Jak usunąć swoje konto na Twitterze

Jak usunąć swoje konto na Twitterze

Twitter to pod wieloma względami wspaniała sieć społecznościowa, ale nie jest pozbawiona kontrowersji. Teraz, gdy Twitter zostaje wykupiony przez Elona Muska, sprawy staną się jeszcze ciekawsze. Podczas gdy zmiana ekscytuje niektórych, inni boją się zmian, które mogą ostatecznie pojawić się w sieci. Chociaż prawdopodobnie przez jakiś czas będzie to działać jak zwykle, być może masz już dość Twittera i to przypieczętowuje umowę o przejściu na inną platformę. Niezależnie od powodów, jeśli chcesz wiedzieć, jak dezaktywować konto na Twitterze, jesteś we właściwym miejscu.
Czytaj więcej: Najlepsze aplikacje i usługi społecznościowe

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby usunąć swoje konto Twitter na komputerze i w aplikacji mobilnej Twitter, przejdź Ustawienia i prywatność –> Twoje konto –> Dezaktywuj konto.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak usunąć swoje konto na Twitterze z telefonu?

Edgar Cervantes / Android AuthorityUsunięcie konta na Twitterze z telefonu jest bardzo łatwe. Zaloguj się do Twittera i dotknij ikony swojego profilu w lewym górnym rogu. Nowe menu boczne zawiera opcję o nazwie Ustawienia i prywatność. Stuknij w to. Stąd wybierz Twoje konto > Dezaktywuj swoje konto. Teraz będziesz chciał określić okres reaktywacji. Co to znaczy? Krótko mówiąc, możesz wybrać, czy chcesz usunąć wszystko za 30 dni, czy za rok. Daje to czas na ponowną aktywację, jeśli zmienisz zdanie na temat zakończenia relacji z Twitterem. Po wybraniu opcji dotknij Dezaktywuj. Zostaniesz poproszony o podanie hasła w celu potwierdzenia. Potwierdź i jeszcze raz dotknij Dezaktywuj.

Jak usunąć swoje konto na Twitterze z komputera?

Jeśli wolisz dezaktywować z komputera, zacznij od wejścia na Twitter.com i zalogowania się. Stamtąd: Kliknij element Więcej w lewym dolnym rogu ekranu. Przejdź do Ustawienia i prywatność > Twoje konto. Na dole nowej listy znajdziesz Dezaktywuj swoje konto. Stuknij w to. Zostaniesz poproszony o wybranie okresu reaktywacji lub 30 dni lub roku, co daje szansę na ponowną aktywację, jeśli zmienisz zdanie — zanim wszystko zostanie usunięte. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie hasła, a następnie ponownie kliknij Dezaktywuj.

Jak odłączyć aplikacje innych firm od swojego konta na Twitterze

Wykonując powyższe kroki, powinieneś mieć dezaktywowane konto na Twitterze, ale jest jeszcze jeden ważny krok. Jeśli kiedykolwiek połączyłeś aplikacje innych firm z Twitterem, niektóre z tych aplikacji mogą mieć uprawnienia, które pozwolą im ponownie aktywować Twoje konto. Aby to zatrzymać, musisz cofnąć uprawnienia tym aplikacjom. Aby to zrobić: Zaloguj się do Twittera i przejdź do Ustawienia i prywatność > Zabezpieczenia i dostęp do konta > Aplikacje i sesje > Połączone aplikacje. Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich połączonych aplikacji i możesz przeglądać każdą z nich na raz, aby cofnąć uprawnienia.


Czytaj więcej: Najlepsze aplikacje na Facebooka

Często zadawane pytania

Jak ponownie aktywować swoje konto na Twitterze? Przejdź do Twitter.com lub aplikacji Twitter, wprowadź swój login. Zostaniesz zapytany, czy chcesz ponownie aktywować swoje konto. Wybierz reaktywuj. Otóż ​​to! Czy mogę wrócić do Twittera, jeśli zmienię zdanie? W zależności od wybranego Okresu Reaktywacji będziesz mieć 30 dni lub cały rok na zmianę zdania. Jeśli ten czas upłynie, będziesz musiał założyć zupełnie nowe konto. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android