Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Blokada aktywacji to jedna z wielu funkcji iPada. Jest to jeden z najlepszych środków bezpieczeństwa od producenta telefonów komórkowych i uniemożliwia każdemu odblokowanie lub zresetowanie urządzenia Apple. Ale potrzebujesz identyfikatora Apple ID i powiązanego hasła, aby przez nie przejść. Utrata identyfikatora lub hasła może być bardzo stresująca. Zobaczmy teraz, jak ominąć blokadę aktywacji iPada (bez Apple ID i hasła).

Metoda 1: Włącz blokadę aktywacji iPada za pomocą PassFab Activation Unlocker

Pierwszą metodą jest PassFab Activation Unlocker. Możesz pobrać ze strony internetowej PassFab (passfab.de).

Źródło obrazu: PassFab

1. Pierwszym krokiem jest podłączenie iPada do komputera. Następnie możesz uruchomić oprogramowanie i wybrać „Usuń blokadę aktywacji iCloud”. Kliknij „Start” i zaakceptuj warunki. Twój iPad zostanie wtedy rozpoznany przez oprogramowanie.

2.PassFab Activation Unlocker pobierze dla Ciebie narzędzie jailbreak i wymaga zainstalowania narzędzia na dysku USB. Włóż dysk flash USB i kliknij „Start”, aby nagrać na nim środowisko jailbreak.

Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Źródło obrazu: PassFab

3. Teraz postępuj zgodnie z przewodnikiem po jailbreaku swojego iPada.

4. Po pomyślnym jailbreakowaniu iPada potwierdź informacje o urządzeniu i kliknij Start.

5. To pomyślnie ominie Twój Apple ID i będziesz mógł ponownie uzyskać dostęp do iPada.

Metoda 2: Zresetuj hasło Apple ID, aby ominąć blokadę aktywacji iPada

Drugą metodą jest utworzenie nowego identyfikatora. W takim przypadku powinieneś wykonać kilka kroków.

Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Źródło obrazu: PassFab

1. Najpierw otwórz przeglądarkę i przejdź do następującej witryny. Na dole ekranu zobaczysz „Nie pamiętasz swojego Apple ID lub hasła?” Kliknij na to.

2. Zostaniesz przeniesiony do okna, w którym możesz wprowadzić swój Apple ID. Istnieje możliwość wyszukania go, kliknij go, jeśli nie znasz swojego identyfikatora.

3. Teraz wybierz „Chcę zresetować hasło”.

4. Następnie wybierz, czy chcesz otrzymać wiadomość e-mail lub odpowiedzieć na pytania. Jeśli wybierzesz e-mail, otrzymasz wiadomość e-mail, która przeniesie Cię na stronę, na której możesz zmienić hasło.

Metoda 3: Skontaktuj się z poprzednim właścicielem

Jeśli kupiłeś używanego iPada, a Apple ID jest zalogowany. Możesz po prostu skontaktować się z poprzednim właścicielem, od którego kupiłeś iPada, i poprosić go o usunięcie iPada z konta iCloud. Spowoduje to całkowite zresetowanie iPada, a następnie możesz utworzyć własny identyfikator i hasło.

Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Źródło obrazu: PassFab

Poproś go, aby zalogował się do iCloud. Przejdź do funkcji Znajdź mój. Następnie usuń iPada z jego konta iCloud.

Metoda 4: Omiń blokadę aktywacji iPada przez serwer DNS

Inną metodą ominięcia blokady aktywacji iPada jest ominięcie serwera DNS. DNS systemu nazw domen to w zasadzie system, który konwertuje czytelne informacje na numeryczne adresy IP, a także przekazuje serwer Apple do serwera iCloud w celu uwierzytelnienia się, a tym samym zapewnienia dostępu do korzystania z niego tak, jak chcesz.

Jak ominąć blokadę aktywacji iPada w krótkim czasie!

Źródło obrazu: PassFab

Po ponownym uruchomieniu iPada kliknij przycisk Home, gdy jesteś na stronie WLAN. Wybierz ustawienia Wi-Fi, kliknij ikonę informacji obok sieci Wi-Fi, z którą jesteś połączony i kliknij Zapomnij tę sieć.

Następnie ponownie kliknij znak informacyjny i wybierz Konfiguruj DNS, a następnie ręcznie, aby dodać nowy adres IP zgodnie z Twoją lokalizacją.

Stany Zjednoczone: 104.154.51.7

Ameryka Południowa: 35.199.88.219

Europa: 104.155.28.90

Azja: 104.155.220.58

Australia i Oceania: 35.189.47.23

Inne kontynenty: 104.155.28.90

Wróć do strony Wi-Fi i połącz się z Wi-Fi.

Spowoduje to przejście do strony obejścia iCloud, na której wybierzesz Menu, a następnie Aplikacje do użycia.

Metoda 5: Poproś Wsparcie Apple o pomoc

Ta ostatnia metoda jest przeznaczona dla osób, które mają trudności z używaniem komputerów i iPadów i potrzebują pomocy fizycznej na wypadek, gdyby zablokowali się na swoim iPadzie. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić witrynę i kliknąć Wsparcie Apple. Stamtąd wybierz opcję Skontaktuj się z pomocą techniczną Apple, która przeniesie Cię na stronę, na której podasz swój problem jako identyfikator Apple ID i hasło. Następnie kliknij „Pomoc z blokadą aktywacji”.

Następnie decydujesz się na umówienie połączenia lub wykonanie go natychmiast. Będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i identyfikator Apple ID, a zespół Apple zadzwoni do Ciebie w mniej niż 2 minuty.

Wniosek

Teraz masz metody 5 o tym, jak ominąć blokadę aktywacji iPada. Najbardziej zalecanym jest PassFab Activation Unlocker, który może pomóc ominąć blokadę aktywacji w kilku prostych krokach w ciągu kilku minut. Inne metody przedstawione w tym artykule również mają podobne zalety i możesz wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojej sytuacji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android