Inspirowany sztuką telewizor Frame TV firmy Samsung jest już w sprzedaży w najlepszej cenie w historii

Inspirowany sztuką telewizor Frame TV firmy Samsung jest już w sprzedaży w najlepszej cenie w historii

Teraz, gdy nowe telewizory Frame TV firmy Samsung są dostępne w przedsprzedaży, model 2021 będzie sprzedawany po nowym rekordowo niskim poziomie w wielu konfiguracjach do 5 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów). Zwykle Woot sprzedaje zgodny z HDR 55-calowy telewizor QLED za 899,99 USD, czyli o 100 USD taniej niż poprzednio, który widzieliśmy podczas Czarnego Piątku i przed Super Bowl. 65-calowy model jest również w sprzedaży za 1399,99 USD zamiast 1999 USD, a oba telewizory są objęte roczną gwarancją Samsunga. Chociaż model 2021 nie ma matowego, antyrefleksyjnego wyświetlacza, który można znaleźć w tegorocznym modelu, oba są zaprojektowane tak, aby wyświetlać dzieła sztuki, gdy nie są używane, co pozwala im łatwiej wtopić się w wystrój domu. Po włączeniu działają jak wyposażone w Alexę telewizory 4K, które obsługują częstotliwość odświeżania 120 Hz i zdrowy wybór aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Telewizor LCD Samsung The Frame (2021)

Samsung The Frame to inteligentny telewizor 4K zaprojektowany tak, aby bezpośrednio wtapiał się w wystrój Twojego domu. Panel QLED może płynnie przełączać się z wyświetlania dowolnej treści, którą oglądasz, do bezczynnych scen sztuki dekoracyjnej. Ramka ma również HDR, częstotliwość odświeżania 120 Hz i czujnik ruchu, aby upewnić się, że ktoś jest tam, aby zobaczyć jego tryb sztuki otoczenia. Jeśli bardziej zależy Ci na inteligentnym oświetleniu, firma Philips Hue oferuje obecnie 15 procent zniżki na szereg popularnych inteligentnych żarówek, listew oświetleniowych, lamp i innych przedmiotów wymienionych na tej stronie docelowej w ramach wyprzedaży typu mix and match. Aby otrzymać zniżkę, musisz kupić co najmniej jeden produkt z trzech kategorii: żarówki, elementy dekoracyjne i akcesoria. 15-procentowa zniżka zostanie zastosowana automatycznie, o ile dokonasz zakupu przed 5 kwietnia. W tej chwili możesz na przykład połączyć dwie białe i kolorowe inteligentne żarówki E26 o mocy 75 W (zwykle 89,99 USD) z mostkiem Hue (zwykle 59,99 USD), opcjonalnym akcesorium, które pozwala ustawić procedury oświetlenia, kontrolować różne sceny i podłączyć do 50 światła. Następnie możesz dorzucić 80-calowy pasek świetlny gradientowy i kupić wszystkie cztery elementy za około 280 USD, co w przybliżeniu odpowiada 50 USD zniżce. W połączeniu oznacza to, że możesz dodać całkiem fajne inteligentne oświetlenie w całym domu za trochę mniej. Możesz użyć inteligentnych żarówek, aby ustawić różne odcienie białego światła, od cieplejszego do chłodniejszego, i dodatkowo dostosować je za pomocą regulowanych inteligentnych timerów. Gradientowe paski świetlne mogą jednocześnie wyświetlać szereg kolorów, więc możesz dodać odrobinę koloru za monitorem, jeśli chcesz zamontować jeden za biurkiem. Możesz także sparować żarówki i taśmę świetlną z istniejącą konfiguracją za pośrednictwem mostka Hue, który wykorzystuje protokół Zigbee, co pozwala kontrolować to wszystko za pomocą najpopularniejszych ekosystemów inteligentnego domu, w tym Apple HomeKit, Google Assistant i Amazon Alexa.

Inteligentne żarówki Philips Hue E26 (dwupak)

Inteligentne żarówki Philips obsługujące technologię Bluetooth charakteryzują się prostą funkcjonalnością i zapewniają szeroką gamę kolorów, zapewniając szybki sposób sterowania oświetleniem. Pamiętaj, że obecny 15-procentowy rabat jest dostępny tylko wtedy, gdy kupisz je jako część pakietu mix and match.

Gradientowa taśma świetlna Philips Hue (80 cali)

Gradientowa taśma świetlna Philips Hue łączy wiele kolorów jednocześnie i może być używana jako podświetlenie telewizora, za biurkiem, w kuchni i nie tylko. Pamiętaj, że 15-procentowa zniżka jest dostępna tylko wtedy, gdy kupisz ją jako część pakietu mix and match.

odcień philipsa

Mostek Philips Hue

Mostek Hue umożliwia ustawianie procedur oświetleniowych, sterowanie różnymi scenami i podłączanie do 50 świateł. Pamiętaj, że 15-procentowa zniżka jest dostępna tylko wtedy, gdy kupisz ją jako część pakietu mix and match. Potężny LG Gram 17 uważamy za najlepszy laptop dla fanów dużych ekranów, ponieważ oferuje duży, 17-calowy ekran, a jednocześnie jest zaskakująco lekki. W rzeczywistości, pomimo ogromnego wyświetlacza, okazało się, że jest tylko trochę cięższy niż 13-calowy MacBook Air. Podobało nam się również, że laptop oferuje cichą pracę, 12 godzin pracy na baterii i świetną klawiaturę, na której przyjemnie się pisze i zapewnia zaskakującą ilość podróży. Zwykle Best Buy sprzedaje konfigurację z 16 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 2 TB, kartą graficzną Intel Iris Xe oraz procesorem Intel Core i7 Evo 11. generacji za 1499,99 USD — najlepszą cenę, jaką widzieliśmy dla tej konkretnej konfiguracji — jako część jednodniowej wyprzedaży sklepu na różne produkty LG. To sprawia, że ​​maszyna z systemem Windows 11 jest bardziej przystępna cenowo niż model, który testowaliśmy w zeszłym roku, który oferował dysk SSD o pojemności 1 TB i początkowo sprzedawany był za 1 799,99 USD. Przeczytaj naszą recenzję.

Najtańszy iPad firmy Apple właśnie stał się, no cóż, bardziej przystępny cenowo przez ograniczony czas. To dlatego, że Walmart i Amazon oferują obecnie 64 GB, wyposażony w Wi-Fi model za 309 USD zamiast 329 USD, co odpowiada najlepszej jak dotąd cenie tabletu klasy podstawowej. Pomimo reklamowania podobnego projektu do swojego poprzednika ósmej generacji, najnowszy iPad ma szybszy procesor A13 Bionic, zastępując A12 Bionic firmy Apple z 2018 roku. Jest również wyposażony w ultraszeroki przedni aparat 12 MP z obsługą funkcji Apple Center Stage – która jest zaprojektowany, aby utrzymać Cię w centrum kadru podczas połączeń wideo — a także 10,2-calowy wyświetlacz True Tone, który dostosowuje temperaturę kolorów w zależności od otoczenia. Brakuje w nim niektórych funkcji premium zarezerwowanych dla iPada Air 2022 i nowszych modeli iPada Pro, ale pozostaje jednym z lepszych tabletów dla większości ludzi, zwłaszcza ze zniżką.

2021 iPad (Wi-Fi, 64 GB)

Najnowszy iPad klasy podstawowej firmy Apple stanowi niewielką aktualizację, z nowym chipem A13 Bionic i przednim aparatem 12 MP, który obsługuje funkcję Apple Center Stage.

Więcej ofert na rozpoczęcie weekendu

Amazon obecnie pobiera od 50 do 150 USD zniżki na kilka masażerów Theragun, co oznacza, że ​​wiele z tych modeli jest w sprzedaży w najlepszej jak dotąd cenie. Na przykład Theragun Mini jest dostępny za 159 USD w różnych kolorach, co jest zniżką 40 USD, której często nie widzimy. Jeśli posiadasz Apple TV, najnowszy Siri Remote sprzedaje się za rekordowo niskie 49,99 USD (10 USD zniżki) w Verizon. Woleliśmy tego pilota od swojego poprzednika, ponieważ ma lepszy wygląd i zawiera przyciski zasilania, głośności i wyciszania. Przeczytaj naszą recenzję.

Słuchawki douszne Jabra Elite 7 Pro nigdy nie były tańsze, ponieważ Amazon sprzedaje je w wybranych kolorach za 179,99 USD (20 USD zniżki). Odkryliśmy, że wkładki douszne oferują doskonałą jakość głosu i lepszą żywotność baterii w porównaniu do swojego poprzednika, ale żałowaliśmy, że nie są w stanie połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie, jak inne wkładki douszne Jabra. Przeczytaj naszą recenzję.

Szukasz czegoś do obejrzenia w ten weekend? Google Play sprzedaje obecnie cyfrową wersję 4K Denisa Villeneuve’s Dune za 7,99 USD zamiast 19,99 USD. Przeczytaj naszą recenzję. Wysokiej klasy słuchawki AirPods Max firmy Apple są w sprzedaży w czerwonej i srebrnej kolorystyce w Amazon za 439 USD (110 USD zniżki), co jest drugą najlepszą ceną, jaką widzieliśmy w niesamowitych słuchawkach z redukcją szumów. Przeczytaj naszą recenzję.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android