Hit Samsunga: Galaxy S22 z taryfą 10 GB za mniej niż 20 euro miesięcznie

Hit Samsunga: Galaxy S22 z taryfą 10 GB za mniej niż 20 euro miesięcznie

MediaMarkt oferuje obecnie pierwszorzędną ofertę taryfową z Samsungiem Galaxy S22. Tam możesz zdobyć smartfon wyższej klasy z 10 GB wolumenu danych w sieci Vodafone w bezkonkurencyjnie okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

The Samsunga Galaxy S22 możesz dołączyć do MediaMarkt 10 GB wolumenu danych LTE w sieci Vodafone i Allnet-Flat za jedyne 19,99 euro miesięcznie bezpieczne (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jak pokazuje poniższa kalkulacja, kontrakt na smartfona z wyższej półki od Samsunga można skutecznie dostać w absolutnej okazyjnej cenie.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Vodafone
10 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet-Flat, koszt SMS-a 0,19 euro Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
618,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 540,41 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 78,34 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,26 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 540 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli od całkowitych kosztów po 24 miesiącach odejmiemy wartość smartfona, otrzymamy ok Efektywna cena miesięcznie 3,26 euro tylko dla taryfy. Więc dostajesz tutaj umowę skutecznie bardzo tanio, jeśli możesz korzystać ze smartfona.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc. Od 25 miesiąca za taryfę będzie naliczane 26,99 euro miesięcznie.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 15 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki jasny wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala jak również wysokowydajny Procesor z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz jak i jeden RAM 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej i Nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K uzupełnia ten medialny profesjonalista.

Do oferty w MediaMarkt

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android