Jak stworzyć swoją kryptowalutę w 4 prostych krokach

Jak stworzyć swoją kryptowalutę w 4 prostych krokach

Od redakcji 11 marca 2022 r.

Dobra, więc kryptowaluta tutaj, bitcoin tam!

Boom na wirtualne waluty przyciągnął tak wiele uwagi, że internet został zalany informacjami o tym, jak zarobić więcej pieniędzy, inwestując w te waluty. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak fajnie byłoby, gdybyś sam mógł stworzyć własną kryptowalutę?

Nigdy o tym nie myślałem, prawda? Czas się nad tym zastanowić, ponieważ w tym artykule przedstawimy Ci czteroetapowy przewodnik po tworzeniu swojej kryptowaluty. Przeczytaj post, a następnie sprawdź, czy możesz to zrobić sam, czy nie!

Krok 1 — Społeczność

Nie, nie musisz budować społeczności, tak jak robisz, jeśli chcesz zdominować media społecznościowe. Tutaj gra jest trochę inna. Musisz znaleźć społeczność ludzi, którzy Twoim zdaniem kupią Twoją walutę. Po znalezieniu społeczności łatwiej będzie Ci zaspokoić jej potrzeby i możesz pracować nad zbudowaniem stabilnej kryptowaluty zamiast szaleć ze swoimi celami.

Pamiętaj, nie jesteś tu po to, by być widzem – chcesz wygrać. A społeczność ludzi, którzy chcą inwestować w twoją walutę, to najlepszy sposób, aby to zrobić!

Krok 2 – Kod

Drugim ważnym krokiem jest programowanie. Nie musisz być mistrzem programowania, aby stworzyć swoją kryptowalutę. Istnieje wiele różnych kodów open source, których możesz użyć. Możesz nawet zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonają za Ciebie pracę. Pamiętaj jednak o jednej rzeczy podczas programowania: jawne kopiowanie nigdzie Cię nie zaprowadzi.

Musisz nadać swojej walucie pewną unikatowość, aby różniła się od tych, które już istnieją. Musi być na tyle innowacyjny, aby wywołać falę na rynku. Z tego powodu samo skopiowanie kodu nie wystarczy, aby znaleźć się na szczycie kryptowalutowej gry.

Krok 3 – Górnicy

Trzecim i najważniejszym krokiem w tym procesie jest zatrudnienie kilku górników, którzy będą produkować Twoją kryptowalutę. Oznacza to, że potrzebujesz określonej grupy osób, które mogą z Tobą współpracować i promować Twoją walutę na rynku. Potrzebujesz ludzi, którzy mogą podnieść świadomość Twojej waluty. Górnik robi dwie rzeczy.

Generuje kryptowalutę Poświadcza kryptowalutę

Musisz opracować standardowy sposób tworzenia i uwierzytelniania swojej kryptowaluty. To da ci przewagę. I jak to się mówi: dobry początek to połowa sukcesu; W końcu górnicy mogą położyć podwaliny pod udaną podróż Twojej kryptowaluty w stale rosnącej konkurencji.

Krok 4 – Marketing

Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić w ramach tego zadania, jest skontaktowanie się z handlowcami, którzy ostatecznie wymienią utworzone przez Ciebie wirtualne monety. Mówiąc prościej, musisz sprzedawać te monety na polu bitwy, gdzie prawdziwi ludzie byliby zainteresowani inwestowaniem w nie. A to wcale nie jest łatwe zadanie. Musisz zdobyć ich zaufanie, dając im do zrozumienia, że ​​masz coś wartościowego do zaoferowania.

Jak możesz zacząć? Najlepszym sposobem na sprzedaż swoich monet jest znalezienie odbiorców, którzy wiedzą, czym są kryptowaluty. W końcu nie ma sensu sprzedawać swoich produktów osobom, które nawet nie wiedzą, czym są kryptowaluty.

Wniosek

Widzisz więc, budowanie odnoszącej sukcesy kryptowaluty polega bardziej na świadomości trendów rynkowych, a mniej na byciu zagorzałym technikiem lub awangardowym koderem. Twoi przyszli klienci zwykle nie są „Wolves of Wall Street” i często używają inteligentnego oprogramowania, takiego jak obwód Bitcoin do handlu. Jeśli masz w sobie tę świadomość, nadszedł czas, aby doświadczyć rozkwitu, gdy słońce świeci w niszy kryptowalut. Śmiało i zaplanuj swój wzrost kryptowalut, wykonując te proste kroki i zobacz, jak się układa!

Źródło obrazu: Pexels

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android