Jak przekazać darowiznę na Twitchu na dowolnym urządzeniu?

Jak przekazać darowiznę na Twitchu na dowolnym urządzeniu?

Nie jest tajemnicą, że streamerzy Twitcha mogą zarobić dużo pieniędzy. Za pośrednictwem samego Twitcha streamerzy otrzymują pieniądze dzięki miesięcznym subskrypcjom i darowiznom. Poza tym, jeśli streamer jest duży i partnerski, może uzyskać dodatkowy dochód dzięki sponsorowaniu, marketingowi afiliacyjnemu, reklamom, merchom i innej sprzedaży. Jeśli masz konkretnego streamera, którego wspierasz, być może zastanawiasz się, jak przekazać mu darowiznę na Twitchu. Zajmijmy się tym teraz.
CZYTAJ WIĘCEJ: Czym jest Twitch Turbo i czym różni się od Twitch Prime?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby przekazać darowiznę streamerowi na Twitchu, zacznij oglądać jego transmisję. Jeśli chcesz przekazać darowiznę przycisk darowizny, przewiń w dół do ich paneli kanałów, kliknij przycisk darowizny i wypełnij pola, aby zakończyć przesyłanie darowizny. Jeśli chcesz użyć Bity Twitcha aby Cheerować, kliknij Wiwat przycisk na czacie.


KLUCZOWE SEKCJE

Metody darowizn na Twitchu

Kiedy ludzie subskrybują kanał na Twitchu, ten streamer otrzymuje 50% zniżki na subskrypcję. Poza tym widzowie mają dwie opcje, jeśli chcą przekazać darowiznę: dedykowana przycisk darowizny oraz Bity Twitcha.

Przycisk darowizny

Streamerzy mogą mieć ustawiony panel pod swoim strumieniem, na swoim kanale, który działa jako przycisk darowizny. Skonfigurowanie jednego z tych dedykowanych paneli darowizn za pośrednictwem Stream Elements i Streamlabs umożliwia streamerom przyjmowanie bezpośrednich darowizn od użytkowników bez martwienia się o utratę wpływu na platformę darowizn.Curtis Joe / Android AuthorityPrzycisk darowizny na kanale Twitch NICKMERCS.Nie każdy streamer Twitch ma skonfigurowany przycisk darowizny, więc przewiń w dół i upewnij się, że streamer ma pod strumieniem panel z napisem „Przekaż darowiznę”, „Darowizny” „Słoik na napiwki” lub „Wskazówki”. Ten klikalny przycisk wygląda inaczej dla każdego streamera. Pomoc! Gdzie jest przycisk darowizny Twitcha na urządzeniu mobilnym? Jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym Twitcha, w uproszczonym układzie nie ma miejsca na panele kanałów pod transmisją. Musisz wejść na ich stronę Twitcha > O > przycisk darowizny.

Bity Twitcha

Twitch Bits to zabawny, interaktywny i innowacyjny sposób przekazywania darowizny podczas czyjejś transmisji na żywo. Bity to wirtualna waluta, którą można kupić za pośrednictwem Twitcha, która według Twitcha „daje ci możliwość zachęcania i okazywania wsparcia streamerom, przyciągania uwagi na czacie za pomocą animowanych emotikonów, głosowania w ankietach, zdobywania uznania dzięki odznakom, tablicom wyników i podziękowaniom od streamer, z jeszcze większymi możliwościami w rozszerzeniach.” Co robisz z Twitch Bits? Możesz używać Twitch Bits do cheerowania lub używać rozszerzenia podczas transmisji streamera. Doping sprawia, że ​​wszystko, co wpiszesz w wiadomości cheerującej, pojawia się na ekranie w strumieniu. Jeśli streamer ma to włączone, Twoja wiadomość może być również odczytana na głos w trybie zamiany tekstu na mowę. Kiedy użyjesz rozszerzenia z Bitsami, coś się wydarzy podczas transmisji; na przykład czasami streamerzy włączają rozszerzenie „soundboard”, gdzie, jeśli używasz Bitsów, podczas transmisji odtwarzany jest dźwięk. Streamujący Twitch otrzymują 0,01 USD za każdy bit Twitch przekazany podczas ich transmisji poprzez Cheering. W przypadku rozszerzeń streamerzy otrzymują 80% z tego 0,01 USD za bit, a 20% trafia do programisty rozszerzenia.

Jak przekazać darowiznę streamerom na Twitchu (przycisk darowizny)

Pulpit

Przejdź do Twitcha w przeglądarce i zacznij oglądać streamera, któremu chcesz przekazać darowiznę.kliknij streamer na stronie internetowejCurtis Joe / Android AuthorityZnajdź nadawcę, któremu chcesz przekazać darowiznę, i zacznij oglądać jego strumień. Po otwarciu jego strumienia przewiń w dół. Pod ich strumieniem znajdziesz panele i przyciski kanałów.gdy ich strumień jest otwarty przewiń w dółCurtis Joe / Android AuthorityPrzy pełnym strumieniu przewiń w dół do ich paneli kanałów.Jeśli mają skonfigurowany, zlokalizuj ich podarować i kliknij go. Te przyciski zwykle brzmią „Przekaż darowiznę”, „Darowizny” lub „Wskazówki”.znajdź ich napiwek lub przycisk darowizny i kliknij goCurtis Joe / Android AuthorityZlokalizuj przycisk darowizny. Pamiętaj, że przycisk darowizny każdego streamera będzie wyglądał inaczej! Zostaniesz przekierowany na ich zewnętrzną stronę darowizny. Wypełnij wszystkie niezbędne elementy, aby przekazać darowiznę, w tym dane uwierzytelniające metodę płatności. Po zakończeniu wyślij darowiznę.wypełnij stronę darowizny i prześlijCurtis Joe / Android AuthorityWypełnij wszystkie odpowiednie pola na ich stronie darowizn, a następnie wyślij je.Jaka jest największa darowizna Twitcha? Największa darowizna Twitcha wszechczasów pochodzi od samego Twitcha. Twitch przekazał DrLupo milion dolarów podczas transmisji charytatywnej.

mobilny

Otwórz mobilną aplikację Twitch i zacznij oglądać streamera, któremu chcesz przekazać darowiznę. Gdy strumień jest otwarty, dotknij dowolnego miejsca w obszarze odtwarzania, aby wyświetlić elementy sterujące multimediami, a następnie dotknij jego zdjęcia profilowego na Twitchu, aby przejść do jego profilu.przejdź do streamerów o stronieCurtis Joe / Android AuthorityDotknij O w profilu nadawcy, a następnie przewiń w dół i znajdź przycisk darowizny. Naciśnij.przejdź do porad i wyślij napiwek 1Curtis Joe / Android AuthorityPotwierdź, że chcesz przejść do ich zewnętrznej strony darowizny, a następnie wypełnij wszystkie pola, aby zakończyć przekazywanie darowizny.

Jak kibicować na Twitchu (Bity Twitcha)

Twitch Bits to cyfrowa waluta premium, której można używać do cheerowania lub aktywowania niektórych rozszerzeń transmisji, które streamer mógł dodać pod swoim strumieniem. Musisz wcześniej kupić Twitch Bits, aby cheerować lub korzystać z rozszerzeń. Jak zdobyć Bity Twitcha? Musisz kupić Bity Twitcha na stronie internetowej. W niektórych częściach świata możesz oglądać reklamy bezpłatnych Bitsów lub, w Kanadzie, istnieje promocja, w której możesz zdobyć 50 Bitsów za wymianę powiązanych kodów kreskowych cukierków. 100 Bitów kosztuje 1,40 USD, 500 Bitów kosztuje 7 USD, 1500 Bitów kosztuje 19,95 USD, 5000 Bitów kosztuje 64,40 USD, 10000 Bitów kosztuje 126 USD, a 25000 Bitów kosztuje 308 USD.

Pulpit

Otwórz Twitch na swoim komputerze i zacznij oglądać streamera, któremu chcesz przekazać darowiznę. Na czacie kliknij w kształcie rombu Bity Twitcha przycisk.kliknij przycisk dopingowaćCurtis Joe / Android AuthorityKliknij opcję określającą, ile Bitów chcesz użyć do cheerowania. Jeśli chcesz, aby Twoja wiadomość pojawiła się na ekranie, wpisz ją po Wiwat[insert number].użyj bitów do wiadomościCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Czat przycisk, aby wysłać wiadomość.

mobilny

Otwórz aplikację mobilną Twitch i zacznij oglądać streamera, któremu chcesz przekazać darowiznę. Stuknij w kształcie rombu Bity Twitcha przycisk w Wysłać wiadomość field.Wybierz, ile Twitch Bits chcesz cheerować i animowaną emotikonę, której chcesz użyć. Dodaj swoją wiadomość po Wiwat[insert number] tekst, gdy jest gotowy.bity dopingujące na telefonie komórkowymCurtis Joe / Android AuthorityWyślij wiadomość, aby zakończyć przekazywanie darowizny. Ile Twitch pobiera z darowizn? Jeśli używasz zewnętrznego przycisku darowizny, Twitch nie pobiera nic z darowizny. Twitch pobiera około 30% początkowego zakupu Bitsów Twitcha, ale nic z Bitsów przekazanych streamerowi. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android