Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Szukasz solidnego smartfona z topową taryfą telefonii komórkowej w okazyjnej cenie? Następnie spójrz na niebieski. Jest Redmi Note 11 z 15 GB LTE, Allnet i SMS-em ryczałtowym za mniej niż 15 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego to dobra oferta.

Niebieski: smartfon Xiaomi z umową w okazyjnej cenie

Samsung musi się ciepło ubrać, bo jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki z topowymi funkcjami, to Xiaomi jest teraz w czołówce. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Blau, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 z taryfą „Allnet Plus”. za dopłatą tylko 1 euro i 14,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Blau). Taryfa obejmuje ryczałt Allnet i SMS oraz 15 GB danych LTE – wszechstronny, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet Plus: o2
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: dlatego umowa jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
14,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
341,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 169,99 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 195,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
8,16 Euro

Do oferty na Blau.de

To Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB i 4 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 170 euro (wliczając wysyłkę). Jeśli odejmie się tę kwotę od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 195,76 euro dla taryfy. Odpowiedni 8,16 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 16,99 euro miesięcznie (z 2 GB więcej danych).

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to dostępne w Blau w pakiecie z taryfą 15 GB, ale za 18,99 euro miesięcznie (Patrz oferta na niebiesko). Do tego bardzo tania oferta, bo model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Przejdź do oferty z Redmi Note 11 Pro w Blau

Tutaj znajdziesz wszystkie podobieństwa i różnice nowych smartfonów Xiaomi Redmi Note 11:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android