Jak importować i eksportować zakładki z Firefoksa

Jak importować i eksportować zakładki z Firefoksa

Niezależnie od tego, czy przełączasz się na Firefoksa, czy z Firefoksa, prawdopodobnie zechcesz zabrać ze sobą zakładki. Jeśli zastanawiasz się, jak importować i eksportować zakładki z Firefoksa, oto prosty przewodnik, jak to zrobić i upewnić się, że nie stracisz żadnych zakładek.
Przeczytaj więcej: Jak zsynchronizować zakładki Google Chrome z telefonem

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Iść do Zakładki –> Zarządzaj zakładkami, kliknij przycisk ze strzałkami skierowanymi w górę i w dół i wybierz Importuj dane z innej przeglądarki aby przenieść zakładki z głównej przeglądarki. Aby zaimportować z HTML, wybierz Importuj zakładki z HTML. Aby wyeksportować do HTML, wybierz Eksportuj zakładki do HTML.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak importować zakładki w Firefoksie na komputery?

Najpierw przejdź do Zakładki w menu nad oknem przeglądarki Firefox lub w głównym menu aplikacji po prawej stronie okna.Sam Smart / Android AuthorityW otwartym oknie Biblioteki kliknij przycisk z symbolem w górę iw dół, aby otworzyć ustawienia importu i eksportu. Tutaj możesz albo Importuj zakładki z HTML lub Importuj dane z innej przeglądarki. Możesz przesłać plik HTML z zakładkami do zaimportowania lub nacisnąć Importuj dane z innej przeglądarki przenieść go z wybranej przeglądarki na Twoim komputerze.
Menu zakładek w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych z podświetlonym przyciskiem importowania z html.Menu zakładek Firefoksa na komputer z podświetlonym przyciskiem importowania z innej przeglądarki.
Kreator importu uruchomi się i przeprowadzi Cię przez kilka kroków, jeśli zdecydujesz się importować z innej przeglądarki. Będziesz musiał wybrać przeglądarkę, z której importujesz, jaki profil (jeśli dotyczy) i czy chcesz zaimportować inne dane. Wtedy gotowe.
Kreator importu w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych wyświetlający wybór przeglądarki.Kreator importu w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych, pokazujący wybór profilu.Kreator importu w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych wyświetlający dane, które możesz zaimportować.Kreator importu w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych pokazuje, że importowanie zostało zakończone, z podświetlonym przyciskiem gotowe.

Jak wyeksportować zakładki w Firefoksie na komputery?

Najpierw przejdź do Zakładki nad oknem przeglądarki Firefox lub w menu aplikacji po prawej stronie okna.menu zakładek przeglądarki Firefox na komputery z podświetlonym przyciskiem zarządzania zakładkami.Sam Smart / Android AuthorityNastępnie kliknij przycisk z symbolem w górę iw dół, aby otworzyć ustawienia importu i eksportu. Tutaj możesz wybrać Eksportuj zakładki do HTML.
Menu zakładek w przeglądarce Firefox na komputery z podświetlonym przyciskiem eksportu do html.Sam Smart / Android Authority Następnie zostaniesz poproszony o nazwanie i zapisanie zakładek jako plik HTML. Następnie możesz zaimportować zakładki do dowolnej przeglądarki, na którą się przełączasz.Menu eksportu zakładek w przeglądarce Firefox na komputery stacjonarne.Sam Smart / Urząd Androida

Jak importować i eksportować zakładki w Firefoksie na urządzenia mobilne?

Obecnie Firefox na iOS i Androida nie obsługuje bezpośredniego importowania i eksportowania zakładek. Zamiast tego musisz zsynchronizować swoje zakładki z Firefoksem na komputerze stacjonarnym za pomocą konta Firefox. Po prawej stronie okna naciśnij symbol z trzema liniami, aby uzyskać dostęp do menu aplikacji. Kliknij swój adres e-mail u góry lub zaloguj się, aby uzyskać dostęp do ustawień konta.Menu aplikacji Firefoksa dla komputerów stacjonarnych z podświetlonym przyciskiem zarządzania kontem.Sam Smart / Android AuthorityMożesz nacisnąć Synchronizuj teraz aby zsynchronizować zakładki z innymi urządzeniami z menu konta. Otworzy się menu zarządzania kontem w przeglądarce Firefox dla komputerów stacjonarnych z podświetlonym przyciskiem synchronizacji teraz.Sam Smart / Android AuthorityZakładki w Firefoksie są przechowywane lokalnie na Twoim komputerze. Możesz uzyskać dostęp do tego folderu, wpisując o:profilu na pasku adresu przeglądarki Firefox i klikając otwarty teczka lub Pokaż w Finderze w katalogu głównym. Twoje zakładki można znaleźć w folderze profilu w innym folderze o nazwie kopie zapasowe zakładek.Jak usuwasz zakładki?Na pulpicie usunięcie zakładki można wykonać w menedżerze zakładek, klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając usuń zakładkę lub naciskając usunąć klucz na klawiaturze. Na telefonie komórkowym naciśnij symbol trzech kropek po prawej stronie zakładki w menu zakładek i naciśnij usuń zakładkę. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android