Jak zarabiać na TikTok i uzupełniać swoje dochody

Jak zarabiać na TikTok i uzupełniać swoje dochody

Chociaż możesz zarabiać na TikTok, tylko niewielki procent twórców zarabia wystarczająco dużo, aby robić to w pełnym wymiarze godzin, zwykle po zainwestowaniu znacznej ilości czasu i środków finansowych w sprzęt i zespoły produkcyjne. Dla większości twórców TikTok jest jedną z wielu platform mediów społecznościowych, które prezentują swoją pracę i uzupełniają dochody. Miliard aktywnych użytkowników to duży rynek, więc oto trzy sposoby na wykorzystanie go i zarabianie pieniędzy na TikTok.
Czytaj więcej: Jak uzyskać więcej wyświetleń na TikTok

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby zarabiać na TikTok, złóż wniosek do funduszu dla twórców, współpracuj z marką, której ufasz, i reklamuj własne produkty lub towary w aplikacji.


PRZEJDŹ DO WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH PIENIĄDZE

Fundusz twórcy TikTok

W 2020 roku TikTok ogłosił swój nowy Fundusz Twórców, oferując 200 milionów dolarów, aby „zachęcić tych, którzy marzą o używaniu swojego głosu i kreatywności do pobudzania inspirujących karier”. Ponieważ fundusz spotkał się z tak entuzjastyczną reakcją, TikTok zwiększył fundusz do ponad 1 miliarda dolarów w Stanach Zjednoczonych w ciągu najbliższych trzech lat i ponad dwukrotnie więcej na całym świecie. Jeśli jesteś dobrze zapowiadającym się twórcą, nie zaszkodzi ubiegać się o skorzystanie z programu finansowania TikTok, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Wymagania dotyczące funduszy dla twórców TikTok

Aby kwalifikować się do otrzymania finansowania za pośrednictwem funduszu twórcy TikTok, musisz: Mieć siedzibę w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii lub Włoszech. mieć co najmniej 18 lat mieć co najmniej 10 000 obserwujących mieć co najmniej 100 000 autentycznych wyświetleń wideo w ciągu ostatnich 30 dni korzystać z konta zgodnego z Wytycznymi społeczności TikTok i warunkami korzystania z usługi Jeśli spełniasz powyższe wymagania, możesz złożyć wniosek w ramach TikTok aplikacji, otwierając ustawienia konta. Uzyskiwać Narzędzia dla twórców, a następnie wybierz Fundusz twórców TikTok.Adam Birney / Android Authority Możesz zarobić od dwóch do czterech centów za każde 1000 wyświetleń, jeśli zostanie zatwierdzone. Innymi słowy, po osiągnięciu miliona wyświetleń możesz spodziewać się od 20 do 40 USD. Oprócz samych wyświetleń wyższe fundusze są również obliczane na podstawie zaangażowania wideo. Może się wydawać, że to niewiele, ale może wystarczyć na pokrycie nieparzystego rachunku.

Partner z marką

Współpraca z marką to bardziej lukratywna strategia zarabiania pieniędzy na TikTok. Jeśli jesteś wystarczająco dużym twórcą, masz wielu zaangażowanych obserwatorów i masz doświadczenie w ekspozycji, możesz zarobić ponad 80 000 USD. Jak to działa? Marka będzie sponsorować Twoje treści, aby wspomnieć o swoich usługach lub produktach, jeśli się kwalifikuje. Nowe i znane marki zawsze szukają potencjalnych partnerów. Według eMarketer, w 2021 roku 68% marketerów w USA planowało używać TikTok do kampanii influencerskich. TikTok ułatwia twórcom łączenie się z markami za pośrednictwem Rynek twórców. Możesz go znaleźć w Narzędzia dla twórców w ustawieniach profilu, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.rynek twórców TikTokAdam Birney / Android AuthorityPamiętaj, nie narażaj swojej autentyczności w TikTok za pieniądze: współpracuj tylko z markami, których poglądy są zgodne z Twoimi. Firmy chcą współpracować z ludźmi, których publiczność zna i ufa im. Ludzie są całkiem dobrzy w wykrywaniu nieszczerości, więc miej to w prawdzie.

Jeśli sprzedajesz już własne towary w witrynach takich jak Etsy czy eBay, nie musisz się martwić, aby pokazać je w TikTok. Krótkie filmy mogą być świetną ekspozycją, aby pokazać wszystkie szczegóły lub zademonstrować wszelkie cechy, które sprawiają, że Twoje produkty są wyjątkowe. Niezależnie od tego, jaką usługę świadczysz, możesz wykorzystać TikTok do kierowania ruchu do innych kanałów. Upewnij się tylko, że w swoim biografii umieściłeś link, aby widzowie mogli łatwo znaleźć Twój sklep.


Czytaj więcej: Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy na Androida

Często zadawane pytania

Ile zarabiają TikTokers? Twórcy TikTok mogą zarobić od dwóch do czterech centów na każde 1000 wyświetleń za pośrednictwem Creator Fund. Ale dzięki partnerstwu marki twórcy mogą zarobić nawet 80 000 USD rocznie. Czy TikTok płaci pieniądze? Nie otrzymasz zapłaty, po prostu tworząc filmy TikTok. Jednak TikTok ma ograniczone fundusze, które mogą wydać kwalifikującym się twórcom treści. Jak mogę zobaczyć, kto ogląda moje TikToks? Mam problemy z wypłatą. Pomoc! Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android