Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Sony PlayStation Store

Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Sony PlayStation Store

Niezależnie od tego, czy zmieniłeś zdanie, czy przez pomyłkę kupiłeś grę, istnieje szybki proces uzyskania zwrotu pieniędzy ze sklepu PlayStation firmy Sony. Jedynym haczykiem jest to, że nie możesz otrzymać zwrotu pieniędzy, jeśli kupiłeś już zawartość na konsolę. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zwrotach w PlayStation Store i o tym, jak je otrzymać.
Czytaj więcej: Jak zwrócić grę Steam: Wszystko, co musisz wiedzieć

Jak działają zwroty w sklepie PlayStation?

Możesz poprosić o zwrot pieniędzy za gry, DLC, zamówienia w przedsprzedaży, filmy i subskrypcje, takie jak PlayStation Now, w PlayStation Store w ciągu 14 dni od ich zakupu. Żądanie zwrotu pieniędzy jest tak proste, jak poświęcenie kilku minut na rozmowę z przedstawicielem Sony. Czasami zdarzało się, że wydanie gry było tak złe, że Sony zwraca pieniądze każdemu, kto ją kupił, ale takie przypadki są rzadkie. Jednak najważniejszym zastrzeżeniem jest to, że nie kwalifikujesz się do zwrotu pieniędzy, jeśli pobierzesz zawartość na swoją konsolę. Innymi słowy, jeśli grasz w grę i uznasz, że jej się nie podoba, musisz ją zachować. Podobnie nie masz szczęścia, jeśli zamówisz w przedsprzedaży grę, w którą jeszcze nie grałeś i która została już wstępnie załadowana na konsolę. Nadchodząca usługa PS Plus firmy Sony będzie podobno obejmować poziom, na którym gracze będą mogli przetestować grę w krótkim czasie. ograniczony okres próbny przed zakupem, ale do tego czasu będziesz musiał zachować wszystkie gry zainstalowane na konsoli. Zobacz następną sekcję, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć automatyczne pobieranie, aby zawsze mieć prawo do zwrotu pieniędzy.

Wskazówki i porady, jak uzyskać zwrot pieniędzy

Ponieważ po instalacji nie można uzyskać zwrotu pieniędzy za zakupy w Sony PlayStation Store, warto wcześniej zapoznać się z niektórymi recenzjami lub filmami z gry. Twój portfel będzie ci wdzięczny, głównie dlatego, że większość tytułów nowej generacji sprzedaje się w dniu premiery za 80-100 dolarów. Więc bądź pewny, że to doświadczenie będzie warte swojej ceny. Jeśli zwrot pieniędzy jest dla Ciebie ważny, wyłącz automatyczne aktualizacje i pobieranie na PS5. W ten sposób będziesz musiał pobrać go ręcznie, co daje dwa tygodnie po zakupie na podjęcie decyzji, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. Przejdź do Ustawienia menu i wybierz Zapisane dane i ustawienia gier/aplikacji.Adam Birney / Android AuthorityWybierz Automatyczne aktualizacje po lewej. Wyłączyć Automatyczne pobieranie oraz Automatyczna instalacja w trybie spoczynku aby uniemożliwić PS5 instalowanie aktualizacji gier i pobieranie w przedsprzedaży bez Twojej zgody.automatyczne pobieranieAdam Birney / Android Authority Jedynym minusem jest tutaj pobieranie aktualizacji gier, które posiadasz i w które grasz ręcznie. To trochę denerwujące, ale taki jest kompromis między automatycznym posiadaniem najnowszej wersji gier a chęcią zażądania zwrotu pieniędzy.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy, rozmawiając z obsługą klienta

Obecnie nie ma możliwości zainicjowania zwrotu pieniędzy na konsoli PS5. Zamiast tego wejdź na stronę pomocy technicznej PlayStation w przeglądarce internetowej i kliknij niebieski Wniosek o zwrot kosztów przycisk. Zanim połączysz się z agentem na żywo, musisz odpowiedzieć na kilka pytań chatbota. Następnie zespół wsparcia powinien autoryzować zwrot pieniędzy.skontaktuj się z pomocą techniczną psAdam Birney / Android AuthorityJeśli nie rozpoznajesz płatności lub wiadomości e-mail na swoim koncie PSN, zresetuj hasło powiązane z identyfikatorem wpisu i skontaktuj się z pomocą techniczną PlayStation.Czy mogę anulować subskrypcję PlayStation Plus i otrzymać zwrot pieniędzy?Tak, możesz anulować subskrypcję PS Plus i otrzymać zwrot pieniędzy za pozostałe miesiące. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android