Aktualne metody płatności dla kasyn online

Aktualne metody płatności dla kasyn online

Od redakcji 14 kwietnia 2022 r.

W przypadku kasyn online metody płatności są ważną funkcją, która pozwala im wyróżnić się na tle konkurencji. Często zdarza się, że platforma oferuje dziesięć lub więcej różnych sposobów wpłacania środków. Obejmuje to nowe usługi, takie jak Zimpler lub Trustly, ale także znane metody, takie jak karty kredytowe lub przelewy natychmiastowe. Oto zalety i wady niektórych metod płatności używanych obecnie w kasynach online.

Zimpler

Mają swoje korzenie w Skandynawii, ale teraz są Kasyna Zimpler w całej Europie. Nazwa szwedzkiego serwisu obiecuje wygodę i prostotę, dlatego ta metoda płatności jest tak popularna. Zimpler to e-portfel, który działa podobnie jak PayPal. Użytkownicy mogą połączyć go z kartami kredytowymi, a także ze swoim kontem bankowym, łącząc wszystkie swoje płatności online. Ponadto posiada kilka unikalnych cech. Zapewnia przegląd wydatków użytkownika. Możliwe jest również ustalenie miesięcznego limitu płatności.

Zaufanie

Trustly również pochodzi ze Szwecji i działa w podobny sposób jak Sofortüberweisung. Użytkownik loguje się na swoje konto bankowe za pośrednictwem serwisu i realizuje przelew. Płatność jest potwierdzana odbiorcy w ciągu kilku sekund, jeszcze przed otrzymaniem przez niego pieniędzy. W ten sposób Trustly umożliwia płatności w czasie rzeczywistym. Ponadto usługa może być używana w niektórych kasynach w celu potwierdzenia tożsamości użytkownika. Jest to pomocne, ponieważ znacznie skraca proces rejestracji.

Karta kredytowa

Stara dobra karta kredytowa to jeden z najwygodniejszych sposobów płatności online. W przypadku doładowania salda kasyna online, pieniądze są dostępne bez opóźnień. Możliwe jest również przelanie wygranych z powrotem na kartę kredytową. Odkąd UE wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia płatności kartą kredytową, ryzyko nadużyć znacznie spadło. Jednak nie każdy ma kartę kredytową i wielu użytkowników woli płacić kasynom online tylko pieniędzmi, które już posiadają. Mogą również obowiązywać opłaty depozytowe.

Natychmiastowy przelew bankowy

Sofortüberweisung jest jedną z najpopularniejszych metod płatności w handlu online i jest również oferowana przez wiele kasyn. Transakcja jest zakończona w ciągu kilku sekund, a użytkownik potrzebuje jedynie konta bankowego. Nie musi otwierać dodatkowego konta użytkownika, aby dokonać płatności. To jest przewaga nad Zimplerem czy Trustly. Jednak Sofortüberweisung nie może być używany do wypłat. Tak więc w przypadku wygranej użytkownik musi poczekać dzień, zanim pieniądze wpłyną na jego konto bankowe. Wielu klientów kasyn uważa, że ​​to zbyt długo.

ecoPayz

Ta usługa płatnicza jest przeznaczona głównie do płatności międzynarodowych. Obsługuje 50 różnych walut, w tym euro, dolar amerykański, funt i dolar kanadyjski. Oprócz kart kredytowych i przelewów bankowych w wielu krajach istnieją dodatkowe sposoby doładowania. ecoPayz jest zatem szczególnie odpowiedni dla klientów, którzy chcą dużej elastyczności. Wadą są stosunkowo wysokie opłaty. Istnieją opłaty zarówno za wpłaty, jak i wypłaty, które mogą sięgać nawet 7%. Płatności międzynarodowe wiążą się z jeszcze wyższymi kosztami. W Europie istnieje karta kredytowa ecoPayz, za pomocą której można wypłacać środki bezpośrednio z bankomatów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android