35% zniżki na 2nd Gen Echo Show 5 i więcej najnowszych ofert Amazon Echo

35% zniżki na 2nd Gen Echo Show 5 i więcej najnowszych ofert Amazon Echo

Wyścig inteligentnych domów sprowadza się do dwóch głównych graczy — Amazon Echo i Google Nest. Jeśli chcesz ulepszyć swoją technologię domową i sprawić, by Alexa stała się głosem w Twoim domu, warto przyjrzeć się nowemu głośnikowi Amazon Echo. Oto najlepsze oferty Amazon Echo, które możesz teraz uzyskać. Istnieją tysiące umiejętności i procedur, które możesz uruchomić na Amazon Echo, ale pierwszym krokiem jest znalezienie urządzenia Echo, które jest dla Ciebie odpowiednie. Niezależnie od tego, czy chcesz ukrytą kropkę Echo, czy podręczny ekran w programie Echo Show, istnieje duża szansa, że ​​zaoszczędzisz trochę pieniędzy na wybranym Echo.

Wyróżniona oferta: 35% zniżki na program Echo 2. generacji 5

Echo Show 5 Druga generacja Amazon DealUrządzenia Amazon Echo nie były w sprzedaży od jakiegoś czasu, ale ta promocja na 2021 Echo Show 5 przeciwstawia się temu trendowi. Podczas gdy wyprzedaż trwa, możesz odebrać poręczny inteligentny wyświetlacz za jedyne 54,99 USD (30 USD zniżki). To niedrogie inteligentne urządzenie to świetna opcja dla tych, którzy po prostu chcą dostać się do ekosystemu Amazon Echo, a nawet dla tych, których domy są już podziurawione Alexą -zasilane inteligentne urządzenia. Jest funkcjonalny, prosty, pasuje prawie wszędzie. Najnowszy Echo Show 5 nie ma automatycznej kamery śledzącej jej większy odpowiednik, ale otrzymujesz ulepszoną kamerę z podwójnymi pikselami, a także nowy kolor Deep Sea Blue.
Czytaj więcej: Najlepsze aplikacje i umiejętności dla rodziny Echo ShowTak dobra, jak ta oferta, możesz pójść o krok dalej, jeśli modernizujesz również swoje centrum rozrywki. Przy zakupie jednego z wybranych produktów Amazon Fire TV kod promocyjny FTVSHOW22 pozwala dodać Echo Show 5 do zakupu za jedyne 10 USD więcej. Kliknij poniższy widżet, aby znaleźć ofertę, lub sprawdź więcej ofert Amazon Echo poniżej.Amazon Echo Show 5 (2. generacji) Niedrogi • Sterowany przez Alexa • Aparat 2 MP W połączeniu z kompatybilnymi żarówkami, termostatami i innymi urządzeniami Echo Show 5 pozwala sterować inteligentnym domem za pomocą głosu lub interaktywnego wyświetlacza. Możesz także zaplanować rutyny, a nawet rozpocząć je swoim ruchem. Kiedy wchodzisz do pokoju, lampa może się włączyć lub może zacząć grać muzyka — tak po prostu.Porównanie czwartej generacji Echo Dot 2020 ze starszymi Echo DotDhruv Bhutani / Urząd Androida Amazon Echo Dot to najbardziej podstawowa opcja, jeśli szukasz swojego pierwszego inteligentnego urządzenia domowego. Został całkowicie przeprojektowany na potrzeby czwartej generacji i dodaje funkcjonalność Alexa do każdego pomieszczenia w domu. Możesz także wybierać spośród trzech różnych modeli: oryginalnego Echo Dot, Echo Dot z zegarem i Echo Dot Kids Edition. Pierwsze dwie opcje są głównie oczywiste, ale Kids Edition faktycznie zawiera kilka unikalnych funkcji. Na początek możesz wybrać niebieski kolor i tęczowe wykończenie, aby Echo Dot pop. Rodzice mogą również ustalać limity umiejętności i godzin, w których dzieci mogą wydawać polecenia.


2. Echo

Oferty Amazon Echo 2020Amazon Echo to urządzenie, od którego wszystko się zaczęło, a teraz jest czwartej generacji. Echo zostało przeprojektowane jako kula z miękką w dotyku powierzchnią, która pasuje do Echo Dot, ale jest z pewnością większa z tych dwóch. Jedną z głównych różnic jest to, że standardowe echo pasuje do głośnika niskotonowego i dwóch głośników wysokotonowych w porównaniu z pojedynczym głośnikiem Dot. Oznacza to, że Twoje listy odtwarzania Spotify i Pandora mogą brzmieć lepiej niż kiedykolwiek.
Związane z: Jaki jest najlepszy głośnik Echo? Możesz także użyć swojej sieci urządzeń Echo jako systemu interkomowego do przesyłania wiadomości w całym domu. Amazon Echo jest dostępny w czterech różnych kolorach, które pasują do Twojego wystroju.


3. Studio Echo

najlepsze oferty studia amazon echoEcho Studio jest jeszcze większe i potężniejsze niż poprzednie opcje powyżej. Zawiera pięć strategicznie rozmieszczonych głośników, które mogą wypełnić pomieszczenie dźwiękiem. Wzbogacony o Dolby Atmos, Echo Studio odtwarza nawet muzykę w formatach opanowanych dla 3D. To idealna opcja, aby ożywić imprezę. Możesz nawet podłączyć ją do Fire TV Stick, aby uzyskać dźwięk przestrzenny.


4. Pokaz echa

Echo Show 8 ze spadkiem połączeniaWszystkie dotychczasowe opcje na liście to cylindryczne inteligentne głośniki z głównym naciskiem na jakość dźwięku. To wszystko zmienia się wraz z dodanym ekranem w programie Echo Show. Możesz nie chcieć oglądać pełnometrażowego filmu w Echo Show 5 lub Echo Show 8, ale obie opcje są świetne do szybkich filmów z YouTube i klipów informacyjnych. Możesz nawet śledzić przepis bezpośrednio w swojej kuchni. Echo Show drugiej generacji ułatwia oglądanie dłuższych filmów na większym dziesięciocalowym ekranie i zdecydowanie ułatwia kontrolowanie domu. Możesz rozmawiać na czacie wideo z rodziną, regulować oświetlenie i nie tylko. Sprawdź oferty na Echo Show 5, 8 i 10 poniżej.


5. Inne oferty Amazon Echo

Echo flex z dołączoną lampką nocnąInteligentne głośniki i wyświetlacze to nie jedyne opcje, jeśli chodzi o rodzinę Amazon Echo. Amazon oferuje również integrację Alexa z różnymi innymi urządzeniami, takimi jak zegar ścienny Echo. Zegar jest w rzeczywistości urządzeniem towarzyszącym, więc będziesz musiał również mieć standardowy głośnik, ale umożliwia łatwe wyświetlanie timerów za jednym spojrzeniem na zegar.
Przeczytaj także: Najlepsze akcesoria Amazon Echo i Echo DotOto najlepsze dostępne obecnie ceny: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android