtis Joe / Android AuthorityIn the ZAKAZ ‘[their username]’ w oknie, możesz wybrać, ile historii ich wiadomości chcesz usunąć z serwera, a następnie podać powód zablokowania ich. Po zakończeniu naciśnij czerwony Potwierdzać przycisk.

Jak odblokować kogoś z serwera Discord

Po zablokowaniu kogoś na serwerze Discord nie oznacza to, że jego obecność została całkowicie usunięta z serwera. Istnieje sposób na ich ponowne odnalezienie i zwrócenie im dostępu do serwera.

Pulpit

Przejdź do swojego serwera, a następnie kliknij strzałkę w dół obok nazwy serwera.kliknij strzałkę w dół na swoim serwerzeCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Ustawienia serwera z menu rozwijanego.kliknij ustawienia serwera ze swojego klienta stacjonarnegoCurtis Joe / Android AuthorityW ustawieniach serwera przewiń w dół menu po lewej stronie, aż dojdziesz do ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI Sekcja. Kliknij Zakazy.kliknij zakazy w ustawieniach serweraCurtis Joe / Android AuthorityZnajdź użytkownika na liście, którego chcesz odblokować, a następnie kliknij jego nazwę użytkownika.kliknij użytkownika, dla którego chcesz cofnąć banaCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Cofnij ban aby je odblokować.kliknij cofnij bana, aby przywrócić im dostępCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

W aplikacji mobilnej Discord przejdź do swojego serwera i naciśnij przycisk ⠇ u góry, obok nazwy serwera. W kolejnym wyskakującym menu naciśnij przycisk w kształcie koła zębatego Ustawienia przycisk.przejdź do banów w ustawieniach serwera mobilnegoCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół Ustawienia serwera dopóki nie osiągniesz ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI. Naciśnij młotek w kształcie Zakazy przycisk.odbanuj użytkownika discord mobileCurtis Joe / Android Authority Tak. Jeśli masz bota, takiego jak Dyno skonfigurowany, możesz ustawić parametry dla automatycznych banów. Wiele botów ma wbudowane funkcje blokowania, więc musisz znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojego serwera.Czy Discord może zablokować numery telefonów?Nie z platformy. Jeśli jednak zostałeś zbanowany na serwerze, twoje konto, adres IP i numer telefonu zostaną zablokowane na serwerze.Jak długo obowiązuje zakaz korzystania z Discorda?Ban z serwera Discord jest bezterminowy. Zostaniesz zbanowany na stałe, dopóki ktoś nie odblokuje Cię na tym serwerze.Czy możesz odwołać się od zakazu korzystania z Discorda?Zwykle nie jest dobrym pomysłem skontaktowanie się z jednym z właścicieli, administratorów lub moderatorów serwera Discord, chyba że uważasz, że masz 100% racji i nie powinieneś zostać zbanowany. Zawsze możesz jednak spróbować lub możesz przejść do witryny Discord i przesłać prośbę. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android